Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Hey,al nahvaliste tog Tommya.Ima li neko njegovu slicicu,pa da i ja vidim tog "Apolona" icon_da.gif

Sto se tice Vila,svidja mi se kako mu stoji kratak friz,mada sam generalno ljubitelj duze kose.Mada ovako deluje sredjenije,koliko sam ja primetila,nije nesto bog zna kako vodio racuna o svojoj kosi,uvek mi je delovala masno.

Sve u svemu,vrlo simpaticno.

Za Lesija:

Sta bi sa onim obecanim slikama s Vilom iz Hella?Jel ih josh nisi ubacio na forum,ili ako jesi,onda mora da sam ja tada bila u periodu bojkotovanja foruma i uopste Interneta.HOCU SLIKEEEE! icon_biggrin.gif Odmah,sada,odmah...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

baba-bubnjar je najharizmatichniji hahahha icon_smile.gif (zeljko, postuj sliku icon_wink.gif )

 

gitarista je bio najsimpatichniji.. a tommy je dobar pozer..samo, razocharala sam se kad sam chula kakav mu je glas na snimcima .. mnogo vishi nego shto je bio skc-u icon_uhoh.gif

 

btw, shto neko ne otvori temu o njima da ne spamujemo ovde? icon_mrgreen.gif

 

ja sam opet zaboravila kad izlazi album him-a, a ja sam odgovorila nekome na to pitanje pre neki mesec ph34r.gif kakav fan .. cccc icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato sto su svi clanovi neverovatno harizmaticni... imam isti osecaj za njih kao sto sam imao za HIM kad su bili deep underground.

i pogledaj so se desilo sa HIM-om... bolje da su onda i ostali underground... a ne da se curice loze na ''karizmu'' vala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HIM jos uvek pravi dobru muziku i prilicno odvaljuje uzivo. da su ostali underground, ne bi postojao gothic danas. jedino sto gothic pricu drzi u zivotu je love metal prica koju su profurali sentenced i HIM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina.

Well, jeste u neku ruku...

Koliko god da su se svi smejali/cudili tom "love metal" izrazu ipak je to sad jedna kategorija vise u koju spada sve veci broj novih bendova.

Iako mi je GLSvol.666 omiljeni album, i na Love Metal-u ima jako dobrih pesama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E gledala sam taj koncert mali milion puta...

Btw, naravno da lozenje na clanove benda ne umanjuje njihov muzicki kvalitet - onda bi to znacilo da je svaka lepa glumica ustvari losa??? (ili glumac, ali eto primera radi, kao muskarci se loze...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...