Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

Nikola brate, tek sam sada ovo video i cuo, ja, ja nemam reci, ostao sam textless, ako ti ikada zatreba basista za ovaj projekat, znas gde me mozes naci... ne, ne veruje, vec 5. put vrtim ove dve pesme, ti si kralj, ovo je genijalno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nikola brate, tek sam sada ovo video i cuo, ja, ja nemam reci, ostao sam textless, ako ti ikada zatreba basista za ovaj projekat, znas gde me mozes naci... ne, ne veruje, vec 5. put vrtim ove dve pesme, ti si kralj, ovo je genijalno!

zar ssamo 5 puta...?! ijaaaoooooojjj...... icon_rockdevil.gif

 

 

nikola, napravi jos koju da imamo plejlistu, nema vajde od dve pesme..... icon_mrgreen.gifmhihi.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

zar ssamo 5 puta...?! ijaaaoooooojjj...... icon_rockdevil.gif

 

 

nikola, napravi jos koju da imamo plejlistu, nema vajde od dve pesme.....  icon_mrgreen.gif  mhihi.gif  pivopije.gif

Samo 5 puta jer sam poruku pisao 10 min. posto sam skinuo pesme.

Evo sad slusam opet i, brate Nikola ima tako narodnjacku boju glasa iako karikira skroz je u tom fazonu.

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acid Rain zvanicno ima novog bubnjara .Srecni dobitnik je Andrej Misic .Mali je 88'godiste (takodje svira i u bendu Esgaroth) i odlicno svira.

 

Ljudi ce imati prilike da nas vide sa njim na prvoj sledecoj svirci a to je verovatno na Demo mastersu krajem februara.

 

Takodje,trebalo bi da se krajem meseca odrzi i neki metal festival u Jagodini gde bi trebalo da sviramo ali to jos nije sigurno (znace se u ponedeljak).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acid Rain zvanicno ima novog bubnjara .Srecni dobitnik je Andrej Misic .Mali je 88'godiste (takodje svira i u bendu Esgaroth) i odlicno svira.

 

Ljudi ce imati prilike da nas vide sa njim na prvoj sledecoj svirci a to je verovatno na Demo mastersu krajem februara.

 

Takodje,trebalo bi da se krajem meseca odrzi i neki metal festival u Jagodini gde bi trebalo da sviramo ali to jos nije sigurno (znace se u ponedeljak).

cestitamo!!! pivopije.gif

 

 

 

Samo 5 puta jer sam poruku pisao 10 min. posto sam skinuo pesme.

Evo sad slusam opet i, brate Nikola ima tako narodnjacku boju glasa iako karikira skroz je u tom fazonu.

 

 

hahaha, tr00, nema sta! jos da obuce neki minic, pa kad krenu da sevaju .... (evrici).... joooo... (b'ate, ne bih zelela to da vidim.... icon_smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

"Kao i svi srecni dobitnici na Acid Rain tomboli, cim pocne da nervira Nikolu, prozvace ga 'Nemanja' " icon_biggrin.gif

koliko dugu karijeru u AR mu prognozirate... ja par meseci... pa onda jovo-nanovo... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

nista, ja vam cestitam, da ga lepo koristite, pocepate i josh boljeg da nadjete... uzdravlje! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

"Kao i svi srecni dobitnici na Acid Rain tomboli, cim pocne da nervira Nikolu, prozvace ga 'Nemanja' " icon_biggrin.gif

Vec uradjeno! laugh.gif Mada nije poceo da me nervira, nego se zove Andrej!

Kako covek da zove nekoga Andrej? Skroz nezgrapno ime, sta cu, morao sam da ga prekstim u Nemanju! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

"Kao i svi srecni dobitnici na Acid Rain tomboli, cim pocne da nervira Nikolu, prozvace ga 'Nemanja' " icon_biggrin.gif

Ahahahahahahah icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Inache,finalno veche Demo Mastersa netje pre marta zbog ogromnog broja bendova koji su se prijavili......Olga je spominjala Belu Crkvu oko 20-og pa mislim da nam ne bi bilo loshe da odemo tamo.......chisto kao generalka pred Jagodinu.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da znate, ako idete u Jagodinu, idem i ja, videcu samo da li dolazim sa ortakom kolima, il idem sa vama, kako god vi isli... ajd pa nemojte da ne idete, bice do jaja...

Acid Rain, Alogia, Demether, Dargoron... ( Fali samo NightFall da najbolji bendovi domace scene budu na jednom mestu biggrin.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...