Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jos uvek im stoje samo datumi za februar. Pazi zabranjeno je prodavanje karata za pojedine koncerte mladjima od 16 ili 18 godina!! Ustogljena evropa

pa da.. ovdje je u mnogim gradovima cak bilo zabranjeno za mladje od 21.

u vegasu nije bilo ogranicenja, vidjela sam klince od pet godina kako se gube uz symphony! icon_smile.gifbiggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok.... kako spale kaze... samo da skine onaj Ashes... vec jedno,.... shatro izgrebao mu se disk bash na toj pesmi! icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

i almost honest da uvezbas, i ako imash vremena, skidaj za mene solaze iz Hangara... nesto sam zauzet u poslednje vreme! icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

 

uskoro ce svirka! icon_rockdevil.gif

Ok,nema frke za Almost...ma da...izgrebao se... icon_rolleyes.gif Ne svidja mu se pa zabushava...Vazi,ja cu da naucim da zvizdim Hangar a ti,shatro,sviraj biggrin.gif Koja svirka zaboga¿¡ E pazi,treca nam je...mora da bude jos bolja nego prethodna icon_smile.gif (sa sve necim sto cu ja da pijem povremeno da ne bih opet mutirao kao prethodne dve) [kao da ce to nesto da pomogne sveukupnom ucinku moga pevanja icon_mrgreen.gif ]

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi, da li se neko sjeca one slike sto sam ja postovala nekad davno, dave i njegova zena pamela (to jest, ja) na nekoj utakmici??

 

 

ne mogu da je nadjem.. a treba mi.. icon_cry.gif

ja sam isto trazio tu sliku, davno i nasao sam je ali je link bio sjeban...

ne secam se ni o cemu se tada pricalo... ako oces da je nadjes preskoci jedno 10 strana, i ne gledaj zadnjih deset, pa ces je u sredini naci....

 

no jesi li stvarno ti na toj slici (naravno montaza) posto je se ne secam dobro....

 

nigde nisam nalazio takve slike - spontane... sa Daveom... sve su neke vezane za bend i tako....

 

evo recimo ovde ima zanimljivih slika, na mega forumu, neko je otvorio temu sa slikama megadetha... pa ako nekoga ne mrzi moze da pogleda.... ima brdo vec vidjenjih ali zato ima i 3 tone novih, i nevidjenih icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Slicke, klikni! icon_smile.gif)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da, to je montaza ali nekad sam postovala sliku njegove prave zene.. ( to jest mene icon_razz.gif)

 

 

i bila je ona slika sto je BORO postovao, kao dave uradjen u fazonu statue - dal` david ili apolon ne sjecam se

znam tu sliku.... i bora je proomentarisao nesto u njegovom fazonu...

 

bila je cak i na megadeth sajtu....

mozda je i nadjem....

 

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo je... postovao ju je neki Jeff Chabotte

da ga ne znas? mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

 

user posted image

ne znam duso! icon_smile.gif

 

ALI PUNO TI HVALA za ovu sliku!!!!!!!!!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

jednom, kad budem imala svoju kucu, ova ce statua stajati u dvoristu, trazicu nekog vajara da mi ovo uradi, a gospodin muz ako se ne bude slagao - moze slobodno da pakuje kofere, i trk nazad mami i tati!!! icon_smile.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok,nema frke za Almost...ma da...izgrebao se... rolleyes.gif Ne svidja mu se pa zabushava...Vazi,ja cu da naucim da zvizdim Hangar a ti,shatro,sviraj biggrin.gif Koja svirka zaboga¿¡ E pazi,treca nam je...mora da bude jos bolja nego prethodna icon_smile.gif (sa sve necim sto cu ja da pijem povremeno da ne bih opet mutirao kao prethodne dve) [kao da ce to nesto da pomogne sveukupnom ucinku moga pevanja icon_mrgreen.gif ]

igY, brate, tvoje pevanje ce mozda vredeti ukoliko prestanes da pokusavas da imitiras mustija....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...