Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Razvalili ste! icon_da.gificon_rockdevil.gif Svi instrumenti su briljirali! musik29.gif Mogli ste jedino malo da utishate Zarka, previse maloletnih powerashica se napalilo na njega jer je dominirao jakim zvukom svoje bas gitare icon_biggrin.gif

 

The Haunting = icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif To stalno svirajte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

EVERGREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEY!!!!!!!!!!!!!!!!AAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!

 

 

zahvaljujem se ovom kulturno umetnickom drustvu sto mi popravise raspolozenje svojim scenskim natupom...apsolutno me zabole da pisem kako je ko zvucao,meni je bilo do jaja !!! icon_rockdevil.gificon_smile.gif

 

e da..ako moze Sonatina "if you fall i'll catch" sledeci put icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj komentar na ono sto sam video veceras je da ste imali ubedljivo najbolji zvuk od svih bendova, i da odlicno svirate, nema sta... sto se tice pesama, nisam kompetentan da komentarisem, posto ja realno ne volim to sto vi svirate pa stoga necu da nista da pricam! pozdrav! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da..ako moze Sonatina "if you fall i'll catch" sledeci put icon_biggrin.gif

Meni ne morash dva puta retji ali ipak i ako bude neshto novo od sonate(a verujem da hotje) bitje neka krljachina.....trebaju nam dinamichne pesme....

 

@Gollum-Ma bitje prijatelju ne brini....... pivopije.gif

 

@Bojan J.- violent.gificon_smile.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobri ste momci, samo sto vam bubanjar non-stop vuce u nazad i to me mnogo nervira....ne znam da li pokusava neki Vinnie Paul in the pocket groove da odsvira ili jednostavno kasni icon_smile.gif ali dobro, prilicno su komplikovane stvari i treba to uvezbati.

 

gitarista (nikola bese?) holy alternate picking batman! vezbalo se, to je to. icon_da.gif

 

malo ste me razocarali jer sam cuo vas demo par puta i lici mi na neki stari mid-90s prog u fazonu Conception parallel minds-in your multitude i Elegy supremacy-state of mind... tako da sam od Evergrey-a ocekivao nesto sa S*D*T jer svi znamo da posle tog albuma nista ne valja. mhihi.gif

 

ali u svakom slucaju, thumbs up. musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i sta sad kao ja treba da kazem:

BRAVO TI SI BAJA!!!

kao ovo ono!

ma blajznes mi plajvaz!!!

Ne laj, psu! laugh.gif

 

To je nas prijatelj, webmaster, tonac, koproducent ili sta-vec, imaj malo postovanja! icon_biggrin.gif

 

tako da sam od Evergrey-a ocekivao nesto sa S*D*T jer svi znamo da posle tog albuma nista ne valja.

 

Ma ja sam predlagao Blackened Dawn ili She speaks to the dead, ali, ipak, A touch of blessing ima spot, poznata je i to! biggrin.gif

 

dobri ste momci, samo sto vam bubanjar non-stop vuce u nazad i to me mnogo nervira....ne znam da li pokusava neki Vinnie Paul in the pocket groove da odsvira ili jednostavno kasni  ali dobro, prilicno su komplikovane stvari i treba to uvezbati.

 

A zamisli kako je nama na bini kad umesto da se opustimo i sviramo moramo da pratimo bubnjara u njegovom setanju! icon_smile.gif Prilicno je frustrirajuce mogu da ti kazem, ali bice valjda bolje!

Ono je, mogu sigurno reci u ime svih, bila najgora svirka Acid Raina od kada postojimo. no.gif Ima mnogo da se radi, na autorskim specijalno!

 

Poz i hvala na podrsci! icon_rockdevil.gif

 

 

PS

Proklet da je ovaj covek!

tako da sam od Evergrey-a ocekivao nesto sa S*D*T jer svi znamo da posle tog albuma nista ne valja.

 

Blasfemija cista! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...