Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam sta ostatak ljudi misli, ali ovako....

1. Imidz vam je bio genijalan, super je fora, i do jaja je sto niste u fazonu da ste opaki i zli tr00 metalci ( mislim ja znam da vi niste, al sad znaju i ostali icon_smile.gificon_smile.gif )

2. Najbolja svirka do sada... mali Stimpi je kralj kako svira, bubnjar je jebao majku kako je dobar, Nikoli je ovo bila najbolja svrika do sada da sam ih ja slusao, a slicno vazi i za Zarka.. Max je bio odlican, i sa svakom svirkom je sve bolji sto se tice ponasanja na bini i animiranja publike...

 

Hm, moje skromno misljenje, za onakvo ozvucenje. opremu i ostalo, tesko da moze da bude bolje...mozda samo neke sitnice, ali to je to, za demo masters definitvno jedan od najboljih nastupa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima sto su bili, najjaca publika do sada stvarno sam odusevljen istom!

 

Sama svirka nije bila na nivou (bar sto se mene tice), ali, jednostavno, u onakvim uslovima nisam siguran da Mi mozemo bolje! Ima ljudi koji mogu, ali mi izgleda - ne mozemo!

 

Prosli smo dalje, mada posle onakve veceri i publike to i nije bitno! Svaka cast publiKi! icon_rockdevil.gif

 

 

@Telcontar: TI si izgleda jedini shvatio foru sa oblacenjem pravilno! icon_da.gif

 

 

Poz svima! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao sam vetj na cert temi ali retji tju i ovde.......BILO JE DO JAJA!!!!!!!!!

mogli smo i bolje da sviramo ali posle svega je stvarno nebitno......drago mi je da je vama bilo lepo.....lepo nama,lepo vama(so sabi copyright).....

 

@Acid Rain-nisi normalan majke mi icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

@must be between-verovatno tje biti neka svirka 8-og aprila ali nije josh nishta sigurno....prati temu pa tjesh znati..... pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

BILO JE SAVRSENO! AAAAA!!!

 

Dakle, razvalio sam glasne zice od dranja, i vrat od bangovnja. icon_rockdevil.gif Najbolji nastup do sada! BLACK DIAMOOOOND!!!! Predobro, predobro! Jedva cekam sledecu svirku icon_biggrin.gif

 

Stimpi svira u pidzami! laugh.gif

 

A najjaca fora, bangujem ja ko kreten i ispadnu mi cvikeri laugh.gif Jesam kreten. icon_biggrin.gif Al dobro, bio sam cirke 233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nidzo fora sa frulicom je bila vr' icon_smile.gif Zvuk vam je bio malo losiji nego prosli put ali brze pesme i bolja atmosfera=ipak je sve bolje icon_da.gif

Vise mi se svideo Nikolin sesiric od Zaretovog icon_smile.gif

 

 

EDIT: E da, bubnjar je mnogo bolji od malog Dzonija. Slusao sam kako je svirao Legacy i mnogo je slicnije originalu. Odlicno lik svira.

Edited by bojan j.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sadasnja postova je keva!!!!!!!! ali keva!!!!!!!!!! najbolja do sad definitivno!!!!!!!!

 

novi bubnjar jebe majke, a o vama ostali ma ne trebam ni da pricam icon_mrgreen.gif

bili ste mi preslatki onako obuceni, pravi powerashi icon_mrgreen.gif

 

konacno brze pesme, odlican izbor, stvarno sve za pohvalu, odlicno sam se provela.

 

imam i slika i klipova, stavicu ovde nesto, a ostatak ako hocete prosledjujem po maxi...

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A najjaca fora, bangujem ja ko kreten i ispadnu mi cvikeri laugh.gif Jesam kreten. icon_biggrin.gif Al dobro, bio sam cirke 233.gif

Video sam da neshto trazhish(ako sam ishta video kroz one cvike) ali nisam imao pojma shta.....

 

@Bibi-sretjica moja......kad tju da ti maznem to?.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde donecu ako hoces veceras kod irish, imam neki raspali rw, valjda ce uspeti...

 

klipovi i nisu nesto, mika mi je par puta uleteo u kadar sa svojim rukama i svaki sekund me blago udarao tako da slika poprilicno podrhtava... ali slike su ok icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj pa sto mi nisi rekla da snimash i da se smirim kad si znala da sam odvaljen + raznezen sto neko svira power wub.gificon_biggrin.gif

 

@Max, Fuck, znaci neko je ipak primetio laugh.gif

Edited by GolluM

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote miko ja uopste nisam izvalila da si ti ista popio, mislila sam da si potpuno trezan laugh.gif

a sklanjala sam ti ruku par puta, pomerala te a ti nisi uopste reagovao icon_mrgreen.gif mislila sam da me kuliras icon_smile.gif

zivota ti, kako nisi izvalio fotoaparat koji sam ti drzala BUKVALNO iznad glave, samo sto ga nisam naslonila icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote miko ja uopste nisam izvalila da si ti ista popio, mislila sam da si potpuno trezan laugh.gif

a sklanjala sam ti ruku par puta, pomerala te a ti nisi uopste reagovao icon_mrgreen.gif mislila sam da me kuliras icon_smile.gif

zivota ti, kako nisi izvalio fotoaparat koji sam ti drzala BUKVALNO iznad glave, samo sto ga nisam naslonila icon_smile.gif

Pa kazem ti, bio sam pijan icon_biggrin.gif Koncentrisao sam se samo na Stratovarius i Kamelot! icon_biggrin.gif Mogla si i slona na glavu da mi stavis, ja ne bih primetio icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...