Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Pre par godina u budimpeshti...

Lik extre falshira i vishe dahce nego shto peva,

Studiski su ok, ali live su mnogo loshi! icon_cool.gif

slusao sam ih u pesti pre negde 2.5 godine, i bili su jako dobri. inspirativni. ville je odlicno zvucao. kao i sad u hellu.

 

 

@bestia:

pa naravno... ali slicica... jel to zbog kolumne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videh sinoc tj. jutros na SOS kanalu... zanimljiva mi je ova publika. Da ste videli kako su mlatile rukama kao da peva Cher!

 

user posted image

user posted image

Videla sam taj nastup pre 100 godina na TVE (spanska tv), a nesto posle toga i na SOS-u...prikazivali su mnogo puta, pa mi je nelogicno da si tek sad video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sacrament je najpevljivija, svidja se i meni. I ona bonus pesma "Love's requiem", bas je spooooky, zato mi se i svidja!!!! biggrin.gif

Ja tu pesmu u opste nemam,a imam original Love Metal........(kao i sve ostale) icon_sad.gificon_cry.gificon_cry.gif

 

 

Inace Sweet Pandemonium ne samo da je najbolja sa Love Metala,vec mogu da kazem da ulazi u pet mojih omiljenih HIM pesama..... icon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

slusao sam ih u pesti pre negde 2.5 godine, i bili su jako dobri. inspirativni. ville je odlicno zvucao. kao i sad u hellu.

 

 

@bestia:

pa naravno... ali slicica... jel to zbog kolumne?

Ma vazi.... ti sigurno imash jako izopachen sluh ako ti je njegovo falshiranje inspirativno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vazi.... ti sigurno imash jako izopachen sluh ako ti je njegovo falshiranje inspirativno.

ako pricamo o svirci na szigetu, onda tu nije bilo falsiranja, a najupecatljivije deo je gasov solo od 2.5 minuta pred kraj right here in my arms. i najava za join me, koja je bila dugacka u pizdu materinu, jedva razumljiva i odnosila se na papu i shakespeara. to su detalji kojih se najbolje secam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako pricamo o svirci na szigetu, onda tu nije bilo falsiranja, a najupecatljivije deo je gasov solo od 2.5 minuta pred kraj right here in my arms. i najava za join me, koja je bila dugacka u pizdu materinu, jedva razumljiva i odnosila se na papu i shakespeara. to su detalji kojih se najbolje secam.

Da, to je ta svirka i bila je krsh, 69 eyes su bili mnoooooogo bolji!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

69 su jebali mater, svirka je bila fenomenalna, ali su mi bili pomalo sterilni, a sve je zvucalo kao na albumu. a svirka HIM-a ostaje misterija, jer smo sva trojica (i ti i ja i ville) bili verovatno toliko uradjeni da se ne zna o cemu se tu radi... meni je bilo prilicno mocno, mada nisam bas bio na najzahvalnijoj poziciji za slusanje zvuka, negde drugi ili treci red, sa desne strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

69 su jebali mater, svirka je bila fenomenalna, ali su mi bili pomalo sterilni, a sve je zvucalo kao na albumu. a svirka HIM-a ostaje misterija, jer smo sva trojica (i ti i ja i ville) bili verovatno toliko uradjeni da se ne zna o cemu se tu radi... meni je bilo prilicno mocno, mada nisam bas bio na najzahvalnijoj poziciji za slusanje zvuka, negde drugi ili treci red, sa desne strane.

Da, nije bilo mnogo loshe, nisu mi uspele slike... sve neke cudne boje...

ko da mi je foto aparat jeo acide,he,he nije mu bilo dobro, a ni meni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tu pesmu u opste nemam,a imam original Love Metal........(kao i sve ostale) icon_sad.gificon_cry.gificon_cry.gif

 

 

Inace Sweet Pandemonium ne samo da je najbolja sa Love Metala,vec mogu da kazem da ulazi u pet mojih omiljenih HIM pesama..... icon_da.gificon_da.gif

blink.gif Nemoj mi reci da uopste nemas pesmu!!!!!! Svasta! Moj drug, od kog sam grebovao, isto ima original CD i na njemu tu pesmu i spot za "Buried alive by love"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, nije bilo mnogo loshe, nisu mi uspele slike... sve neke cudne boje...

ko da mi je foto aparat jeo acide,he,he nije mu bilo dobro, a ni meni...

i meni su slike malo idiotske bile, ali mislim da je to do aparata, koji bese idiot... zato sam sada iskusno poneo digitalac, pa su slike veoma dobre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

blink.gif Nemoj mi reci da uopste nemas pesmu!!!!!! Svasta! Moj drug, od kog sam grebovao, isto ima original CD i na njemu tu pesmu i spot za "Buried alive by love"...

Pa,kad sam poletela da kupim cim je izasao sad.gif

ja imam spot za The Funeral of Hearts

ima nekih razlika

na pr

na mom cdu textovi su ispisani Villeovom rukom,a na tom drugom,sa Love's.........su stampani.

Ima moja drugarica........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzgred, pravi se novi HIM dokumentarac, a director je ni manje ni vise nego  Ville-ova devojka Jonna... mislim da ce dokumentarac biti prikazan na nekoj finskoj televiziji tokom ove godine. Ovo je Jonna:

user posted image

Sta Vile ima devojku?! Ajde ribe, skakanje kroz prozor, secha vena, ispijanje smrtonosnih supstanci odma' sada odma'!

 

 

E vala lepa je bash ako i njen decko! icon_smile.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda mu ta satirana nije devojka mrred.gif

jeste, lici na ovu ribu samo je sredjenija. ne znam kog je datuma slicica, ali izgleda da se u medjuvremenu posvetila i svom izgledu. btw, da li je neko primetio da su sve villeove devojke kost i koza, sto je prakticno nemoguce naci u finskoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...