Jump to content

Toto


Recommended Posts

Dadada... Amadeus.... Jeste da su fanovi TOTOa i da su im pesme u NEKOM metal fazonu ali da li se njihova muzika uklapa uz TOTO? Po meni ne...

kako se ne uklapa??? Oni su se rodili uklopljeni icon_smile.gif

Znam da su rekli da su fanovi, pa bi sa te strane bilo ok. Ja sam ih slusao nesto malo pre oko godinu dana i oni dosta dobro sviraju. Lik koji je bio na nekim njihovim probama mi je rekao da pice Dream Theater i tome slicno. Mogli bi da sviraju obrade kao predgrupa, i poneku svoju pesmu (Kupi me npr. icon_wink.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milan gitarista AMADEUSA je svirao u RAPID FORCEu... Normalno da ce na probama svirati Dream... Svi su metalci sem pevaca koji slusa muziku '80ih... Slusala sam neke uzivo snimke (kradeni snimci) i u svakoj pesmi ubacuju ili purple ili maidene itd... Mada se oni bave prostitucijom muzike... Prodaju ono sto nije materijalno- muziku koju vole!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vincent-e, sorry, pricas o grupi koja je ikona u muzickom svetu...

Mozda ne znas, ali kada bi iscitao njihove biografije bio bi zapanjen!!!

A energije imaju i za izvoz - dodji na njihov koncert i uverices se u to...

Ali je činjenica da izgledaju kao banda cigana. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto zatvoriste temu N'BEBA??? Bas mi je bilo slatko i udobno tamo, volim da kontriram drugima...

 

 

rock_rock

 

Steta sto imas takvo misljenje prema meni... da sam ista kao Jana.. tako nisko se sigurno necu spustiti...

 

inace .... O Jeleni nisam nista pricala jer devojka stvarno ok peva (u odnosu na Janu naravno) I o bendu nikada lose nista nisam rekla jer se tacno zna ko su ti muzicari... Steta sto ih tako slepo branis i sto ne prihvatas nikakav argument i kritiku...

 

PIECE&STUFF

 

vidim da se ne vredi nabedjivati sa tobom... biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

TOTO-KEVA!!!

 

jel ste slusali novi album?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa draga moja IVORIA toliko sam se uzbudila sto su zatvorili temu ''N.Beba'' da, '' kao sto primecujes'', ne mogu da spavam!!!

Salim se, naravno... Ja ne zelim da stvaram neprijatelje, cini mi se da su me moji nekako drugacije vaspitali, tako da ni tvoje reci necu uzeti za zlo...

jednostavno - stvar misljenja, osecaja ili emocije.

Ja je prema Bebama imam , TI nemas i to je to.

 

A to sto su zatvorili tu temu meni jako odgovara!!! ISKRENA SAM...

Muka mi je vise da tamo ( van casnih i postenih - nevezano od toga da li vole ili ne vole ) postuju likovi koji su stalno u fazonu da vredjaju ( TO PREZIREM ) ili pljuju bez ikakve valjane argumentacije...

PR. - Milan je ruzan...

Pa sta, Gile iz ''Orgazma'' ili pevac ''Kr. apartmana'' ( prvi mi padose na pamet ) su mnogo lepi... AHA...

E zbog toga mi je drago sto vise necu morati da se smaram sa idiotima. Naravno, tu ne mislim na TEBE.

I o Jani je svaki komentar suvisan. Cini mi se da me nisi dobro ukapirala. Zaista mi je zao zbog toga.

 

TOTO... Pa to je tema!

Sjajan, ako ne i najbolji sviracki band. Ikone muz.industije, muzicari van kategorije... Broj albuma na kojima su ( ali bas svi - bez izuzetka ) gostovali sve govori.

Ko razume - shvatice.

Muzicari znaju o cemu pricam.

 

Kad ono - ''N.Bebe'' predgrupa takvim likovima.

E vidis, ja sam samo htela o tome, nista vise.

O tome ko zna da svira, ko je muzicar a ko nije.

A to ovoj nasoj predgrupi ne mozes osporiti.

Bar ne to.

Toliko.

P.S. I ne ljuti se na mene.

Sada kada nema teme o Bebama bar mozemo realno razgovarati.

Nadam se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa draga moja IVORIA toliko sam se uzbudila sto su zatvorili temu ''N.Beba'' da, '' kao sto primecujes'', ne mogu da spavam!!!

Salim se, naravno... Ja ne zelim da stvaram neprijatelje, cini mi se da su me moji nekako drugacije vaspitali, tako da ni tvoje reci necu uzeti za zlo...

jednostavno - stvar misljenja, osecaja ili emocije.

Ja je prema Bebama imam , TI nemas i to je to.

 

A to sto su zatvorili tu temu meni jako odgovara!!! ISKRENA SAM...

Muka mi je vise da tamo ( van casnih i postenih - nevezano od toga da li vole ili ne vole ) postuju likovi koji su stalno u fazonu da vredjaju ( TO PREZIREM ) ili pljuju bez ikakve valjane argumentacije...

PR. - Milan je ruzan...

Pa sta, Gile iz ''Orgazma'' ili pevac ''Kr. apartmana'' ( prvi mi padose na pamet ) su mnogo lepi... AHA...

E zbog toga mi je drago sto vise necu morati da se smaram sa idiotima. Naravno, tu ne mislim na TEBE.

I o Jani je svaki komentar suvisan. Cini mi se da me nisi dobro ukapirala. Zaista mi je zao zbog toga.

 

TOTO... Pa to je tema!

Sjajan, ako ne i najbolji sviracki band. Ikone muz.industije, muzicari van kategorije... Broj albuma na kojima su ( ali bas svi - bez izuzetka ) gostovali sve govori.

Ko razume - shvatice.

Muzicari znaju o cemu pricam.

 

Kad ono - ''N.Bebe'' predgrupa takvim likovima.

E vidis, ja sam samo htela o tome, nista vise.

O tome ko zna da svira, ko je muzicar a ko nije.

A to ovoj nasoj predgrupi ne mozes osporiti.

Bar ne to.

Toliko.

P.S. I ne ljuti se na mene.

Sada kada nema teme o Bebama bar mozemo realno razgovarati.

Nadam se...

Slazem se... Bebe ne pominjemo vise... i ne ljutim se naravno... NEGO-TOTO!!! GDE NAJVISE VOLITE DA SE NALAZITE U TOKU KONCERTA? na tribinama ili medju masom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
O cemu pricas malena?

Kome sa ja dokazujem sa skoro 30 godina?!!!!!?

Pa na ovom forumu ima ljudi sa preko 10 000 postova, mojih 400 i nesto je bedna kap u moru!

Steta sto se sa tih tvojih 30 godina ponasas kao da si tek usla u pubertet... Nije u pitanju broj tvojih postova vec kako, koliko i o cemu ti pises...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...