Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nikola, banuću ti večeras da mi pokažeš pesme na đitri (ali ne onoj pokvarenoj, Žarkovoj, sa 4 žice icon_smile.gif ). Poneću samo pojačalce i Sharkcastera jer nemam adapter za proc. icon_sad.gif

Mozes da se oprostis od "pokazivanja" pesama, zato Nidza i nece drugog gitaristu icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos uvek svira. icon_uhoh.gif

Dobro, batice, ne moras da se uzbudjujes, necemo da ga otimamo! icon_smile.gif

 

Mozes da se oprostis od "pokazivanja" pesama, zato Nidza i nece drugog gitaristu

 

Dobro, nisam bas tolika mrcina! laugh.gif

 

Hoću da se kurčim kako znam da sviram Acid Rain.

 

Dobro, dobro! Samo STANI! Moze li to tvoja picka da podnese?!

 

Copyright "Kita u Bila" laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_razz.gif Donosim i PROCESOR! Nabudžio sam mu neke krš baterije, izdržaće sat-dva, taman dok mi pokažeš ta govna. Jebeš progressive. icon_smile.gif Skinuo sam samo Alphu i to ne baš najsjajnije. Uglavnom, pošto nema pive večeras, moraću da sviram baš 100% skoncentrisan. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kad vam dolazim na probu? Zarko?!

 

Inace, pitanje za klavijaturistu, tog novog, gde je sve svirao ( Stormagedon, jos nesto ? )

sviram i dalje u stormagedonu, i imam jedan power-goth bend po imenu ALME SINS,i jos jedan goth bend kome jos uve smisljamo ime!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svesni ste toga da u inostranstvu necete moci da izdajete pod imenom Acid Rain ?

 

Eh da, posto vas reklamiram gde stignem, i postoji tema o vama na jos dva foruma ( Everdreamers, Tolkien ) zamolio bih Klavijaturisti da mi dogovri na ovu, posto sam kopirao tamo vase podatke za vaseg sajta, al Klavijaturistu jos niste ubacili icon_wink.gif

Dakle pitanje za novog clana :

Rodjen :

Omiljeni bendovi:

Uticaj:

E, da i reci mi imena bendova gde jos svirash :

 

I da me castite pivom sto sam poslao update vas na Metal-archives.com, i sto vas reklamiram gde stignem.

Nikakve lazne informacije, samo ono sto je Nikola pisao na ovoj temi, i vasem sajtu. ( ako hocete nesto posebno da dodam negde, posaljite mi pp )

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svesni ste toga da u inostranstvu necete moci da izdajete pod imenom Acid Rain ?

 

Eh da, posto vas reklamiram gde stignem, i postoji tema o vama na jos dva foruma ( Everdreamers, Tolkien ) zamolio bih Klavijaturisti da mi dogovri na ovu, posto sam kopirao tamo vase podatke za vaseg sajta, al Klavijaturistu jos niste ubacili icon_wink.gif

Dakle pitanje za novog clana :

Rodjen :

Omiljeni bendovi:

Uticaj:

E, da i reci mi imena bendova gde jos svirash :

 

I da me castite pivom sto sam poslao update vas na Metal-archives.com, i sto vas reklamiram gde stignem.

Nikakve lazne informacije, samo ono sto je Nikola pisao na ovoj temi, i vasem sajtu. ( ako hocete nesto posebno da dodam negde, posaljite mi pp )

evo ovako:

Rodjen:

9. avgusta 1989. godine

 

Omiljeni bendovi:

Dream theater,Children of Bodom,Helloween,Gamma Ray,Fintroll,Therion...

 

Uticaj:

Janne Warman,Jens Johansen,Vitalij Kuprij,Klavijaturista Dream Theater-a(konstantno mu zaboravljam ime wallbash.gif )ako imas njegovo imeubaci a ako nemas ja cu svakako izbaciti njegovo ime prilikom sledeceg ukljucenja!!!

 

Bendovi pored acid rain-a:

Stormageddon,ALME sins,i jedan goth bend koji za sada nema ime!

 

necu da navodim tribute to divlje jagode i tribute to children of bodom i buduci tribute to king diamond jer su to kolko-tolko manje vazni projekti!!!

 

samo ti turi gore pomenute!!!

 

uzdravlje!!!

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...