Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

no.gif

 

Idiotizam je preterano zastupljen medju ljudima koji postuju na ovom forumu ( a posebno medju moderatorima koji misle da su face ako vredjaju jednog lika na koga se lozi 90 posto riba koje slusaju metal ).

sta sad, covek nema pravo da ne voli ville-a zato sto ga vecina voli icon_confused.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam da li je to trip i kod tebe, ali kod vecine kromanjinaca jeste. "Vile je gay, i zbog toga ga treba mrzeti" stav je ocrtava svima na licima. Pazi ja nemam pojma sa kim on provodi noci, niti me zanima, ne volim njegovu muziku, ali ga kao osobu postujem. Halford je gay, pa sta?? Ja halford-a obozvam, i on moze da jebe koga hoce, mene interesuje samo njegova muzika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio ubedjen da je on gay dok nisam video jedan intervju sa njim gde se ponasao skrozn normalno za razliku od ponasanja u spotovima. Od tada mi je ok, dotle mi je bio odvratan. Inace lik je, ruku na srce, ruzan. Inace ima devojku sa kojom zivi o tome su pisali na ovoj temi jos davno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti si sad kao duhovit  icon_confused.gif

ne znam sta si hteo da kazes svim ovim... ali ville ima jako lep dubok glas, a devojke se loze na glas kao npr vi na....

a,zasto bi bilo bilo kakve racionalizacije u slucaju lozenja... ono je po definiciji iracionalno

nope.... tj. ne mora da bude.... stvari mogu da budu racionalno bazirane veoma cesto, al' mogu da budu i pitanje cistog senzibiliteta poput muzickog ukusa.... mozes da volis nesto i da mozes da objasnis shta ti se svidja (i onda je u pitanju senzibilitet, naravno), a moze da bude i skroz neobjasnjivo, tj. pitanje pukog senzibiliteta il' u slucaju vecine poznatih likova senzdebiliteta....

 

inace me bash zanima kako je zbrckan ostatak albuma....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...