Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

koncert je bio... bez reci... ko nije osetio nesto ovako ne zna sta je propustio. dobar mix starih i novih stvari, obrada war pigs od sabbatha, na zalost bez sweet pandemonium.

vredelo je love koju sam puk'o za kartu. preiskren koncert, savrsena nova godina, abnormalna publika.

 

cuo sam da nije bilo dobro kao prosle i pretprosle godine, ali svejedno.

 

pozdrav iz finske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koncert je bio... bez reci... ko nije osetio nesto ovako ne zna sta je propustio. dobar mix starih i novih stvari, obrada war pigs od sabbatha, na zalost bez sweet pandemonium.

vredelo je love koju sam puk'o za kartu. preiskren koncert, savrsena nova godina, abnormalna publika.

 

cuo sam da nije bilo dobro kao prosle i pretprosle godine, ali svejedno.

 

pozdrav iz finske.

cuti tamo, pojeshcu se ziva shto nisam bila ... ali.... nashao si nachina da to prodje bezbolnije .. biggrin.gif

u prevodu I LOVE LESTATE. LESTATE IS THE BEST!!!!

 

odoh da ti napishem pp .. btw, zvala sam te, ali je bio iskljuchen telefon ili tako neshto ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuti tamo, pojeshcu se ziva shto nisam bila ... ali.... nashao si nachina da to prodje bezbolnije .. biggrin.gif

u prevodu I LOVE LESTATE. LESTATE IS THE BEST!!!!

 

odoh da ti napishem pp .. btw, zvala sam te, ali je bio iskljuchen telefon ili tako neshto ..

moj broj je sada onaj sa kog sam ti poslao poruku, finski broj. izvadio sam karticu, a ti uvek mozes da mi sibnes SMS! ljubim te!

 

ps: veceras sviraju 69's, nadam se da cu uspeti da se uvucem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee divno!! biggrin.gif samo, imam 0.09 dinara kredita icon_smile.gif ... sinoc tj. jutros sam samo zvala inostranstvo i ispucala sav kredit.. chak sam, na kraju, pozajmila mob od sestre da nastavim sa telefoniranjem icon_smile.gif .... izaci cu posle da potrazim dopunu, pa se chujemo wub.gif

 

i naravno da cesh da se uvuchesh na koncert sixtinajnza.. i, nadam se, da se javish icon_wink.gif ljubim te

 

...........................................

 

***SRECNA NOVA GODINA SVIM HIM FANOVIMA***

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam se uvukao na svirku, niko nije prodavao kartu, pa sam otisao u "nosturi" i gledao demo bandove. nisu losi. neki likovi su svirali burried alive sa tekstom na finskom. zvuci... cudno... neki punkici jako lice na prastare 69 eyes, sto po pozi, sto po zvuku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...