Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eto znam sta cu mu kupiti za rodjendan...!!!mrezasta majica za nastupe icon_smile.gif

`Ocu ja!!! 17. maj!

 

Ali onu koju nosi onaj lik u spotu "I`m too sexy, for my car, cat... to sexy"! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Jel' ste vi bre manekeni ili muzicari?

 

Ja muzicar nikada nisam ni bio! ph34r.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi' radi yumetal! E ja neću doći na svirku, i to ne zato što ne volim progressive i ne zato što ne želim da vidim Nidžino ultra-sexy telo, već zato što i ja sam imam svirku sa ovim jebivetrima iz Seljačke Bune i to u STARČEVU! Majku mu jebem. Lepo svirajte i jebite neke keve tamo za mene! sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam prilike da cujem tri pesme i veoma sam se iznenadio, naravno prijatno. Prvi bend koji mi je pao na pamet kao moguce uporedjenje je Evergrey. Za demo snimak zvuci vise nego dobro, vokal je veoma prijatan, mada mi zvuci kao da pevac nije smeo u potpunosti da pusti glas tokom snimanja, ali verujem da ce se to vremenom popraviti.

Napokon se i kod nas pojavljuju bendovi koji gaje ovakvu muziku. Sve pohvale za Acid Rain, samo tako nastavite!

 

PS. Voleo bih da cujem kako zvucite uzivo, ali nisam jos toliki A.R. fan da iz Ki dodjem u Bg na svirku. icon_mrgreen.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim sta reeeeeeeeeeeci icon_smile.gif

 

ja smatram da ste jako dobro odsvirali s obzirom da dve godine niste imali svirku jos + ostala sranja sa clanovima benda tako da mogu reci da ste bili stravica biggrin.gif

 

Legacy mi se jako svidela kako je Max otpevao... icon_wink.gif

 

enivej zare oprao si kosu za svirku sto je za pohvalu icon_smile.gif a nikola sledeci put stavljas tange na glavu i nema rasprave oko toga! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si se usr'o. icon_smile.gif Pogledao sam te par puta -brata bio si bled ko krpa i nisi se pomerao icon_smile.gif .

 

Ma bice bolje drugi put kad malo nakupimo svirki. musik19.gif

JA se nisam pomerao!PA MAJKE VAM GA SKORA PA SAM KONSTANTNO PRAVIO VENTILATORE!!!!JEDINO na legasiju sam se malo smirijo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...