Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

A evo i konacno posta od mene na ovoj temi koji nije potpuni spam icon_biggrin.gif Khm:

 

According to Billboard.com, Sire Records has set a September 26 release date for the new album from Finnish goth/metal quintet H.I.M., entitled "Dark Light".

 

Currently mixing songs at New York's Electric Lady studios with producer Tim Palmer (DAVID BOWIE, OZZY OSBOURNE), frontman Ville Valo said the band was inspired by the works of film composer Angelo Badalamenti. "Our approach on 'Dark Light' was to work on key words to make the music more cinematic, epic, and close to the listeners," he told Billboard.com.

 

The follow-up to 2003's "Love Metal", "Dark Light" was recorded at Los Angeles' Paramour studios with Palmer, who also worked on the band's last album. Songtitles set to appear on the CD include possible first single "Killing Loneliness", "Under the Rose", "Behind the Crimson Door", "Face of God", "Wings of a Butterfly", "Drunk on Shadows" and the title cut.

 

Ville Valo and his cohorts have lined up a handful of European and Japanese festival appearances during the summer. A North American jaunt is being penciled in for October and November.

 

Teehee biggreens.gif Jedva cekam biggreens.gif

Can't wait!!! biggreens.gif

 

Vili nije tolko lose otpevao bittersweet koliko onaj gay iz Rasmusa.
pivopije.gif

 

meni je ta pesma divna...

Meni ne moze da bude divna kad je ona mala spodoba sa mrtvom kokoskom na glavi svojim piskavim glasom uspela da nadjaca Villea i tako upropasti pesmu. no.gifno.gif :killlauri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hoce li obradovati svojom smrcu ljude sa ukusom....

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Jao,neverovatan si... icon_smile.gif

Pa,s obzirom na situaciju nema teorijske shanse da u skorije vreme gledamo Vila na ovim prostorima...a kad se i bude ukazala konachno neka mogucnost njegovog dolazenja ovamo...kako je krenuo...bice to nastup u mrtvachkom kovchegu... icon_da.gif

Edited by Jessy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Vil sladak,mislim da ima fenomenalnu boju glasa icon_da.gif ,nervira me shto ponekad preteruje u poziranju,al sve u svemu,fan sam njegove muzike...

Svidja mi se i ono shto sam chula od grupe Negative,iako kad vidim pevacha dobijem nagon za pukeface.gif ...dechko nije ruzan,al kad se ukindjiri k'o seljachka mlada i navuche one silne gay stvari...smuchi mi se zivot...HEJ,MALO UKUSA NA METAL ESTRADI... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Vil sladak,mislim da ima fenomenalnu boju glasa icon_da.gif ,nervira me shto ponekad preteruje u poziranju,al sve u svemu,fan sam njegove muzike...

Svidja mi se i ono shto sam chula od grupe Negative,iako kad vidim pevacha dobijem nagon za pukeface.gif ...dechko nije ruzan,al kad se ukindjiri k'o seljachka mlada i navuche one silne gay stvari...smuchi mi se zivot...HEJ,MALO UKUSA NA METAL ESTRADI... icon_smile.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Vil sladak,mislim da ima fenomenalnu boju glasa icon_da.gif ,nervira me shto ponekad preteruje u poziranju,al sve u svemu,fan sam njegove muzike...

Glas mu se pokvario u poslednje vreme(a kako i ne bi pored onolikih cigara koje pusi),mislim,mnoooogo je losiji u odnosu na starije albume... icon_cry.gif

Gledala sam neki live Wicked Game koji je otpevao skoro i totalno sam se razocarala.. no.gif Zvucalo je kao da je na samrti.. pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako mi Lucifera, HIM je bio dobar prva dva albuma a onda iz Vilu & ekipi poznatih razloga dolazi do totalnog prosera i obilne povrshnosti. I stigli su do djubreta kao sto je And love said no, Love metala etc. Savrsheno za Top of the pops i publiku u vidu debelih maloletnih fenserki koje jure skejtere (Zahvaljujuci Bamu prosecni skejter u SAD uziva u NU i Love metalu). Propast, kako i muzichki tako i vizuelno. Nema potrebe da komentarishem omiljenu nam pikslu.

Razvojni put :

 

user posted image

user posted imageuser posted image

 

user posted image

user posted image

 

E da glas mu je prosecan a sad je sve gori i gori...FUJ. Kad ce vishe da otegne papke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

Drugarica koja je bila na poslednjem Szigetu kaze da Vil izgleda ocajno..potpuno raspalo... navodno su svi bezali od njega, koliko je shirio trash oko sebe.

Shteta

1. HIM nije svirao na poslednjem szigetu, niti se bilo ko od postave pojavio. od bliskih prijatelja, bio je bam na blodhound gangu, a posle i na bodomima.

 

2. covek se zove ville, video sam ga u helsinkiju zimus na koncertu, a pored toga sam se zapio s njim par puta, od kojih najzesce na amorphisu i ne izgleda bas TOLIKO propalo. nije u reprezentativnom izdanju, deluje pomalo umorno, ali nije bas propao. e, da, i kosa mu je bila totalni trash.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. HIM nije svirao na poslednjem szigetu

 

Onda je u pitanju pretposlednji, zato shto doticna devojka bila prisutna tamo 3 ili 4 godine unazad .. Bash cu je pitati za ovo. Ja sam ubedjena da je u pitanju poslednji festival (i jako mi je zao ako si ih ti cuo tek u Helu i pukao ko zna koliko para za koncert ... )

 

  covek se zove ville     

od miloshte i u mojoj transkribciji Vil

 

    e, da, i kosa mu je bila totalni trash.     

icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...