Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Ma vazi brate(sestro)...Mozda Ville i jeste do jaja lik ovako(npr.kad cirkas s njim ili tako nesto) ali zbog njegovog poziranja i zajebavanja ostatak benda uopste ne dolazi do izrazaja(plus sto ponekada narod ispljuje ceo bend da su gayevi samo zbog neke Villeove fotke koja je KATASTROFA).Kada ljudima spomenes HIM, prvo sto kazu je Ville Valo(uz razno razne komentare, sto pozitivne sto negativne)! Mada sto se kompletnog izgleda grupe tice ne moze se reci ni da su bas skroz ok icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ti to veceras mene proganjas?! violent.gificon_smile.gif

 

Istina sve je tako gay... mislim nije true a ako nije true onda je gay.

Za danas cu se potruditi da pesme budu sto vise gay.

 

Da ne bude da spamujem na sopstvenom forumu upitacu sledece... kada izlazi novi album HIM-chicja?! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vazi brate(sestro)...Mozda Ville i jeste do jaja lik ovako(npr.kad cirkas s njim ili tako nesto) ali zbog njegovog poziranja i zajebavanja ostatak benda uopste ne dolazi do izrazaja(plus sto ponekada narod ispljuje ceo bend da su gayevi samo zbog neke Villeove fotke koja je KATASTROFA).Kada ljudima spomenes HIM, prvo sto kazu je Ville Valo(uz razno razne komentare, sto pozitivne sto negativne)! Mada sto se kompletnog izgleda grupe tice ne moze se reci ni da su bas skroz ok icon_mrgreen.gif

pogledaj avatar i proceni polnu pripadnost.

slazem se da previse pozira, ali to se od frontmana njegovog kalibra ocekuje. to je upuceno njihovoj publici, a to su mahom devojcice tvojih godina (tripujem da si negde '87/'88) i sve one koje se tako osecaju. njima nije bitna muzika, nego skandali. a sama muzika je dobra. ljudi ispljuvase love metal album na krv i noz, a album dobar. ne prosecan, JEBENO DOBAR. zasto? spotovi su isuvise fancy, tupavi i namenjeni americkim sk8erima. niko se nije bavio muzikom, vec samo imidzom banda. prica se o njima, prave "skandale", iako ti garantujem da su svi jako normalni, o albumima se ne prica, svako ko misli da ima svoje misljenje ih pljuje i kad treba i kad ne treba. ali albumi se prodaju, svaki kosta izmedju 20 i 25 jevreja tamo gore. pa sad ti vidi koliko se mega gay poziranje isplati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ti to veceras mene proganjas?! violent.gificon_smile.gif

 

Istina sve je tako gay... mislim nije true a ako nije true onda je gay.

Za danas cu se potruditi da pesme budu sto vise gay.

 

Da ne bude da spamujem na sopstvenom forumu upitacu sledece... kada izlazi novi album HIM-chicja?! icon_mrgreen.gif

"What else should I say, everyone is gay"... icon_smile.gif

Napisano je na prethodnim stranicama kad izlazi nov album HIM-a. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a to su mahom devojcice tvojih godina (tripujem da si negde '87/'88)

OK, ja sam pogledala avatar( icon_smile.gif ) a ti pogledaj moj profile pa PROCENI koje sam godiste.A sto se slusanja HIM-a tice, ja sam njih prestala da slusam kada su izdali Deep Shadows jer su od tada pukeface.gif

btw slazem sa da poziranje i gayisanje donosi pare, ali onda to vise odgovara MTV sranjima nego necemu sto su oni bili ranije no.gif

Edited by angela287

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja omiljena pesma HIM-a je Gone with the sin...mada je vecina na svoj nacin pateticna, ali ok... Ne mogu da izdvojim neki omiljeni album, ali recimo da je Love metal ok, iako mislim da je Ville u nekim delovima stvarno preterao:

'andjeli placu krv na cvece zla' ... mislim, stvarno ... pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, ja sam pogledala avatar( icon_smile.gif ) a ti pogledaj moj profile pa PROCENI koje sam godiste.A sto se slusanja HIM-a tice, ja sam njih prestala da slusam kada su izdali Deep Shadows jer su od tada pukeface.gif

btw slazem sa da poziranje i gayisanje donosi pare, ali onda to vise odgovara MTV sranjima nego necemu sto su oni bili ranije no.gif

zbunio me nick.

 

ma nema veze, ja slusam HIM od kad su se zvali infernal majesty, kad ville nije pevao i kad su svirali melodeath. takodje mislim da im je predalbumska faza i demo iz '95. vrhunac avantgua®de i nesto najbolje ikada snimljeno u studiu. takodje mislim da bi DS&BH bio savrsen album da su se iskoristili alternativni mixevi, i da je love you like i do bila udarna pesma. i pored svega, DS&BH su veoma visoko kotirani na listi naj albuma 2001. odmah uz moonspell. LM treba preslusati od pocetka do kraja.

da budemo iskreni, ni ja sad ne slusam HIM stalno i u ogromnim kolicinama, ali svejedno mi je jedan od omiljenih bandova, tj. odmah posle floyda.

 

kippis! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...