Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ne pushim,to sam samo bio uhvatjen u trenutq slabosti i nervoze i obetjavam da se netje ponoviti.

Hvala svima,sada se osetjam kao novi chovek koji tje rasturiti na prvoj sledetjoj svirci.

1) Ponovice se, ako ne pre, onda u vojsci dok budes na strazi icon_wink.gif

 

2) E, amigo, to mi se vec svidja. Rasturi na sledecim svirkama, imas moju podrsku!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne pricam o sebi i mom pevanju icon_mrgreen.gif tim bolje... icon_da.gif

 

Ovaj se samo pojavi s' vremena na vreme i odvali nikad vecu glupost icon_smile.gif

Ja pricam o njihovom pevacu, a shto se gluposti tice, ne znam nishta o metalu, ali znam da spamujem!Jesam ruzan, al` sam zato glup! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledajte u Maximusovom potpisu ko ima najveci... koeficijent inteligencije! icon_biggrin.gif

Koji bre IQ?!Pa ti izgledash k`o Frankenstajn, Mare kao da je razvaljen od mamurluka, Zare k`o da ga je neko mlatnuo tepsijom po temenu, a Bojan je ionako smeh...jedino vodeci covek izgleda normalno (taj sto lici na me)! laugh.giflaugh.gif

Edited by Antioch

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji bre IQ?!Pa ti izgledash k`o Frankenstajn, Mare kao da je razvaljen od mamurluka, Zare k`o da ga je neko mlatnuo tepsijom po temenu, a Bojan je ionako smeh...jedino vodeci covek izgleda normalno (taj sto lici na me)! laugh.giflaugh.gif

Da nam je ovde svima znati samo o cemu ti pricas... no.gificon_smile.gificon_wink.gif

 

Jos ce da tvrdi da je on na toj slici icon_da.gificon_razz.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...