Jump to content

HIM


poison girl

Recommended Posts

Skoro dve strane postova koji nemaju dodirnih tacaka sa HIM-om su izbrisane! Molim sve da ubuduce, sve svoje interne fore ne postujete javno jer nisu svima smesne a pritom na taj nacin zatrpavate temu i meni pravite dodatni posao :evil: :roll:

Ako vam je vecj do cjaskanja evo imate Sve & Svasta forum ili se lepo nadjete i druzite nemojte zatrpavati forum glupostima.

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo, zato sto je LM pristojan album, i sve bolji sto ga vise slusas, drugo, zato sto LM ima prilicno dobre tekstove, trece, zato sto nema blage veze sa smaranjem sa DS&BH. a cak je DS&BH sasvim prihvatljiv album ako ti HIM-ov zvuk generalno prija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

molim te! HIM je pop koliko i bon jovi

 

Hehehe, dovoljno si rekao smile.gif

 

uostalom HIM je toliko kvalitetan ne zahvaljujuci njima samima nego apsolutno genijalnom producentu kome je HIM definitivno najuspesniji projekat.

 

Ovde i ne vidim neki argument da su kvalitetni...

 

a o njihovoj iskrenosti samo 2 podatka:

1. na prvom albumu su namerno pustili ville-a da svira gitaru u "the begining of the end" da bi se postigao apokalipticni trash efekat raspadanja svega, njihov gitarista je jednostavno bio suvise dobar da bi tako nesto mogao u teoriji da odsvira.

 

Nije nego on voli da se trpa u sve...

 

2. nemaju nijedan isti odradjen koncert, svaki je prica za sebe i totalni hit trenutka.

 

Neponovljiv bend, ni sami ne znaju da se ponove smile.gifsmile.gif

 

kada se prica o plitkim tekstovima, postavlja se pitanje koliko ste tekstova procitali? da je neko rekao da su tekstovi 69 eyes banalni skapirao bih o cemu se radi, a ovako...

 

Pa dobro, nismo sve, ali dovoljno... 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto ih pljujete kad se ustvari vecini vas oni svidjaju!

Dobro ukomponovana muzika sa kvalitetnim glasom, solidni tekstovi...

Sta bi vi vise?

njihova muzika godi mojim usima, a sto se tice komercijale- zar nije cilj svakog muzicara da ga slusa puno ljudi?!

 

P.S. preslusajte I`ve crossed the oceans of wine to find you

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto ih pljujete kad se ustvari vecini vas oni svidjaju!

Dobro ukomponovana muzika sa kvalitetnim glasom, solidni tekstovi...

Da li smo slusali iste stvari?

 

njihova muzika godi mojim usima, a sto se tice komercijale- zar nije cilj svakog muzicara da ga slusa puno ljudi?!

OK slazem se da je to pitanje ukusa.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto ih pljujete kad se ustvari vecini vas oni svidjaju!

Dobro ukomponovana muzika sa kvalitetnim glasom, solidni tekstovi...

Sta bi vi vise?

njihova muzika godi mojim usima, a sto se tice komercijale- zar nije cilj svakog muzicara da ga slusa puno ljudi?!

 

P.S. preslusajte I`ve crossed the oceans of wine to find you

oceans... fenomenalna stvar!

inace u LM se vidi napredak u tekstovima, komplexniji su i to se ceni

Share this post


Link to post
Share on other sites

LM ima fenomenalne tekstove, edino sto tom albumu fali je postprodukcija, koja nije ni izbliza odgovarajuca HIM-ovom sentimentu. zato ce ova turneja biti savrsena. inace, da li ste culi BABL live sa topofthepops? skratili su je duplo i napravili przacinu... ima spot da se skine na www.heartagram.ru

inace prastare stvari su im neprevazidjene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

LM ima fenomenalne tekstove, edino sto tom albumu fali je postprodukcija, koja nije ni izbliza odgovarajuca HIM-ovom sentimentu. zato ce ova turneja biti savrsena. inace, da li ste culi BABL live sa topofthepops? skratili su je duplo i napravili przacinu... ima spot da se skine na www.heartagram.ru

inace prastare stvari su im neprevazidjene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace tekstovi HIM-a su po meni samo depresivna varijanta city records extova....

Tamo svi umiru kolko su sreci u ljubavi i kako im je lepo, il umiru sto ih neko ostavi zbog druge (drugog)..

a ovde ce svi da umru zato sto se vole ne bi li zauvek bili zajedni i zauvek za vjek i vjekova slusali HIM ... bljak konza !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...