Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

-Kaze se Ekstra Smrt icon_mrgreen.gif

-Sto se tice dolaska Megadeth-a ja sam cuo samo neke glasine...Ali i za metallica-u se se prvo cule samo glasine hehe...ali samo zamislite...De Grasso, Ellefson, Mustaine i Marty...Marty se vratio u Megadeth, jel tako ?

 

musik29.gifmusik19.gifbiggreens.gifbiggreens.gif

Nema nista od toga!

 

Mastejn je jednostavno, sa svima u svadji - jedino je uspeo da se pomiri sa Mencom, dok Elefsona ochima ne moze da vidi.....

 

za sire narodne mase postoji Butcherian Vibe, tu mozete procitati jedan veoma iscrpan intervju sa gospodinom Dejvom - i sve ce vam biti jasno.

 

Ovo je, siguran sam, poslednji album Megadetha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

-Kaze se Ekstra Smrt icon_mrgreen.gif

-Sto se tice dolaska Megadeth-a ja sam cuo samo neke glasine...Ali i za metallica-u se se prvo cule samo glasine hehe...ali samo zamislite...De Grasso, Ellefson, Mustaine i Marty...Marty se vratio u Megadeth, jel tako ?

 

musik29.gifmusik19.gifbiggreens.gifbiggreens.gif

martz se nije vratio u megadeth jer mu je metal dosadio !!on je se sada posvetio solo karijeri i produciranju pop muzike u japanu

Share this post


Link to post
Share on other sites

martz se nije vratio u megadeth jer mu je metal dosadio !!on je se sada posvetio solo karijeri i produciranju pop muzike u japanu

da J-pok karijera... jebiga covek se nasao u svetu koji voli i lepo se uklopio u njega...

 

Jedva cekam novi explosive... jel ce opet biti dve korice?! icon_smile.gif

 

blondie: super ti je potpis.... tj ova desna slika! icon_da.gif

 

 

no gde je onaj glasnik koji rece da megadeth dolazi 6. marta!?!??!? icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzivajte na koncertu.. ja ne dolazim ipak...

 

-Steta...a za uzivanje se ne brini...cuce se kako je bilo...

 

-Mustaine thanks za postavu pojma nisam imao....

 

martz se nije vratio u megadeth jer mu je metal dosadio !!on je se sada posvetio solo karijeri i produciranju pop muzike u japanu

 

-Sta je sa marty-evom solo karijerom ? oce biti ko pre...mislim na Scenes, Dragon Kiss, Introduction...ili nesto drugacije ? Nije valjda otisao da svira pop ??? icon_confused.gif

Edited by AgresoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

mustaine, koja slika? ova bebeca? biggrin.gif

da, da, na bebecu! icon_da.gificon_redface.gificon_smile.gif

 

tamo ce da bude oko 2000 din, i ajd ne izmisljajte vise.

to bi lepo bilo... nije megadeth sada u fazonu da otkida ruke noge i ostale extremitete na ceni karata... kao npr. metalika, no sve zavisi od nasih klosara... koji ih dovode, tj. koliko se oni ugrade wallbash.gif

 

A moraju bar u neku zemnju u okruzenju da dodju jer, u protivnom, nece biti na Balkanu i u jugo-istocnoj Evropi... a to ne sme da se desi na pozlednjom mega turneji icon_da.gif

 

-Sta je sa marty-evom solo karijerom ? oce biti ko pre...mislim na Scenes, Dragon Kiss, Introduction...ili nesto drugacije ? Nije valjda otisao da svira pop ??? 

 

pogledaj na heavy delu foruma, ima Marty Friedman, pa pogledaj sta smo pisali, novi album je Music For Speeding i mnogo je istripovan, nije ko ovi prethodni! icon_da.gif

 

A pop karijera mu je kao sto mu je megadeth bio ranijih godina - glavna (a solo karijera po strani!)...

 

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

zelim vam lijep provod..

 

ovdje da ne vjerujes.. nema koncerata, mrtva sezona.. sreca pa idem uskoro najjaci grad po broju svirki pa se nadam da cu `ubosti` nesto.

 

i btw, sto se tice nasih `ugradjivanja` za karte, to takodje se radi u dogovoru s menadzmentom benda - jer njihov ugled se narusava ako se cijena karte previse digne (ili spusti). nadam se da nece biti frke.

 

poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zelim vam lijep provod..

 

ovdje da ne vjerujes.. nema koncerata, mrtva sezona.. sreca pa idem uskoro najjaci grad po broju svirki pa se nadam da cu `ubosti` nesto.

 

i btw, sto se tice nasih `ugradjivanja` za karte, to takodje se radi u dogovoru s menadzmentom benda - jer njihov ugled se narusava ako se cijena karte previse digne (ili spusti). nadam se da nece biti frke.

 

poz.

da, da... ali nasi stave najvishu mogucu... zato se i ne odrzavaju koncerti kod nas (ne samo zato)...

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...