Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dave Mustaine and company, having spent the last decade and a half grinding out the heaviest of metal, are - if anything - now more aggressive, angst-ridden and full of energy than ever!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

jel se ide na koncert??? ph34r.gif

koncerta mozda nece ni biti.... to je fazon! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

MEGADETH mainman Dave Mustaine is threatening to pull out of several festival appearances in Greece and Israel because two of the support acts on the bill were "full-on Satanic" bands called ROTTING CHRIST and DISSECTION.

 

Mustaine, who converted to Christianity several years ago, explained his position in a posting at the official MEGADETH web site. "Yes, I did say I would prefer not to play on concerts with Satanic bands," he said. "That doesn't mean I won't, it doesn't mean I would not talk with the bands either...But to make a life-altering change and then not have some kind of effect would not have been a change at all, would it? It's not much different from staying away from booze if you have made a decision to be sober."

 

Mustaine added, "If I don't feel it is right for me to do something, then (I) would just respectfully decline. I would not ask that anyone be taken off if they were already confirmed...I have to draw the line and stand for my beliefs or they aren't beliefs at all, are they?"

 

Kakav tuzan i jadan kreten.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MEGADETH mainman Dave Mustaine is threatening to pull out of several festival appearances in Greece and Israel because two of the support acts on the bill were "full-on Satanic" bands called ROTTING CHRIST and DISSECTION.

 

Mustaine, who converted to Christianity several years ago, explained his position in a posting at the official MEGADETH web site. "Yes, I did say I would prefer not to play on concerts with Satanic bands," he said. "That doesn't mean I won't, it doesn't mean I would not talk with the bands either...But to make a life-altering change and then not have some kind of effect would not have been a change at all, would it? It's not much different from staying away from booze if you have made a decision to be sober."

 

Mustaine added, "If I don't feel it is right for me to do something, then (I) would just respectfully decline. I would not ask that anyone be taken off if they were already confirmed...I have to draw the line and stand for my beliefs or they aren't beliefs at all, are they?"

 

Kakav tuzan i jadan kreten.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

ahahhahahhhhahhahahahhahahaahahahhahahahaahahahahhaha

hahhhahahahaaaaaaaaaaaaaaahhahahahahaahhahahahahahhah\

hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahhahahahha

 

deeeeeeebbbbbbbbbiiiiiiiiilllllllllllllllllllllllllllllllllll.......................ahahahahahahhaha

hahahahahhaahhahahaha icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, zato sto gomila metal bendova ne vjeruje u Boga i voli satanu ili tako neki kurac, znaci da i Dave mora?? ne razumijem vas stvarno. Megadeth je Daveova insitucija i on APSOLUTNO ima prava da odluci s kim ce nastupati a s kim ne - JER MU SE MOZE! ako on fino moze da ispostuje satanisticki bend govoreci da to sto ne nastupa s njima, ne znaci da ne prica sa clanovima - ne znam koji je vama kurac sad s tim komentarima???

ako neko postuje satanizam, ili ateizam, zasto mu satanista ne bi takodje mogao uzvratiti S POSTOVANJEM??

 

covjek ima licne razloge za svoju vjeru i to je NJEGOVA STVAR. davno jos je rekao da je poslije klinicke smrti i jos gomile problema postao NE VJERNIK, nego covjek koji je malo vise SPIRITUALAN - a tu postoji razlika!! KOJU VI NE VIDITE!

NA KRAJU, i da je rekao - ja volim Isusa i vjerujem u njega - pa ljudi, po vamaisto kao da je rekao ja volim da jedem govna za dorucak. jebote, pa dave je dobar sa gomilom bendova koji u logu imaju pentagram!

stvarno ponekad imate djetinjaste komentare.......... no.gif

 

ja stvarno volim megadeth, i jako ih dugo slusam i gotivim, ali ni sama nisam bila svjesna velicine daveove licnosti (ajd sad proserite - KURCA) dok ga nisam vidjela uzivo na sceni. taj covjek ima nevjerovatnu harizmu, strasno dobar odnos s publikom, svirka je SVJETSKA, i taj covjek je PROFESIONALAC, za vasu informaciju. ako to do sada niste ukapirali.

 

gledala sam i metallicu, ali smatram da je megadeth uzivo MNOGO iskreniji - a za to je zasluzan Mustain licno.

 

tako da - ne jedite govana vise s imbecilnim djetinjastim komentarima...

jebo vas satana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, zato sto gomila metal bendova ne vjeruje u Boga i voli satanu ili tako neki kurac, znaci da i Dave mora?? ne razumijem vas stvarno. Megadeth je Daveova insitucija i on APSOLUTNO ima prava da odluci s kim ce nastupati a s kim ne - JER MU SE MOZE! ako on fino moze da ispostuje satanisticki bend govoreci da to sto ne nastupa s njima, ne znaci da ne prica sa clanovima - ne znam koji je vama kurac sad s tim komentarima???

ako neko postuje satanizam, ili ateizam, zasto mu satanista ne bi takodje mogao uzvratiti S POSTOVANJEM??

 

covjek ima licne razloge za svoju vjeru i to je NJEGOVA STVAR. davno jos je rekao da je poslije klinicke smrti i jos gomile problema postao NE VJERNIK, nego covjek koji je malo vise SPIRITUALAN - a tu postoji razlika!! KOJU VI NE VIDITE!

NA KRAJU, i da je rekao - ja volim Isusa i vjerujem u njega - pa ljudi, po vamaisto kao da je rekao ja volim da jedem govna za dorucak. jebote, pa dave je dobar sa gomilom bendova koji u logu imaju pentagram!

stvarno ponekad imate djetinjaste komentare.......... no.gif

 

ja stvarno volim megadeth, i jako ih dugo slusam i gotivim, ali ni sama nisam bila svjesna velicine daveove licnosti (ajd sad proserite - KURCA) dok ga nisam vidjela uzivo na sceni. taj covjek ima nevjerovatnu harizmu, strasno dobar odnos s publikom, svirka je SVJETSKA, i taj covjek je PROFESIONALAC, za vasu informaciju. ako to do sada niste ukapirali.

 

gledala sam i metallicu, ali smatram da je megadeth uzivo MNOGO iskreniji - a za to je zasluzan Mustain licno.

 

tako da - ne jedite govana vise s imbecilnim djetinjastim komentarima...

jebo vas satana.

Ovim postom si zajebala sve plavuše u Srbiji i šire. Ti i Dave bi bila ultra kombinacija icon_smile.gif

Nego nije na kraju važno koliko je ko kreten nego svirka u BG jedva čekam. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovim postom si zajebala sve plavuše u Srbiji i šire. Ti i Dave bi bila ultra kombinacija  icon_smile.gif

Nego nije na kraju važno koliko je ko kreten nego svirka u BG jedva čekam. pivopije.gif

plavusa se zbunila.. vidim DUDI, VIDIM DUDA! no dobro..

ja sam plavuse davno zajebala icon_smile.gif

 

nismo dave i ja kombinacija - samo smo plavi oboje biggrin.gif imam ja svoju kombinaciju.

 

dave da je kreten vi ne bi znali za njega, tako da lijepo se provedite na koncertu.. a ja cu da cekam jos jedan krug po usa biggrin.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma voleo bih samo da nas tako ne zajebe tipa losha vam je predgrupa i sl...

 

neka dovede on nekoga, za koga misli da je njemu dostojan! icon_da.gif

 

covek ima apsolutno pravo na svoju veru... i razumem ga u potpunosti, sto se tice iste... (umirao je bar 100 puta, i prolazio kroz razna sranja tokom celog zivota), i razumem da ne voli sataniste, ne volim ih ni ja (takodje bilo kakve sekte, nema veze kog su opredeljenja i sl...), ali nije trebalo tako da objavi pravi razlog otkazivanja nastupa... mislim, izgubice mnogo fanove zbog toga, pogotovo u tim zemljama...

mogao je on to da zataji i da izmisli neki drugi razlog... ali jebiga...

 

mada sv je to kvazi satanizam, tako da je sve to mnogo fake... ali sta da se radi... covek ima svoje principe, i cenim to sto je iskren i sto ih ispostuje...

 

jebiga, il jesi, il' nisi... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

plavusa se zbunila.. vidim DUDI, VIDIM DUDA! no dobro..

ja sam plavuse davno zajebala icon_smile.gif

 

nismo dave i ja kombinacija - samo smo plavi oboje biggrin.gif imam ja svoju kombinaciju.

 

dave da je kreten vi ne bi znali za njega, tako da lijepo se provedite na koncertu.. a ja cu da cekam jos jedan krug po usa biggrin.gif

Blondi jel ideš na OZZFEST ovog leta?...Mejdeni ,Sabat,Zombi....sisate devojke u mokrim majicama icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali nije trebalo tako da objavi pravi razlog otkazivanja nastupa... mislim, izgubice mnogo fanove zbog toga, pogotovo u tim zemljama...

mogao je on to da zataji i da izmisli neki drugi razlog... ali jebiga...

 

kao lider jednog takvog benda, dave ima odgovoronost za ono sto prica i to treba da se cijeni.

ne vjeruje u ta satanisticka sranja i ne zeli da stavi pentagram u logo svog benda niti da cijepa bibliju na svojim nastupima. takodje, ne zeli da njegovi fanovi to rade jer je njegova muzika nesto sasvim drugo - i po temama i po lirici.

on je svjestan koliki ima uticaj na ostale mlade bendove, na publiku - i ne pravi budalu od sebe. ne zeli nikoga da odvede na krivi put, ima svoj stav i stoji iza njega. boli ga kurac sto se metallica oshishala, boli ga kurac sto se svi loze na pentagrame... on svoju publiku ima, i zeli da bude iskren. privatno ga boli kurac za satanu, a jos ga manje boli za djavola na svirci.

skidam kapu covjeku koji je u moru satanistickih metal bendova podigao ruku i rekao - ja nisam u tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blondi jel ideš na OZZFEST ovog leta?...Mejdeni ,Sabat,Zombi....sisate devojke u mokrim majicama icon_smile.gif

jebi ga.. ovdje u marysvillu (nadomak sacramenta) u avgustu krece, ali SVE KARTE RASPRODATE, u materinu. doduse, i ja sam nova ovdje, tek stigla pa dok udjem malo u sistem.. sacramento je malo mrtav sto se tice desavanja ali zato je san francisco blizu (mozda sat i nesto voznje), a tamo je vec centar svijeta.

 

a i pravo da ti kazem, ne vodi mi se muz na ozzfest da gleda u te mokre majice icon_smile.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami, i ja bih napusavao te satanisticke bendove, ko im bre jebe mater seljacku...

I sta on ima kome da se pravda - nece covek da svira sa sektom i nece. Megadethovi tekstovi su ionako uvek bili okrenuti ratovima, USA politikom i slicnim stvarima, a ljudi koji ne slusaju metal ionako misle da je sav metal sekta. Ovom izjavom mozda i navuce nekoga ko to ne slusa.

 

PS. I ja slusam Slayer, Vader, rani Death i slicno, ali to je jedno - oni se zajebavaju, a ovi sto se zaista trude da budu satanic svim snagama, ko im jebe mater. Sto kaze Chuck, "just because the record wasn't a million miles per hour and Satanic doesn't mean that it wasn't death metal."

Ionako mi je pun kurac ovih bendova sto se slikaju sa obrnutim krstacama i pentagramima po raznim Metal Hammerima. Mislim, alo, ako imas 25-30 godina i lozis se na to, sta je bilo s mozgom, rodjace?

Edited by Voodoo_NBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao lider jednog takvog benda, dave ima odgovoronost za ono sto prica i to treba da se cijeni.

ne vjeruje u ta satanisticka sranja i ne zeli da stavi pentagram u logo svog benda niti da cijepa bibliju na svojim nastupima. takodje, ne zeli da njegovi fanovi to rade jer je njegova muzika nesto sasvim drugo - i po temama i po lirici.

on je svjestan koliki ima uticaj na ostale mlade bendove, na publiku - i ne pravi budalu od sebe. ne zeli nikoga da odvede na krivi put, ima svoj stav i stoji iza njega. boli ga kurac sto se metallica oshishala, boli ga kurac sto se svi loze na pentagrame... on svoju publiku ima, i zeli da bude iskren. privatno ga boli kurac za satanu, a jos ga manje boli za djavola na svirci.

skidam kapu covjeku koji je u moru satanistickih metal bendova podigao ruku i rekao - ja nisam u tome.

Svaka cast na postovima, mala...lepo je sto si opet ovde icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, da...satanizam je odavno postao vid reklame - isto kao sto mtv navlaci klince na numetal, hiphopcup i ostala sranja, tako i kvazi satanisticki bendovi navlace decu na nesto drugo (nemojte ovo dvosmisleno shvatati icon_uhoh.gif ) . Uostalom, da li se iko od poznatih satanista pojavio na posteru sa nekim od modernih supaka (tipa eminem i sl.) drzeci naopaki krst ili nesto slicno???

Poenta ovoga je bila da, ako je neko stvarno u tome - sigurno to nece svakom prilikom i na svaki moguci nacin pokazivati...to onda vec spada u showbiz.

Ljudi, batalite te gluposti za decu, verujte u sta hocete i to niko ne moze da vam ospori, ali decije fazone ostavite...DECI!!!

 

Sto se tice ljudi koji tako masovno pljuju Dejva...mislite da ste vi bolji? A recimo, da on dodje na forum, sta mislite koliko bi stvari o vama nasao po kojima bi moglo deset puta vise da se pljuje i da ispadate kreteni ili sta vec? Kad si niko i nista, lako je pljuvati po onom ko je neko...probaj da postanes neko.

Edited by dethman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, drugo je kada se neki šire poznat bend przi na to (tipa Cradle of Filth), pa da kažeš "dobro, nisu stvarno", ali rotten christ nije šire poznat bend (ja sam ga, recimo, prvi put video pre neki dan na plakatu u gradu icon_smile.gif ). A Dave ima puno pravo da odlučuje s kim će da svira a s kim ne. Zamisli da dođe Sonata Arctica, a predgrupa da bude neki Gurghot Morghot s rogovima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I treba da otkaze,ko ih jebe.Ako mu sviranje sa takvim kreaturama narushava dug i zdrav zivot,bolje da ih odjebe.Potpuno se slazem sa blondie kada je u pitanju Daveova harizmaticnost.Ima fenomenalan osecaj za komunikaciju sa publikom.Vidi se da mu je skoro ceo zivot u muzici i da mu je stalo da publika BASH uzhiva u nastupu Megadetha.A i na sta bi licio taj koncert gde bi mu predgrupe bili ti retardi?Uostalom,uglavnom je sve to shminka i nista vise.Zasto bi se on uopste bavio tako nashminkanim bendovima?Jedino je bez veze to sto ce izvisiti svi ti ljudi u Izraelu i Grckoj ali jebi ga,mora se biggrin.gif.

Nek' dodju oni kod nas samo,jebesh pentagrame icon_da.gif .

Edited by Vick Tim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako on sad moze da se pali da su ti bendovi pravi satanisti (ako to uopste postoji) kad je i sam nosio majcu sa pentagramom?? Slazem se sa Dudijem da celog zivota nesto kenja ali istovremeno smatram da mu je muzika icon_rockdevil.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast na postovima, mala...lepo je sto si opet ovde icon_biggrin.gif

mali, odem na sat vremena da spremim rucan i ispisete citavu stranu bez mene! SRAMOTA! ph34r.gificon_smile.gifbiggrin.gif

 

i ja nisam mala, ja sam debela. ajd pa i ja tebe pozdravljam biggrin.gif

 

 

btw, drago mi je sto smo se slozili oko predgrupe. icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako on sad moze da se pali da su ti bendovi pravi satanisti (ako to uopste postoji) kad je i sam nosio majcu sa pentagramom?? Slazem se sa Dudijem da celog zivota nesto kenja ali istovremeno smatram da mu je muzika icon_rockdevil.gif

pa kenja, ali u odnosu na to sta kenjaju lideri ostalih velikih i malih bendova, Dave je opet po meni mnogo pametniji i umjereniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...