Jump to content

Tool


nazgaroth

Recommended Posts

Normalno da je koncert u Beogradu bio sranje,kad niste ispostovali ono sto su vas clanovi benda zamolili.Prema tome svaki koncert ce vam biti takav,dok ne prestanete da budete ....

Slazem se. Meni je cert bio super, mada su mogli da odsviraju jos 2 pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo se bre zalite na taj koncert, znalo se sta sviraju mesecima unapred svako ko je imao pristup internetu je mogao da vidi setliste na raznim fan sajtovima i na onom toology ili toolshed sajtu...

 

Da su mogli dve pesme da odsviraju mogli su, jer su oni noise momenti u medju pesmama odneli bar dobrih 15 minuta svirke...

 

Ja sam bio ispred bine sa desne strane i zvuk mi je bio sasvim u redu, jedino sto mi je od distorzije basa na trenutke skoro pukla bubna opna.

 

A koncert mi i dalje ostaje jedan medju najboljima uzivo koje sam do sada gledao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je takodje Tool bio jedan od najboljih koncerata koje sam gledao. Na tribinama je bio zvuk fenomenalan, iako je Pionir uzasan prostor za iste.

 

Ja sam gledao set liste na netu pre certa u Bg-u. Uglavnom su i svirali jos 2 pesme i to Wings 1 & 2, a nekad su ubacivali i Aenema kao zadnju. Sve u svemu dobro je bilo.

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kako znas da dolaze?

 

 

Pa imam drugaricu koja je VEEEEEEEEEEEEEEEEEELIKI FAN Toola i APC-a

i ona mi je rekla da dolaze ponovo. Eto. Mogu da je pitam dal zna nesto vishe kad se ponovo vidimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa imam drugaricu koja je VEEEEEEEEEEEEEEEEEELIKI FAN Toola i APC-a

i ona mi je rekla da dolaze ponovo. Eto. Mogu da je pitam dal zna nesto vishe kad se ponovo vidimo.

 

:mhihi: :mhihi: :lol:

 

jako bih voleo da dodju ponovo, ali tesko da ce to sledece godine da se dogodi. Tool jos nije poceo da snima novi album, bez toga tesko da ce ici na neku turneju.

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

MJ Keenan is added to the list of Personalities that should appear in the documentary : The Heart Is A Drum Machine by Christopher Pomerenke.

Matt Sorum (Velvlet Revolver), John Frusciante (Red Hot Chili Peppers), Jim Adkins (Jimmy Eat World), Isaac Brock (Modest Mouse) and Wes Borland (Limp Bizkit, Black Light Burns) will also be in the adventure of this film, which will focus on "our report to the music and how it influence and might have influenced our lives and history."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mp3@128-320 (quality - good!)@59 Mb

Creed and Tool - Alone (Acoustic)

Korn+Tool+ Staind+ Chevelle - Idle

Melvins w. Tool - Divorced

Staind - Sober (Acoustic Tool Cover)

Capital Down - Demo - Stinkfist [Tool]

Mike Patton - Faith No More, Maynard James Keenan,Rage

Tori +Maynard +Reznor - Naked Fringe

Unknow Artist - Stinkfist [remix]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...