Jump to content

Tool


nazgaroth

Recommended Posts

Napomena: Karata ce biti i na dan koncerta. Ko god dodje naci ce kartu, po istim prodajnim cijenama, kao na pocetku.

Dakle, parter 2300, tribine 2500, s tim da je partera jako malo, malo ostalo.

Karte ce moci da se kupe na svim prodajnim mjestima, kao i do sada, s tim da ce ih biti i na biletarnicama Pionira.

Ovo pisem cisto da vas neko ne prevari, a i da ne povjerujete pricama da je rasprodato i slicno, jer nije.

Pozdrav svima!

Uzgred, ovo vec izgleda spektakularno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ih gledao ove godine na mera luna, i najsmeshniji su bili... gomila roudija koji trchkaraju iza tog pevacha (oprostite), samo da mu sklone kablove, nameste ovo, donesu ono... toliko smeshno... al dobro - americhki bend... onda sve neki fancy video bimovi... ma ludilo... ali su do tada vetj svi bili pijani ... josh malo pa tje ko britni da uvezhba i koreografiju pa da se i djuska....

 

Teski pozeraj....nafurani glupi ameri....a to za zabranu pusenja je glupost najveca...kao da ce svih lupam 10000 ljudi da pusi pa ce debilu da smeta....teski folirani...a i vokal im je dno,muzika onako,srednje zalosna....extra precenjen bend nepotrebno po meni..

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi to je ipak velika masinerija za uzimanje novca. Svaka njima cast, oni imaju dobru ideju i prave super muziku. Malo su ukapirali kako da uzimaju novac, pa i sva ta njihova prica oko vere i satanizma. Ovo za cigare je cist marketing, kako bi privukli sto vecu paznju. Pogledajte kako je to Manson to radio. Ljudi oni su ameri, kod njih takve gluposti pale, cirkus i kic to je kod njih zakon. Evropa je malo drugacija, pa je ljudima sve curno kada se pojave tako neki ikomplesirani ameri. Treba uzivati u njihovom kvalitetu, ipak idemo zbog muzike. Uzivajte!

Share this post


Link to post
Share on other sites

apsolutno ne mislim da je ovo za cigarete marketing...jebem mu mater stvarno mu smetaju toliko cigarete...jel to toliko cudno?

Lik je poremecen u neku ruku i koliko sam pratio tool pre znajte da njega a i ceo bend stvarno boli qrac za medijsku paznju i sta cete vi misliti o svemu tome...

 

Jedino sta mi se oko sutrasnjeg certa ne svidja jeste setlista...stvarno ne potrebno promovisati toliko album...tool nije takav bend...ti cesh kupiti njihov disk makar imao i samo jednu pesmu...ali ae shvatam da su ih smorile stare pesme i da vole da sviraju ove nove...ma bice super cert...

Edited by darthmaul

Share this post


Link to post
Share on other sites

e vidis meni je bas drago... Bukvalno obozavam 10.000 days (mislim da sam ga preslusao 300 puta)... Fora je sto mi je to jedini album koji mi se ceo svidja, dok prethodni imaju vrhunske momente, ali i bezvezne deonice (to je samo moje misljenje, bez ljutnje)... Ajde molim te mi napisi set listu, mrzi me da trazim na netu... hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo iz hrvatske setlista koga zanima

 

Jambi

46 & 2

Stinkfist

Rosetta Stoned

Flood/Undertow (Nisam siguran)

Schism

Lateralus

Vicarious

 

u fazonu ovo nije loshe..nije nappucano novim albumom kao proshle 2 koje sam video...ma bash je prog setlista...ja sam prilicno zadovoljan ali ovo je jedna sat i po svirke..cak ni toliko...ako stvarno bude ovako kratko kao u hrvatskoj to ce bash sjebati utisak celog certa :(

 

Evo napalih se napokon i ja na cert...potpuna nezainetresovanost ne znam ni sam zashto poslednja 2 meseca za ovaj cert...a sada jedva cekam kada se setim da sam odrastao na ovom bendu i koliko sam pre ovo slushao...bice super...

 

edit:

 

evo da ne pravim ko ostali listu od 60 pesama koje bih hteo da cujem uzivo izabracu samo jednu....Third Eye...ako ovo odsviraju ja sam hepi do kraja zivota se toola tiche...ali kapiram da ne postoje shanse :)

Edited by darthmaul

Share this post


Link to post
Share on other sites

90 minuta, redari doslovno isli okoli i bacali van ljude koji su uspjeli uci s foticima a to me tako razljutilo da mise nije dalo ici u backstage nego sam radije proveoostatak veceri i dio noci s frendovima uz pivo. ako nisam nesto propustio: jambi, stinkfist, fortysix & 2, schism, rosetta stoned, flood, lateralus, vicarious

 

Jos jedan izvestaj iz zagreba.

90 minuta.

plakacu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa neko rece da je najbolji marketing anti-marketing i tu ima mnogo istine....Likovi su prenapaljeni pozeri koji misle da su posebni i da kreiraju nesto specijalno a sve je sminka i kich najgori i njihovo ponasanje govori sve (zasto li me ovo podseca na Pepperse....hmm)...Extra mi se gade takvi likovi i bendovi koji utripuju kako su "umetnici" koje niko ne razume...visoko,kulturno i filozofski izdignutiji od drugih....seljana

Po koncertu u Zagrebu se vidi kakvi su to bambusi...

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...