Jump to content

Tool


nazgaroth

Recommended Posts

jeste Tool keva....ali najbolji bend na svetu??

 

Meshuggah naravno icon_smile.gif

 

gledao sam pre dve godine na turneji Tool ...i Meshuggah je bila predgrupa....savrsen koncert. Mozda cak najbolji mog zivota (taj i kad sam gledao Sigur Ros u new yorku.)

 

btw Meshuggah - Nothing je bio Danny-u top album 2002 god.

 

kazu i tool sami da su mnogo inspirisani sa Meshuggom i da ce sledeci album biti dosta agresivniji.

 

 

www.meshuggah.net

 

icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif ... icon_cool.gif

 

Instrumentalna trojka vec uveliko jam-uje, a Maynard ce im se pridruziti posle APC turneje. Materijal ce, po Danny-ju, biti gotov do kraja godine, ali ce album ugledati svetlo dana mesec do dva kasnije, da bi se izbegao Christmas and New Year fuss... dakle ocekujemo ga pocetkom 2005. icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"TOOL JE NAJBOLJA GRUPA KOJA POSTOJIja nemam razloga da ih preterano hvalim...."

 

 

ehm...................is there any logic? rolleyes.gificon_confused.gif

 

 

................undoubtedly very deepminded...........

icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif nemam razloga da ih hvalim jer ..jednostavno,ko je slusao TOOL zna o cemu govorim...NAJBOLJI SU BEND

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_rolleyes.gif  icon_rolleyes.gif nemam razloga  da ih hvalim jer ..jednostavno,ko je slusao  TOOL zna o cemu govorim...NAJBOLJI SU BEND

cek cek... TOOL SU najbolji bend??? icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

onda bi trebala da kazes da nema potrebe da ih hvalis, a ne da nemas razloga, jer ako SU TOOL najbolji bend itekako imas razloga da ih hvalis............pogledaj u recniku znacenje reci "potreba" i "razlog"...................... icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

evotigana.gif joj....znas sta je najsmesnije.....MINA......ma nista opusteno....CUVAJ ZIVCE DEVOJKO....i ne smaraj vise ,nije ovo tema za tebe.....

hahahahaha!!!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ma opustena sam ja. i ne smaram, samo ne lupetam gluposti.........a bolje da ti ne kazem ja sta je najsmesnije...........i veruj mi ova tema je mnogo vise za mene nego za tebe..........but nevermind, necu vise da SE SMARAM.........tako da, ISQLIRAJ...................

 

 

 

 

biggreens.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niste čuli za Maynardove kombinacije?

 

Maynard & RATM

Maynard & Creed

Maynard & Tory Amos

etc

i josh...

 

Deftones & Tool - Boy (acoustic)

Deftones & Tool - Slow Water

Deftones & Tool - Supergenious

Deftones & Tool, Glassjaw - Lonely

 

Odlicne stvari, posebno instrumental "Slow water"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

i josh...

 

Deftones & Tool - Boy (acoustic)

Deftones & Tool - Slow Water

Deftones & Tool - Supergenious

Deftones & Tool, Glassjaw - Lonely

 

Odlicne stvari, posebno instrumental "Slow water"!

"Boy"je fenomenalna stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

i josh...

 

Deftones & Tool - Boy (acoustic)

Deftones & Tool - Slow Water

Deftones & Tool - Supergenious

Deftones & Tool, Glassjaw - Lonely

 

Odlicne stvari, posebno instrumental "Slow water"!

"Boy"je fenomenalna stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

O da!! icon_rockdevil.gif

 

Inace pored onih vec mnogo pominjanih (tipa Schism, Parabol/parabola, Opiate) meni je mnogo gotivna pesmica Message to Harry Manback (al' ona sa Salivala), do jaja trip, lik koji jebe nekom majku na losem engleskom icon_smile.gif

Inace to mi je omiljena pesma za sviranje definitivno, jest' da je prosta, ali to je takva opustenzija da se to ne moze opisati (cak predjem i preko toga sto su mi pragovi otisli u qratz...) musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...