Jump to content

Acid Rain


Guest Leteci Bajo

Recommended Posts

Ljudi, ljudi!

 

 

Bilo je dojajno, mozda cak jos bolji nastup nego onomad icon_smile.gif Zasluzili ste da pobedite na jebenom turniru icon_da.gif

Aj pa neke novitete da cujemo sledeci put.

 

 

U redu je!

Edited by bojan j.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

user posted image

laugh.gif ovo je tako dobro ...

 

Svaka čast momci. Ne samo da ste tehnički najbolja ekipa koju sam čuo na 202. ikad, nego imate i najbolji zvuk. Definitivno zaslužujete da pobedite na turniru.

 

Svi su pojedinačno do jaja, ne znam koga više da ishvalim, jedino bubnjar nema pojma, c c c menjajte ga odmah ... icon_wink.gif

 

Ali zato ste (sem Stimpija) mnogo bre statični. Znači onaj gitarista cepajebemilemajke, a stao ukopan i iskrivio vrat kao da mu nešto ne štima. A Andrej samo fixira jednu tačku pola sata, posle mi kaže nekako se smorio kad je video ljude kako stoje ... brate nemate pojma kako ste dobro zvučali !! Nema razloga da budete smoreni. To je samo razmažena beogradska publika, u bilo kom drugom gradu bilo bi mrtvih u publici ...

 

btw Leshino dobar ti je bio uvod za karmu icon_da.gif

 

pis

pivopije.gif

Edited by Old Smuggler

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj kako ste otkinuli

sa zadovljstvom sam vam pisao ona 2 poena icon_razz.gificon_biggrin.gif

znachi mnogo jaka svirka samo se gitara malo chula pa malo nije slabije chula i tako

 

max je jebo kevu ovog puta, otpevao je S A V R Sh E N O

izbor pesama icon_rockdevil.gif

slazem se za uvod u karmu icon_smile.gif

 

ali ipak

 

"necju necju di-ja-man-te.."

icon_smile.gif

 

legendarno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali zato ste (sem Stimpija) mnogo bre statični. Znači onaj gitarista cepajebemilemajke, a stao ukopan i iskrivio vrat kao da mu nešto ne štima. A Andrej samo fixira jednu tačku pola sata, posle mi kaže nekako se smorio kad je video ljude kako stoje ... brate nemate pojma kako ste dobro zvučali !! Nema razloga da budete smoreni. To je samo razmažena beogradska publika, u bilo kom drugom gradu bilo bi mrtvih u publici ...

al zato stimpi to nadoknadjuje icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dijamanti su vam najbolji biggrin.gif

kladim se da je vecina zbog toga glasala za vas biggrin.gif

kad smo mi svirali vishe niko nije glasao....... icon_smile.gif

jebi ga......

 

hvala svima koji su bili....pre svih hvala Neci koji sa temperaturom doshao.....ali naravno i svima drugima koji su napravili sjajnu atmosferu......idemo u superfinale puni optimizma......

Zhao mi je samo shto nismo svirali pred vishe ljudi,tek tad bi bila ludnica...ali nema veze bitje prilike...... pivopije.gif

 

@Sharkey- HVALA BRATE,TAKODJE!!!VIDIMO SE TAMO!!!!!

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači onaj gitarista cepajebemilemajke, a stao ukopan i iskrivio vrat kao da mu nešto ne štima.

Ma Nikoli se raspada gitara, kontakti, kablovi, sve bre icon_smile.gificon_smile.gif Ja sam barem primetio cim se malo pomeri nesto mu se sjebe kod procesora pa mora da padne jedan shut nogom.

 

@ Acid Rain - jendva-jendva-jendva-jendvatri icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sir,,,

 

 

bilo je uopste do jaja!!!!!

samo da ja nisam bio na ivici da roknem u nesvest bilo bi bolje!!!!

tako sam usro bljack sheep!!!!

b.e.d.a.k.

kad sam svirao solo sa nikolom nisam mogao da pomerim prste,NEMAM JEBENO POJMA ZASTO!!!!!!!!

a tog jutra sam dosta vezbao!!!!

icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

user posted image

Mistična ličnost koja se nazire u pozadini (iza lepog nam klavijaturiste) nije niko drugi do BURZUM ''TerrorBlast''. icon_smile.gif

Hvala još jednom za veličanstven nastup, i ko što reče naš klavijaturista zaslužujute da pobedite!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mistična ličnost koja se nazire u pozadini (iza lepog nam klavijaturiste) nije niko drugi do BURZUM ''TerrorBlast''. icon_smile.gif

Hvala još jednom za veličanstven nastup, i ko što reče naš klavijaturista zaslužujute da pobedite!

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK Bili ste jebeno odlicni...

Sve pesme su stvarno dobro odsvirane, svi ste do jaja bili...

Ali "A Touch of Blessing" je tako jebeno dobro zvucao...odusevio sam se...

I "I Dont want no diamonds" je savrsen bio...+ Nikola je odlicno izgledao... stvarno ste genijalno odradili icon_smile.gificon_smile.gif

 

Jedino mi je zao sto Fuel nije prosao....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...