Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Bittersweet nikako ne moze biti savrsena pesma,cim se pojavljuje pistavi-krestavi glas onog patuljka iz Rasmusa... no.gifno.gificon_mrtav.gif

pivopije.gif

 

kad se taj maleni kokoshar pojavi, pokvari i ono malo pesme shto je bez njega.... icon_cry.gif

 

ja bih volela da chujem bittersweet u kombinaciji ville + jyrki musik20.gif (verovatno sam to vec rekla :trep-trep:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misam imala priliku da se zahvalim Lestatu na HIM-vim unpublish koje mi je narezao...cinim to sada!!!!!!!!!!!!!! wub.gif

Nekako kada te vidim na nekom night-u uvek se potrefi neka stvar zod koje nisam prisutna na ovom svetu! laugh.gif

nema na cemu. sluzimo narodu. samo me podseti ko si ti, posto mi tvoj nick nije poznat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da se znamo, ne bih ti rezao diskove, a da se pritom ne znamo ili da se nismo upoznali prilikom primopredaje. ali nemoj biti tajanstvena. a ima i gomila drugih ljudi koji obozavaju HIM. a meni nije do pogadjanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bestiJo mila kako ti se dja pJesmica???

Ne pitaj me nista, slusala sam je 763867368 puta kad sam dosla kuci icon_redface.gif Jos sam i nacrtala nesto povodom toga icon_biggrin.gif A jos sam uspela i da provalim ono sto Ville peva (posto se uopste ne cuje kad se ona mala svinja dere icon_mad.gif ka' besna) JEEEEEEEEEEE!!! Hvala ti puno icon_biggrin.gif

 

Danas sam uspela da se domognem Obora tj DJ kabine tj Pusionice, anyway, danas je HIM picio u mojoj skolici preko razglasa na oba velika odmora icon_redface.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pitaj me nista, slusala sam je 763867368 puta kad sam dosla kuci icon_redface.gif Jos sam i nacrtala nesto povodom toga icon_biggrin.gif A jos sam uspela i da provalim ono sto Ville peva (posto se uopste ne cuje kad se ona mala svinja dere icon_mad.gif ka' besna) JEEEEEEEEEEE!!! Hvala ti puno icon_biggrin.gif

 

Danas sam uspela da se domognem Obora tj DJ kabine tj Pusionice, anyway, danas je HIM picio u mojoj skolici preko razglasa na oba velika odmora icon_redface.gificon_biggrin.gif

icon_smile.gif moja sugava skola nema radio icon_uhoh.gifbiggrin.gif ali zato teram inat komsiji ph34r.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

HIM je los bend iskljucivo zbog neorginalnosti i prevelike zainteresovanosti za pevaca kao da ostali u bendu ne postoje.

poslusaj starije radove, pa onda pricaj o neoriginalnosti. HIM je izvorno jedan od najoriginalnijih i najavangardnijih slusljivih bandova. uvek se fokus zainteresovanosti svodi na jednog ili dvojicu. ville je mnogo jaci frontman nego sto je ostatak jak band, i to je razlog tolikog interesovanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...