Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

Otkud ja znam!

 

Mozda povredimo tvoja tanana osecanja, a da toga nismo ni svesni! icon_biggrin.gif

Svi mi znamo kako si emocionalno osetljiv i koliko je ustvari krhko tvoje nezno bice, bez obzira na taj ja-sam-viking-i-ratujem-sa-mineralima stav i imidz!

laugh.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma sta ima on da ti salje nase slike? icon_smile.gif  icon_smile.gif

 

Evo slika moja a ovaj debeli nek sam stavlja sliku .... icon_smile.gif

 

user posted image

 

 

Mozda smo se i videli negde u kraju. ph34r.gif (mada ja do pre 7-8 meseci nisam znao za sarkija a zivimo na 50 metara icon_smile.gif )

 

e, tebe ne znam icon_smile.gif

štaviše, ne sećam se da sam te ikada video, a video sam pola paviljona (ako ništa ono na početnoj šesnestici)... ph34r.gif

 

a sharkey je išao odeljenje do mene, njega ne mogu da zaboravim ni da 'oću icon_smile.gif

(al još neću da mu kažem ko sam, bwhahahahaahaaa! icon_smile.gificon_smile.gifph34r.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dakle,svirka,je u petak(16.decembar) posle ko zna koliko vremena (tacnije posle juna 2004. icon_mrgreen.gif )

Sta se sve nije izdesavalu u medjuvremenu dobro je da jos uvek postojimo icon_smile.gif .

 

Elem,prijavili smo se na Demo masters kao tribute to power metal icon_smile.gif

 

Sviracemo 5 pesama (toliko smo sitgli da navezbamo koliko-toliko pristojno sa ovom novom postavom. Od tih pet jedna ce biti autorska,tj.po prvi put sviracemo neku nasu stvar uzivo-Legacy (extended version icon_smile.gif ).

 

Od vas se ocekuje da dodjete u sto vecem broju i date podrsku ovom mladom bendu.

icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...