Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

Guest Slash__

Možda sam malo van toka stvari jer nisam čuo ništa ali kada će sledeća svirka blizu Novog Sada.Trebao sam da idem u Temerin da gledam Defformera ali....GSP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OJHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA icon_rockdevil.gif

Gde ste ljudi, sta ima? pivopije.gif

Kod nas opsti raspad sistema:

-Mire pretrpan obavezama oko deteta, Nereda, posla, te nema vremena da svira sa Perom icon_frown.gif Uvezbavamo zamenu musik19.gif

-Sloba dao otkaz na poslu, svira sa jos dva benda, zaradjuje pare za zivot pa ovih dana ni on nema vremena da svira sa Perom violent.gif

Ovo govorim jer smo trebali da sviramo 19.10. u "BRVNARI" na "Guitar Night" veceri... icon_frown.gif Shodno tome cu svirati sa novim bendom:

"Blues Defformeros" mhihi.gif

Biske svira bubanj, ja gitaru, Srle (BluesHammer) gitaru, Mihajlo (BluesHammer) bass i Bob (BluesHammer) peva.

Sviracemo par stvari (posto ima vise bendova), uglavnom starijeg repertoara, npr ZZ TOP, THIN LIZZY, AC/DC i jos neke...

Treba za dan-dva da mi drugar vrati blago editovan snimak DEFFORMERA, budzimo omot i shaljem ga busom Lakiju ili Boru, pa vi krivotvorite dalje... icon_rockdevil.gif

 

Long Live Banjalucki Cevap pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, steta za postavu... Mire se tu idealno uklapao... Valjda se to sredi vremenom, ako ste prebrodili 10 i vise godina, mozete jos 10 majku mu icon_wink.gif A fanova je sve vise icon_da.gif

 

Kad uzmognes, javi za snimak, pa da se dogovorimo oko detalja glede preuzimanja istog pivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi nimalo lako dok čitam ovo. laugh.gif

 

Elem,

 

blago editovan snimak DEFFORMERA

 

Ovo se odnosi na audio - novi album, poslednji studijski materijal za projekat? musik19.gif

(Htjedoh pitati da li je studijski rad završen.)

 

I da, hoćemo Blues Defformeros DVD iz Brvnare, jer, na kraju krajeva, AC/DC je Lakijev omiljeni bend. icon_rockdevil.gif

Edited by Boro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka je 100% u cetvrtak 19-og, samo sto ja nemam pojma u kojoj postavi cemo svirati i sta... mhihi.gif

Nije ni bitno, bice dobrog zezanja pivopije.gif

Da napomenem, Pero Defformero NECE svirati te veceri, posto ce Biske sedeti za bubnjem, Legija svira bass (verovatno Miretova zamena, ali samo kada ga puste na vikend icon_mrgreen.gif ) i ja sviram gitaru i pokusavam da pevam pukeface.gif

 

musik29.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Guitar night-u je bilo ekstra. Ko nije bio moze samo da zali. Svirka je pocela u 21.30 h. Ja sam otisao u 1h, a bendovi su jos przili. Tu je bilo i hard-rocka i rock'n'rola i bluza i kantrija. Sviralo je 7-8 bendova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...