Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo i mene posle trodnevne izolacije! icon_smile.gif

 

Svirka je bila cool, drago mi je sto smo prosli i mogu samo da obecam za sledeci put totalno drugaciji repertoar (osim Legacy-a), bice jos par finih obradica, jos jedna autorska i tako to! icon_biggrin.gif

 

pivopije.gif

Koga bre za to bole kurac? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Nemoj da nisi dosao u subotu,inace violent.gif !!!

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka je bila cool, drago mi je sto smo prosli i mogu samo da obecam za sledeci put totalno drugaciji repertoar (osim Legacy-a), bice jos par finih obradica, jos jedna autorska i tako to! icon_biggrin.gif

To Nidzo! Ajde Red Ocean ili Shattered Mirror. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, prva sledeca ce biti (verovatno) na sledecoj veceri Demo mastersa, dakle, to je, ako se ne varam, vec neko finale! icon_biggrin.gif

 

Verovatno cemo posle Nove godine krenuti sa 202jkom po Srbiji na hitove i slicne manifestacije!

Mozda bude i neka samostalna svircica, recimo, pocetkom februara ( sa jos nekim bendovima), ali otom potom! Jos nista nije sigurno, osim te naredne veceri Demo mastersa!

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto vidim da ovde nisam ostavio komentar:

Bili ste ubedljivo najbolji bend te veceri...

Ton nije bio savrsen, al dobro to je demo masters, a vama je ovo prva svirka posle koliko..17-18 meseci ?

uzevsi to u obzir, bili ste odlicni...

Niste se raspadali na bini, vidi se da ste se dobro uklopili ( ne zvucite kao skup muzicara koji se prvi put vide ) i da ste dobro uvezbani, Nikola je jako dobro odsvirao, burazer mu takodje...

Tamo gde sam stajao Max se nije lepo cuo, al malo iza kazu da je bio odlican....Ova omladina ( Leshina i Johnny ) su se bas lepo uklopili. Inace Lesh me je odusevio kako svira, al zao mi je sto mu nisam slikao facu dok je pevao ( ne secam se sta )....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...