Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

nope.... tj. ne mora da bude.... stvari mogu da budu racionalno bazirane veoma cesto, al' mogu da budu i pitanje cistog senzibiliteta poput muzickog ukusa.... mozes da volis nesto i da mozes da objasnis shta ti se svidja (i onda je u pitanju senzibilitet, naravno), a moze da bude i skroz neobjasnjivo, tj. pitanje pukog senzibiliteta il' u slucaju vecine poznatih likova senzdebiliteta....

 

MOZE da bude objasnjivo u smislu svidja mi se zato sto je ..., ali to i dalje nije racionalno no.gif

 

u wings....radi o nekoj satanistickoj sekti koja zrtvuje leptire....

 

radi se o tome "da li bi zbog ljubavi zrtvovao nesto tako lepo"

 

Ja sam bio ubedjen da je on gay dok nisam video jedan intervju sa njim gde se ponasao skrozn normalno za razliku od ponasanja u spotovima.

 

ja sam prvo videla neki intervju, odusevila se kako lik prica cula delove nekih pesama, i odlucila da preslusam ceo album (Razorblade Romance je bio aktuelan)

Share this post


Link to post
Share on other sites

MOZE da bude objasnjivo u smislu svidja mi se zato sto je ..., ali to i dalje nije racionalno no.gif

 

 

 

radi se o tome "da li bi zbog ljubavi zrtvovao nesto tako lepo"

 

 

 

ja sam prvo videla neki intervju, odusevila se kako lik prica cula delove nekih pesama, i odlucila da preslusam ceo album (Razorblade Romance je bio aktuelan)

ko trazi zaista poentu u himovim jadnim textovima je zvanicno prolup'o, ja saM se samo zajebavao.... icon_smile.gif

 

 

kada neka pichka kaze da je neko mnogo cool i tako dalje, a ne moze da nabroji jednu stvarno posebnu i pozitivnu stvar, to ti je iracionalno.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko trazi zaista poentu u himovim jadnim textovima je zvanicno prolup'o, ja saM se samo zajebavao.... icon_smile.gif

 

 

kada neka pichka kaze da je neko mnogo cool i tako dalje, a ne moze da nabroji jednu stvarno posebnu i pozitivnu stvar, to ti je iracionalno.... icon_smile.gif

icon_rolleyes.gif

odustajem

 

In the niiiiiightsiiiiiiiide of Eeeeeedeeeeeen...

"Drunk On Shadows".

 

icon_da.gif

 

a, face of god? a, behind the crimson door? a, killing lonelines? a, vampire heart? icon_rockdevil.gif

 

ok, sad sam shvatila da su skoro sve pesme na albumu najbolje icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam i ja novi album. Narezao mi drug... ali, konj jedan... a, ne mogu to da kazem za njega wub.gif ... anyway, nije mi napisao nazive pesama pa slusam samo Wings Of A Butterfly... mada, ima jos dve koje mi se puno svidjaju...mislim da je jedna od njih Vampire Heart. Inace, svidja mi se ceo album kako je uradjen icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...