Jump to content

Disarmonia Mundi


Earendil

Recommended Posts

Disarmonia Mundi - The Restless Memoirs [EP] (2009)

 

Genre: Melodic Death Metal

Country: Italy

Info: mp3@192kbps

Size: 30MB

 

Tracklist

 

1. Across The Burning Surface

2. Flare

3. Spiral Dancer

4. Kneeling On Broken Glass

5. Chester

6. Ghost Song

 

http://rapidshare.com/files/248402626/Disa...iaportal.ru.rar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Ja ga vrteo danas. Nije loš, ali nije u rangu sa Mind Tricks, bar mi za sada tako deluje. Inače je ok, ima dosta krljanja i to onako, baš krvničkog, a ima i lepih melodičnih deonica, sa dobro urađenim vokalima. Sve u svemu, vredi preslušati, a da li će ti se dopasti, to već ne garantujem :bigblue:

 

Edit: Šta će, bre, ova tema na Death & Grind forumu, for fuck sake?!!

Edited by Sha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dacu mu shansu, mada po tvom opisu vidim da je isti kao i predhodnih nekoliko, nadao sam se nekakvoj promeni al jbg.

 

Ima svachega u death and grind, ovo je samo jedan od promashaja.

Edited by F.O.A.D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga, lagao bih kada bih rekao sam oduševljen. Baš sam nekako ostao ravnodušan posle preslušavanja. Svi njihovi tipični elementi su tu, ali nema nekog napretka u zvuku.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

l_3f955da2f96a447da332506e55dcb088.jpg

 

http://hotfile.com/dl/18640343/8518810/www.NewAlbumReleases.net_Disarmonia_Mundi_-_The_Isolation_Game_%282009%29.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/18640664/ba93d14/www.NewAlbumReleases.net_Disarmonia_Mundi_-_The_Isolation_Game_%282009%29.part2.rar.html

 

ep bio dosadan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja moram da ispalim sam sebe - nekako sam smetnuo sa uma ovaj novi album, tek ga jutros skidoh :redface: Zadovoljan sam, Spid bolji nego na Sworn, ima kucanja lepoig i finih refrena ali ipak Mind tricks ostaje vrhunac. Zamerka na ovaj album mi je i malo veći broj pesama nego što je potrebno, malo pada pri kraju. Drži nivo kvaliteta ovaj bend :opusteno:

Sha dobra recka, kao i uvek :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ti :pivopije: Meni na prvu loptu album nije ostavio neki poseban utisak, ali se posle više preslušavanja ispostavilo da su napravili sasvim dobru kolekciju pesama. Sad je na repeat-u već neko vreme :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 11 months later...

Generalno, s' obzirom da su poslednjih par albuma radili samo Etore i Claudio, bend zvuci bolje nego 90% ostalih melo - death bendova. Mada ne bi skodilo kad bi malo pogurali progresivu :) Ovde makar procitah dobre komente. Ja sam pre 6-7god prvi put naleteo na ovaj bend i naziv mi je delovao smesno pa sam bio blizu da ih preskocim. Jako dobar bend

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 years later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...