Jump to content

Morbid Angel


nocturnog

Najbolji Morbid Angel album?  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mozda i bi s obzirom da je cena za Marduk i Immolation 15 evra, a Marduk nije bend koji ce svirati tek tako (dok Immolation dolazi iz Amerike i imaju mnogo vece troskove za ovu turneju, kao sto bi imao i Morbid Angel).. Kontam da ne bi isla iznad 2-2.5 hiljade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da da.. taj aspekt sam propustio.. ja sam kapirao Morbid Angel u headliner varijanti eventualno sa nekim malo poznatijim support act-om.. Al' za ovo, da u pravu si sigurno ne bi bila ispod 2 'ljade

Edited by Nardelorn

Share this post


Link to post
Share on other sites

19.11.2012 BG – Sofia, Hristo Botev Hall

21.11.2012 SI – Ljubljana, New Cvetlicarna Media Park

 

Tacno vidim da ce ovde da budu Hrvati!(mislim 20og)

 

Ne mora biti, ali datuma novih će ipak još biti!

 

Inače, paket je dobar, ali ništa spektakularno, jesen donosi i druge odlične turneje i koncerte (Od Einherjer i PL. Losta do Steve Vaia i Motorheada).

 

Ovo je već viđeno sve po nekoliko puta, ali jebi ga, Kreator razbija stalno i uvijek!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali u okrnjenom sastavu. Sta god ko pricao, Pit je veliki deo prepoznatljivog MA zvuka. Ovaj nalickani jeste dobar, ali jednostavno nije to to, plus sto sam ih vec gledao kako sviraju te kvltne stvari. Ja na ovo ne bih isao, to je sigurno (tj. isao bih jedino ako bi karta bila smesno jeftina).

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozete samo da mi ga popusite,sto bi pratio vinsenta i treja koji se ne skidaju sa hemije

 

ja kad sam vidio da se sviraju kultovi,nije mi ni palo na pamet da idu toliko nisko pa to sviraju sa ovim novim,mislio vratili pita da se vade iz govana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo, obrnut je slucaj. Obojica su cisti, a to posebno Treju ne odgovara, jer tada pravi krs pesme :haha:

 

Ma jok, cak se stice utisak da Pit vise nije deo benda. Odsvirao je ovaj zadnji Terrorizer, i ako vidis njegove izjave, tu se izmedju redova da procitati da tu nisu cista posla (cak se i distancirao javno od Illud-a, u smislu 'sto su ovo snimali koji kurac').

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviranje kurcu, u basti skca su svirali ceo Altars bez Bleed for the Devil ako se dobro secam, a mnogo bi bolje bilo da sviraju sa Gateways nesto umesto novog, nego da sviraju samo prva dva albuma, jesu to kultni albumi, ali jebo ja Morbid Angel koncert bez pesama sa Covenanta i Dominationa...

 

Strasno

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo, obrnut je slucaj. Obojica su cisti, a to posebno Treju ne odgovara, jer tada pravi krs pesme :haha:

 

Ma jok, cak se stice utisak da Pit vise nije deo benda. Odsvirao je ovaj zadnji Terrorizer, i ako vidis njegove izjave, tu se izmedju redova da procitati da tu nisu cista posla (cak se i distancirao javno od Illud-a, u smislu 'sto su ovo snimali koji kurac').

 

a bijase se terrorizer usrao od para,a i oni sa ovim zadnjim.evo vidis da su bar mene tebe i koliko kontam bar dimon sida izgubili sa tim,a da pit svira isli bi kao po komandi da su u bg-u.saberes 2 i 2 i bude ti jasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...