Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Nisu to tracevi, to su jednostavno cinenjice koje nenamerno saznas u nekom trenutku ako volis bend... Ali stvari tipa "da li je to bilo", "zasto je to bilo", "nee, kako je to moglo da bude" - smatram da treba staviti sa strane, jer ipak slusas muziku benda a ne njegove clanove i njihove zivote...

nije bash, ja za gomilu omiljenih bendova ne znam nista o nekim detaljima iz privatnog zivota....

Share this post


Link to post
Share on other sites

mada je chinjenica da ne mozesh ostati ravnodushan kad saznash neshto o svom omiljenom bendu...jer,jbg,muzika se stvara iz srca,pa kako da volish nesto sto su stvorili idioti od ljudi- kako da volish ono sto je onda samo po sebi tako neiskreno...

Mada...Axl je bio idiot i tukao je svoju lepshu polovinu,a svi volimo G'n"R...

V.V. je POZERCHINA za Ginisa,pa ga o5 slusham i volim HIM-ove pesme...

Bitno je kako ta muzika utiche na tebe,kakve emocije budi, i boli me uvo onda ko i s kojom ju je namerom stvorio... icon_da.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako jessy uspesno demantuje sebe u istoj recenici....

jedna je stvar znati o ljudima nesto, vise u biografskom smislu, to ok, eventualono shta radi pored drkanja po bendu i tako dalje, al' mislih na neke tracerske detalje iz striktno licnog dela zivota, shta me boli kurac ko je, da li jE i zasto koga jebo totalno je u 'svet' fazonu, mada je i hiM bedn tog kulturnog nivoa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bad obssesion je radio tribute Gunsima...jeste da su u njemu uchestvovala 2 napaljena stvora iz moje srednje...ali je jedan(treci)Sale bio isti Axl i odlicno ga je skidao...sto je to medeno stvorenje... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da sam bila na jednoj njihovoj svirci ... icon_da.gif

ah,prisustvovala si Radoshevom poziranju...kakvi pokreti...kad zamahne zanosno onom kosicom i zgrabi mikrofon... icon_redface.gif pa onda prodje iskusno prstima kroz kosu i svojim "opasnim" pogledom obori sve djevojke s nogu... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih samo skrenula paznju na moj divni potpis icon_redface.gif

HIM su zla organizacija koja svojim stihovima podstice omladinu (i to zensku icon_surprised.gif ) na takve grozne zlocine kao sto je silovanje. mrred.gif

 

Sta hocete, ovo je bio manji spam od ovog vaseg icon_biggrin.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ma sekta,bre... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Sekta koja vrbuje opasne gothicharke u cilju "silovanja" nezashticenih love metalaca icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne lupetaj ... ja imam takav plan za 20. da nisi svesna mrred.gif

lestate jer ti pustas mjuzu na havenu?

ima li sanse da nam tomi zapeva ? wub.gif

nephillim i zlo pustaju mjuzu, ne ja... znaci nista od love metala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...