Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

naravno! prelude to ruin jos bolje!!!!

Jebote,gde to nadje? icon_smile.gificon_smile.gif

Bice nesto sa kasnijih radova. icon_da.gif

 

Ljudi moraju da shvate da nikako nije lako izbrati pravu pesmu za obradu.

Treba nekoliko uslova da se ispune da svi iz benda mogu da odsviraju,da aranzman pesme nije previse nabudzen tj.da ce nam liciti na nesto kad je budemo svirali u nasoj postavi,treba da je iole poznatija pesma da se 99% publike ne bi smorilo...Svirao bih i ja Treshold ,Redemption (kad bih umeo,naravno icon_smile.gif ) ali koja je poenta? Moraju veliki kompromisi da se prave izmedju ovih stavki koje sam naveo da bi se doslo do upesne obrade.

Edited by Evil warning

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako da sam od Evergrey-a ocekivao nesto sa S*D*T jer svi znamo da posle tog albuma nista ne valja.  mhihi.gif

Proklet da je ovaj covek!

 

ph34r.gificon_uhoh.gif Spalimo ga na lomaci....

 

 

 

Ok, malo da vas napljujem...

U principu svirka je zapravo bila dobra ( ne odlicna ali dobra ) al ja znam da vi to mozete bolje, tako da....

One prve tri ( Legacy, Chapter, Liar ) su bile jako dobre, Evergrey i Kamelot su malo shkripali, ali je opet bolje od dosta drugih bendova koje znam.....

U svakom slucaju ne verujte Nikoli da je ovo najgora svrika Acid Raina, nije bilo toliko lose.... jos se u prvom redu nije sve ni culo kako treba...

 

Anyway, prica se da planirate da ubacite za sledecu svirku i Shattered Mirror :yey: :yes: icon_da.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi zajebavam se ja....zaista bih voleo da cujem te pesme, ali kapiram da niko sem mene ne zeli to da cuje jer jebiga, nisu svi ovako matori icon_smile.gif

 

svirajte sta vam se svira, samo da nisu oni klisejevi, hearts on fire i slicno.

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, ova tema je sve bolja i bolja icon_mrgreen.gif

 

Old school prog bi zaista malo ljudi postovalo ovuda, na zalost.

Evergrey - Touch of Blessing radi posao. Naravno, mozete napraviti i Evergrey tribute bend, nista protiv ne bih imao, naprotiv, RUM 12 i prvi red icon_wink.gif

 

Kamelot - Haha, kakav udarac ovog Azala starca laugh.gif Naravno, Khana ne priznajem posle Conception perioda, stoga Silent Crying ili Parallel Minds odma' na repertoar! A od Kamelota We are not Separate ili Birth of a Hero, to su kvltovi, pa ko ne zna tekstove, amater icon_cool.gif Mark Vanderbilt - icon_rockdevil.gif

 

Fates Warning - Prelude to Ruin bi bio udarac, ali mislim da bi bolje legla neka komercijalnija, ako cemo gledati sire mase (Through different eyes, jos i moze da se odsvira, nije preterano zahtevna). Ja bih Pale Fire ili Monument voleo cuti icon_biggrin.gif

 

Eh, pustih li zelja no.gif

 

p.s. kad se vec masta, dajte Threshold - Somatography ili The Whispering! Shadow Gallery - Crystaline Dream da ne pominjem. UHHH!!!!

 

Nema druge nego da se nas par ludjih skupimo u Tribute to Prog Metal sastav, gde bi vise ljudi bilo na bini nego u publici (racunajuci i konobare) laugh.gif

 

poz!

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='16. 1. 2006, 14:34'] I naravno:

 

"Band exists since autumn 2001, but band members are very young (1988. - 1985.)"

 

mhihi.gif

Brate, gde iskopa to? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Konstrukcija recenice u stilu nepismenog Arapina! icon_smile.gif

 

Dobro, ako izuzmemo Zarka! Ali on se ionako ponasa kao da ima 12 godina pa bih komotno mogao da kazem da su clanovi benda u rasponu od 90-85. godista!

icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...