Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

imam tu stvar... genijalna je... totalno avantgua®de

mm daj... bolja je ona fino isproducirana verzija na albumu...

 

Hmm... gore... dole... gore... dole... Mislim da cu se definitivno odluciti za GORE! icon_da.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam spot ALSN imao negde u martu... ja mislim mozda chak i ranije... ono josh dok sam koristio kazu... meni je najbolji spot od HIMa za pesmu Pretending... jes da se malo zavrti u glavi, ali je mnooogo dobro odradjen i ville tu ne izgleda ko neki vrckavi gej... icon_smile.gif

 

I josh neshto ko peva sa Villetom onu pesmu Dont fear the reaper [zenski vokal] ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam spot ALSN imao negde u martu... ja mislim mozda chak i ranije... ono josh dok sam koristio kazu... meni je najbolji spot od HIMa za pesmu Pretending... jes da se malo zavrti u glavi, ali je mnooogo dobro odradjen i ville tu ne izgleda ko neki vrckavi gej... icon_smile.gif

 

ja se tu bas ne slazem...U Pretending spotu bas deluje isfeminizirano mnogo vise nego u ostalim spotovima.ALSN mise bas i svidja jer u njemu deluje prirodnije...U Pretendingu se mnogo gubi i izgleda mi kao da ima fetish na mikrofone... icon_smile.gif

Riba sto prelepo peva iz Don't fear the reaper podseca na Scully?! Nikako...ima suvise neznu boju glasa.... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

njen glas me je oduvek podsecao na glas Scully iz X Files... icon_smile.gif

 

 

@angela287: rolleyes.gif X 2 = icon_razz.gif

 

@astarte: ovo je worship lestata, a ne HIMa...

hahaha!

ja ne worshipujem ni HIM a kamoli lestata icon_razz.gif

 

a sto se tice Sanne June Hyde - koliko ja znam ona je Ville-ova bivsa, odatle i "S" tetovaza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

njih dvoje su bili zajedno nsto kratko i nesto davno, i mozda opet u gls periodu. a u medjuvremenu, ona je bila sa linde-om nekih 6 godina i raskinuli su ne mnogo pre nego sto se ona ubacila u pricu za the reaper. mislim da je tetovaza "S" vezana za sussanu, ville-ovu prethodnu dugogodisnju devojku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lestat: nisam se toga setila... koliko znam nisu to nikad radili? mogli bi...

@jessy: verovatno to danas ne bi ni zvucalo onako kako je zvucalo tad...

@bestia: znaci, u 5 ispred moje kancelarije, na informativni razgovor, vidim svetlu buducnost tvom glasu, videcemo sta mozemo da sredimo! icon_wink.gificon_smile.gif

(btw, jel ovo znaci da worshipujem bestiu? icon_smile.gificon_smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu to tracevi, to su jednostavno cinenjice koje nenamerno saznas u nekom trenutku ako volis bend... Ali stvari tipa "da li je to bilo", "zasto je to bilo", "nee, kako je to moglo da bude" - smatram da treba staviti sa strane, jer ipak slusas muziku benda a ne njegove clanove i njihove zivote...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...