Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

...cute blonde ...

 

But MY blonde! wub.gificon_smile.gif

 

Ok, cuo sam nesto od Maxa neke demo snimke koje mi je pustio i objasnio da to jos nije gotovo, bla,bla...

Anywayz, zvuce odlicno, mnogo ocekujem od albuma, NEMOJTE DA RAZOCARATE ! A i od live nastupa takodje !

 

Za album ne moras da brines, posto si sada cuo 4/5 albuma, pa ako ti se svidja - svidece ti se i album u celini laugh.gif

 

A koje ti je stvari pustao?

 

Sto se tice live nastupa, e tu cemo jos da vidimo sta ce biti! musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne secam se naziva, znam da mi je pustao neku baladu ( bez snimljenog teksta, i jos 3-4 pesme... )

Jedna mi se bas svidja, ima onaj cudan zvuk klavijatura..

I neka od 6-7minuta sa tvojom solazom ( Sto Max rece za one koji se loze na Dream-Symphony X, a ja sam jedan od tih... )...

Share this post


Link to post
Share on other sites

neku baladu

 

Forevermore

 

ima onaj cudan zvuk klavijatura..

 

Ako je Labyrintovski orijentisana onda je "Another thousand years", a ako je ona dugacka onda je "Solitude 1&2"

 

I neka od 6-7minuta sa tvojom solazom

 

Game of life ili Solitude.

 

Cisto da razjasnim! icon_biggrin.gif

 

Nego, kako ti se svidjaju stvari idejno?

 

pivopije.gif

Edited by Acid Rain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idejno, pesme su odlicne, vecina je jako dobra, a par ( ne znam imena ne zameri ) su me bas odusevile...

Tehnicki, jedina zamerka moze da ide na produkciju, sto je u vasim finansijskim uslovima i razumljivo....

Ako snimite album sa dobrom produkcijom, i uspete konacno da imate svirke, ulazite u vrh vrhova nase scene...a nadam se da cete i da zainteresujete nekoga iz inostranstva....

 

Ostaje vam jedino da se nadate da ce vam neko ponuditi pare za snimanje albuma, ako izdate za njih, ali ovo je Srbija a ne Finska...jebi ga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idejno, pesme su odlicne, vecina je jako dobra, a par ( ne znam imena ne zameri ) su me bas odusevile...

 

`Fala! icon_biggrin.gif Nikad dosta pohvala! icon_smile.gif

 

Tehnicki, jedina zamerka moze da ide na produkciju, sto je u vasim finansijskim uslovima i razumljivo....

Ako snimite album sa dobrom produkcijom, i uspete konacno da imate svirke

 

Generalno govoreci, od kad je Maksa dosao mi trazimo stalnu postavu koja ce da radi da vezba i koja ce, prvenstveno znati da svira!

Sad smo trenutno skupili neke ljude i iskreno se nadam da je to postava koju trazim tri godine!

Vreme ce pokazati!

 

...a nadam se da cete i da zainteresujete nekoga iz inostranstva....

 

Ne znam da li ti je Zarko pricao, ali javljali su se ljudi iz "Reality entertainmenta" (neke americke izdavacke kuce) koji su bili prilicno zainteresovani za demo, za album, izdavanje i sve to. Bili su voljni da ustupe svoj studio, producente (naravno uz nadoknadu), ali mi nebi imali para ni za avionsku kartu, a kamoli za snimanje! icon_smile.gif

Bilo je fanzina i casopisa iz inostranstva koji su se interesovali za demo, recenzije i sl.

 

Ostaje vam jedino da se nadate da ce vam neko ponuditi pare za snimanje albuma

 

To ovde ne rade ni za mnogo ozbiljnije i poznatije bendove! icon_da.gif

 

Ocju ja da chujem te pesme koje si ti chuoooooo..

 

Polako, tek si cula demo, gde zuris! icon_biggrin.gif

Ima vremena... icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takođe se izvinjavam što nisam pratio temu, ali da li su dva člana Acid Raina bila u jednom jutarnjem programu na Metropolisu pre par nedelja? I da li je jedan od njih bio onako "polovično" ošišan icon_smile.gif (tj duga i kratka kosa na istoj glavi icon_smile.gif )

Mozda su bili neki nasi dvojnici... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Inace,sutra imamo probu posle sto godina. musik19.gificon_rockdevil.gif

 

Ako sve bude bilo kako treba (na sta ne treba pretterano racunati icon_smile.gif ) moze da nam se omakne neka svirka do kraja godine. icon_smile.gif

 

Nove pesme ne moze niko da dobije (cak ni neki clanovi benda icon_smile.gif ),zato sto nisu konacne verzije pa da ne nastane zabuna ranije sa vise verzija iste pesme.

 

Ljidi,vidimo se na nekoj svirci,valjda. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...