Jump to content

Tool


nazgaroth

Recommended Posts

Guest slayer1

Imam njihovo pesmu sa RATM. Rado bih podelio sa vama gde sam je skinuo ali nemam blage veze. Snimak je losh. Ali pesma je interesantna.

 

Refren ide neshto kao:

 

"You can kill the revolutionary

but you can't kill the revolution"

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko uspe da odsvira BILO STA od toola na bubnjevima i da bar 60% skapira sta je danny carey hteo da kaze svakim svojim udarcem, skidam kapu...............................mislim da je najlakse skinuti prison sex, mada zajebano je................................uf......................pa jos svi oni elektronski padovi i indijske table..............................strasno...........................................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da cu zvucati pozerski ali....

Treba shvatiti filozofiju Tool kako bi ga odsvirao dobro. Probao sam sa bendom da sviram Shism. Zvucalo je OK (Bubnjar sa kojim radim je zaista sjajan), ali tu emociju nismo mogli da prenesemo kako treba.

 

Lateralus je najbolji muzicki album u poslednjih 15 godina

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu je negde icon_da.gif

 

zajedno sa

 

Meshuggah - Nothing

Pain of Salvation - The Perfect Element Part 1

The Mars Volta - De-loused in the Comatorium

Kayo Dot - Choirs of the Eye

 

te albume bih izdvojio kao nesto novo i znacajno u poslednjih 5 godina sto se tice metal/rock muzike.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ko uspe da odsvira BILO STA od toola na bubnjevima i da bar 60% skapira sta je danny carey hteo da kaze svakim svojim udarcem, skidam kapu...............................mislim da je najlakse skinuti prison sex, mada zajebano je................................uf......................pa jos svi oni elektronski padovi i indijske table..............................strasno...........................................

upravo tako icon_smile.gif

 

samo jos par detalja i skinuo sam parabolu icon_smile.gif mhaha

donekle i eulogy...naravno sve u granicama obicnog seta drumsa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja obozavati Tool, ja obozavati Tool, ja obozavati Tool......

Po mom misljenju, najbolji album im je Lateralus (Parabol & parabola icon_rockdevil.gif ) ali ni Undertow nije los.

 

Ipak priznajem, spot za Prison sex je ochaj....

Edited by amy_mccoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

MOLIM??????!!!!!!!!!!!!!!!

 

Spot za Prison Sex je jedan od njihovih najdubokoumnijih spotova!!!!!!

 

Ako ga imas na kompu gledaj ga vise puta i polako ce da ti biva jasnije o cemu se radi......

Uopste nije u pitanju samo pointless izivljavanje.....................

 

 

trust me, trust me, trust me. TRUST ME! TRUST ME!

 

icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko uspe da odsvira BILO STA od toola na bubnjevima i da bar 60% skapira sta je danny carey hteo da kaze svakim svojim udarcem, skidam kapu...............................mislim da je najlakse skinuti prison sex, mada zajebano je................................uf......................pa jos svi oni elektronski padovi i indijske table..............................strasno...........................................

 

Pazi Danny nije za dzabe jedan od najboljih rock/metal bubnjara svih vremena.... inace je klasicar , tj svirao je klasichne udaraljke tipa timpane i marimbu itd...

, a da ne spominjem indijsku tablu, koja je ultra-zajebana za sviranje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi Danny nije za dzabe jedan od najboljih rock/metal bubnjara svih vremena.... inace je klasicar , tj svirao je klasichne udaraljke tipa timpane i marimbu itd...

, a da ne spominjem indijsku tablu, koja je ultra-zajebana za sviranje....

da, da.........................lik svira od desete, a sad mu je negde oko 43................

imam dva veeeeelika intervjua sa njim iz modern drummer-a, plus jos po nesto sa njegovog sajta [www.dannycarey.org].............................po mom misljenju najbolji bubnjar [i to mozda ne samo rock/metal].............................

tehnika+inventivnost+improvizacija

 

trenutno najveci uzor... icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam zgotivila tool.

hvala, chedo!

Odokativna procena: dovoljna količina antidepresiva, upera, downera, tableta protiv bolova prošla je kroz tvoj krvotok i sada ti je Tool konačno Cool? icon_smile.gif

 

P.S. Kao što vidiš, nisam otiš'o s' foruma icon_smile.gif Sad jopen mogu da šaljem poruke po muzičkim temama ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, da.........................lik svira od desete, a sad mu je negde oko 43................

imam dva veeeeelika intervjua sa njim iz modern drummer-a, plus jos po nesto sa njegovog sajta [www.dannycarey.org].............................po mom misljenju najbolji bubnjar [i to mozda ne samo rock/metal].............................

tehnika+inventivnost+improvizacija

 

trenutno najveci uzor... icon_redface.gif

sta je bre ovo??? kakav je ovo bubanj??? imas jos neke linkove na kojima ima slika njegovog seta (malo boljih od one jedne sa ovog site-a?)? nikako mi ne polazi za rukom da nadjem nesto detaljnije o njegovom setu......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...