Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nece valjda Max stvarno za Idola?! icon_wink.gificon_mrgreen.gif

 

A Vepre ti?! icon_wink.gificon_razz.gificon_biggrin.gif

 

Pa cekaj da vas onda obojicu podrzimo biggrin.gif

 

Pa hajd, ako mora!

 

TOOOOOO, MOOOOMCIIII!!! icon_mrgreen.gif

 

pivopije.gifmrred.gif

Max se vec prijavio za Idola.Audicija je u subotu,verovatno ce na tv da bude u sledecu sredu pa cemo svi da se smejemo. icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, dobre su, dobre su... cini mi se malo previse okoline za moj ukus, a vi se na prvoj malo manje vidite ali druga vadi icon_da.gif

 

E, al' ubijte me ako Bojan nije ispao najgore na obe icon_biggrin.gif

Sala mala icon_mrgreen.gif

 

Dajte jos neke da vide ljudi, ako ima jos, naravno...

 

Ocete kachiti ove na sajt?

 

E, da i cini se na drugoj kao da se Nikola i Marko jedva suzdrzavaju da ne puknu od smeha... mozda mi se samo cini?

Edited by bojan j.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

E, da i cini se na drugoj kao da se Nikola i Marko jedva suzdrzavaju da ne puknu od smeha... mozda mi se samo cini?

Ma islo im je sunce u oci pa su morali da naprave te neljudske face mhihi.gif

 

Marko liči na šofera sa onom košuljom,a na par slika mu se vidi i cigara(upaljena).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko liči na šofera sa onom košuljom,a na par slika mu se vidi i cigara(upaljena).

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.giforangelistening.gif

 

 

Shvatam,ovde stavljash loshije slike a one najbolje chuvash za sajt.Pametno

 

 

Pa tako je bolje, da bi vise ljudi doslo na sajt da vidi te "bolje" slike icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Max se vec prijavio za Idola.Audicija je u subotu,verovatno ce na tv da bude u sledecu sredu pa cemo svi da se smejemo. icon_redface.gif

E pa to je nesto ozbiljno, ja sam mislila da se samo zezate! wallbash.gificon_biggrin.gif

Pa gledace se sigurno, sa osmehom na licu! icon_biggrin.gificon_wink.gif

 

Fotke su dobre, naravno uvek Kalemegdan, ista mesta!

Ko vas je fotografisao?

Malo je moglo da se izbegne to sunce!

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa to je nesto ozbiljno, ja sam mislila da se samo zezate! wallbash.gificon_biggrin.gif

Pa gledace se sigurno, sa osmehom na licu! icon_biggrin.gificon_wink.gif

 

Fotke su dobre, naravno uvek Kalemegdan, ista mesta!

Ko vas je fotografisao?

Malo je moglo da se izbegne to sunce!

 

pivopije.gif

I ja sam mislio da se zeza ,ali covek je totalno ozbiljan ,cak ima i spremljen repertoar.Potplaticemo ziri da ne prodje,jer ako pobedi nece vise imati vremena da peva sa nama.

Naravno da je kalemegdan-gde drugo da idemo? U Marinkovu baru? Pinosavu?

 

mhihi.gif

 

Photos by 3MAJ.All rights reserved.

Copyright.

 

Sunce smo mogli da izbegnemo da smo se slikali u nekoj pećini ali napolju ne mogasmo nikako.

 

Evo jos jedne u niyu fotosa za sve verne fanove,kao i one koji će to tek postati

 

user posted image

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovoj zadnjoj slici Bojan (Atheist) kao da ima Corpsepaint na faci. icon_smile.gif

 

Iako nisam bas neki fan ove muzike, mogu reci da mi se svidja ona pesma i intro sto sam skinuo sa neta, mada bi moglo to malo energicnije da bude, zivlje, a i pevac mnogo uspavano peva. Sve najbolje u daljem radu!

poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovoj zadnjoj slici Bojan (Atheist) kao da ima Corpsepaint na faci. icon_smile.gif

 

Iako nisam bas neki fan ove muzike, mogu reci da mi se svidja ona pesma i intro sto sam skinuo sa neta, mada bi moglo to malo energicnije da bude, zivlje, a i pevac mnogo uspavano peva. Sve najbolje u daljem radu!

poz!

Ma Bojan uvek izgleda kao da ima corpsepaint na faci mhihi.gif

Sto se tice pevanja,slazem se .Bice energicnije sad kad novi pevac prepeva tu staru verziju.Mada ce uvek zvucati po malo uspavano jer ne peva visoko.Ali imamo mi i druge pesme pa cemo videti na kraju kad se sve zavrsi kako ce zvucati album kao celina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam mislio da se zeza ,ali covek je totalno ozbiljan ,cak ima i spremljen repertoar.Potplaticemo ziri da ne prodje,jer ako pobedi nece vise imati vremena da peva sa nama.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_da.gificon_da.gif

 

Naravno da je kalemegdan-gde drugo da idemo?

Ma ne, zato i kazem, jer je Kalemegdan i najbolje mesto za fotografije!!!

 

Photos by 3MAJ.

E fotografije su stvarno dobre, mada mogle su biti za nijansu bolje, ali...mozda je do aparata! Ma super, svi ste smesni na fotografijama! icon_biggrin.gif

 

Sunce smo mogli da izbegnemo da smo se slikali u nekoj pećini ali napolju ne mogasmo nikako.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Da, da, icon_smile.gificon_smile.gif slazem se, icon_smile.gif ...super fora! icon_smile.gif

 

Samo napreeed! pivopije.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobre si fotke(kad bise zezali icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ), salim se nisu lose, simpa su, ali.....

samo nastavite laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif .

 

pivopije.gif

 

Na ovoj zadnjoj slici Bojan (Atheist) kao da ima Corpsepaint na faci.

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif , ma znajuci bojana tu vise lici na ...bezi od mene i daj neki has... laugh.giflaugh.gif

 

P.S. i samo jos nesto, ako mslite da cete privuci jos fanova fotkama, laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Edited by bu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najnoviji update mojih utisaka o bendu, jer me dugo nije bilo:

 

-Zarko, porasla ti je kosa ekstremno, cestitam! icon_mrgreen.gif

 

-Nemojte se medju sobom prepucavati (clanovi benda) na sajtu, vec to resite izmedju sebe

 

-Slike mi se ne svidjaju, jer su apsolutno neoriginalne

 

-Maxe, srecno u Idolu. icon_da.gif

 

-I ono sto se podrazumeva, puno srece i sve najbolje u daljem radu! pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...