Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

Koji bre IQ?!Pa ti izgledash k`o Frankenstajn, Mare kao da je razvaljen od mamurluka, Zare k`o da ga je neko mlatnuo tepsijom po temenu, a Bojan je ionako smeh...jedino vodeci covek izgleda normalno (taj sto lici na me)! laugh.giflaugh.gif

Care mislio sam na K...C! Pogledaj malo bolje! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...jebote... tolko ima toga da ne znam odakle da pocnem.

 

@Maximus: brate jebiga za idola(bilo bi kul da smo imali nekog naseg), nemo se nerviras, pusti ih u picku materinu, nije vredno gubljenja zivaca icon_cool.gif, a o kompetenstnosti tih sudija(ili zirija, 'bem li ga) necemo.

 

Samo nam otkrij tajnu na koga ti se dig'o u trenutku slikanja

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Digo mi se na samu pomisao koliko cu dobro izgledati na slici! icon_biggrin.gificon_smile.gif

Ako stavimo ovu sliku na booklet albuma imacemo enormno veliki broj obozavateljki!

 

Mozete samo da me mrzite! icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_smile.gificon_smile.gif

Ako stavite tu sliku na booklet imacete mnogo obozavateljki, samo ako ti na toj slici izmontiraju kesu na glavi icon_mrgreen.gif (mala sala, naravno)

 

Inace, zasto bi te mrzeli kada neko od nas mozda ima snaznije argumente mhihi.gif

 

Ustvari, kad malo bolje razmislim, ti si smislio novi nacin pozeraja icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako stavite tu sliku na booklet imacete mnogo obozavateljki, samo ako ti na toj slici izmontiraju kesu na glavi icon_mrgreen.gif (mala sala, naravno)

 

Inace, zasto bi te mrzeli kada neko od nas mozda ima snaznije argumente mhihi.gif

 

Ustvari, kad malo bolje razmislim, ti si smislio novi nacin pozeraja icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Bolje kesa na glavi, nego smoki u ruci! icon_biggrin.gif

 

Najbolje bi bilo da iznesemo argumente na videlo na javnoj raspravi pa da odlucimo ko ima jace argumente!

 

 

icon_biggrin.gif

 

Nikola, teh new ways to pozeray... icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje bi bilo da iznesemo argumente na videlo na javnoj raspravi pa da odlucimo ko ima jace argumente!

Ma jok, bolje da argumente primenimo na ziriju sacinjenog od pripadnica zenskog roda...U tom slucaju bi se mogla primeniti deviza: "Vazno je ucestvovati" icon_twisted.gifmhihi.gif

 

Inace, bolje smoki u ruci nego guska u krevetu!

Edited by dima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Max sto se nerviras zbog idola...

 

Reci mi samo ko je bio u ziriju ??

 

A Janjatovic mi je rock novinar do mog qRca....

Ne znam ko je ove godine, ali oni od prosle su mi strucni do moga...

Pa onaj debeli pise textove narodnjacima... toliko o strucnosti zirija...

PS Sto nisi pevao Sonatu ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...