Jump to content

Anime / Manga


Recommended Posts

Smorio sam se ko zmaj, jurim Monstera vec par meseci i taman uzmem od ortaka kada ne radi jedan disk....a nema na lokalu da skinem...Ma vise necu ni da gledam anime...

Imam ja, mogu da ti posaljem postom dvd, ne odustaj tako lako ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tanya hvala al nema potrebe da se cimas posto nemam vremena da jurim ove moje koji imaju skidam sa neta tih 20ak epizoda koje mi fale...

 

Evo ja u medjuvremenu gledam GITS 2nd gig, gledao sam davno ali do pola pa sada opet krecem od prve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shippuuden is not an improvement at all.

Shippuuden ne moze da se poredi kada je naruto bio mali,trebalo bi da malo ubrzaju anime ili da prekinu sa snimanjem Shippuuden-a.

 

Jel' zna neko odakle mogu da skinem Devil May Cry manga?

Odgledao sam seriju i sad bi da se bacim na citanje ;)

probaj www.mangatraders.com i www.vnmanga.com

 

Obožavam Narutoa, DBZ, Full Metal Alchemsit, Alucarda.

 

Kao klinac, prvo sam gledao DBZ, pa sam se napalio, od tada, obožavam da gledam anime, sa mangom sam počeo možda u drugoj godini srednje, i dalje sam veliki fan.

 

Može li neko da mi preporuči neki sajt za skidanje manga radova?

mangatraders.com

 

Lepo nacrtano, prica deluje zanimljivo, pomalo je bolesno... otpraticemo ovo verovatno ;)

 

 

 

Wtf :confused:

procitaj blade of immortal mozes ga skinuti sa mangatraders.com

 

ne bi se slozio...........

prati mangu...................

a to je najbitnije..................

 

 

a i crtez je bolji od originalnog Naruta.......................

istina je da prati mangu ali ide previse sporo inace Bleach je sada mnogo bolji od sadasnjeg shippuden-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@666Satan - ja nisam bash zadovoljan kvalitetom sadashnjeg bleach-a, gledao sam do 150. ep. i nisam previshe odushevljen kvalitetom zadnje 5-6 epizode..

ubaceni novi debilni likovi. :no:

ali ipak cu gledati. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@666Satan - ja nisam bash zadovoljan kvalitetom sadashnjeg bleach-a, gledao sam do 150. ep. i nisam previshe odushevljen kvalitetom zadnje 5-6 epizode..

ubaceni novi debilni likovi. :no:

ali ipak cu gledati. :D

 

 

sada pocinje glavna stvar grimmjow vs. ichigo posle te bitke dolazi kenpachi jedan od careva u seriji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ceo taj MANGA fazon skroz sablasan i depresivan...

Потпуно си у праву. Надам се да још огроман број људи размишља на овај начин јер ми је жеља да ово изађе из псеудо мејнстрима у коме обитава већ пар година, чини ми се. Што мање поборника "МАНГА фазона" постоји то мање смртних случајева у мојој околини. Престанак главобоље ће уследити убрзо након тога, надам се.

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Granzord' sam gledao kao klinac, tad mi je delovao neverovatno! ;)

 

jos uvek je strava.

 

Oki doki, nije mi cimanje, ali verovatno je lakse da skines.

GITS je odlican :meshuggah:

Ja sada gledam GTO, nekih dvadesetak ep sam presla :lol:

 

 

GTO je zakon Onizuka je car zbog njega sam i upisao fax.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако су "*.ogm" фајлови у питању онда имаш титлове само немаш одговарајуће кодеке или плејер за приказ истих. Скини VLC плејер однекуд, саветујем ти да консултујеш google.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако су "*.ogm" фајлови у питању онда имаш титлове само немаш одговарајуће кодеке или плејер за приказ истих. Скини VLC плејер однекуд, саветујем ти да консултујеш google.

 

Pustio sam ga preko VLCa ima titl ali na nemackom. :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoje dani kad je život ne tako zabavna alternativa spram cyber sveta i "prijatelja" koji me čekaju u tom prozoru.

 

Plus smarate svi odreda sa tim nolifer stavom, dan je dug i vrlo se lepo da podeliti da se sve stigne i postigne, na kraju i da se zabaviš sa nečim a da ti drugi ne skaču po glavi. A mene anime baš lepo opuste.

 

Mislim da će sledeći biti Bleach.

Edited by Azizam

Share this post


Link to post
Share on other sites

E monster mi je ispocetka bio zanimljiv pa me je negde na polovini smorio, nisam ni odgledala do kraja :(

Moracu da nateram sebe da nastavim ovih dana.

U medjuvremenu sam odgledala GTO. Onizuka rules!!! :rockdevil:

1416055519_1190754774.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...