Jump to content

Zašto postoji malo žena gitarista?


Dushan S

Recommended Posts

Imaju bar dva albuma. I ono što sam čuo sam zaboravio. To je jedan od onih bendova koji su "cool", koje voli prosečan muzički kritičar u Beogradu koji prezire metal i jeftinu pop muziku i gde je bitan fazon.

auuu... ja ko da sam pao s marsa. i dalje zivim u ubedjenju da prosecan domaci muzicki kriticar prezire metal, a voli jeftini brit-gay-pop i da mu je, nravno, bitan fazon... no dobro, polako hvatam korak s vremenom. icon_smile.gificon_smile.gif

 

Elem, ja lično nisam dovoljan intelektualac da to shvatim, a sa obzirom da si ti opsednut muzičkom teorijom (dokazano u praksi  mhihi.gif  ) i melodičnim metalom, mislim da se nećeš pronaći u njihovoj muzici  icon_mrgreen.gif  icon_wink.gif

sta?!! ako u pesmama e-play-a nema enharmonske modulacije i ako ne prste tvrdo umanjeni septakordi na sve strane, i ako se pesme ne vrte kao cigre oko bartokovih osa, ako nema dodekafonije, i ako nema albertinskog basa ispracenog duplom pedalom ja to uopste ne zelim ni da cujem!! e, tako! icon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Gargamel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prevedi mi zadnju rečenicu! blink.gif Ja bih to rekao: "Ako nema DŽ-DŽ, mo'š ga odma' baciš."

ta recenica se sastoji od stvarnih/postojecih naziva iz teorije koji su birani tako da zvuce "opasno", ali pri tome je sve to jedna notorna glupost kad se napise zajedno. icon_smile.gif kad je dushan vec pomenuo mene kao teorijiskog zavisnika, rekoh da se nasalim... icon_smile.gif

 

 

p.s. prvo sam hteo da budem cepidlaka, pa da ti kazem da je poslednja recenica "e, tako!" i da dodatna objanjenja nisu potrebna. icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je zato sto slabo podnose PMS pa se jadnice izdrkavaju po medijima. niti se zna sta pjevaju ni sta sviraju. ajd alija u vojsku da je vise vojske. klasican primjer malih urbanih bogatasica koje niti vole skolu, niti standardan posao, a treba im kinta i nacin da istresu svoje frustracije i komplekse. pukeface.gif

 

 

ako sam ista odvratnije vidjela - to je E-play. udsudjujem se reci da su mi odvratnije i od turbo folka. icon_da.gif

isti nivo averzije gajimo prema e-playu, to vidim....

 

medjutim, ne znam jesu li bogatasice, drugo - ne znam je li (samo) kompleks u pitanju il' nesrecni egO koji ne dozvoljava da iole realno pogledaju na to shto 'rade....

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta god da je - nije humano. one uzivo izgledaju normalno, ali kad uzmu da sviraju, ponasaju se k`o neke crkotine i ne mogu da se saberu. k`o da su ih pokupili iz nekog sanatorijuma, ono je katastrofa. ja se stidim zbog njih. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif stidim se jebi ga, ne znam ni ja da objasnim kako. mrzim kad neko nesto glupo uradi a ja se zastidim.

 

pa ovako uzivo izgledaju normalno u smislu - nemaju sizofrenicne napade, ne masu glavom po cesti niti mlataraju rukama ili ne daj Boze da pustaju neartikulisane krike. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif stidim se jebi ga, ne znam ni ja da objasnim kako. mrzim kad neko nesto glupo uradi a ja se zastidim.

auu, znam taj osecaj. icon_smile.gif to mi se desi svaki put kad naletim na neku domacu/spansku seriju na tv-u na primer. icon_smile.gif

 

@blondie i BVD:

sad ste me zainteresovali sa e-play samo tako. imam ja pun disk raznih zajebancija, pa rekoh, mozda tu nadju mesto.. nikad se ne zna. icon_smile.gif

 

ma za njih je vojska!

i to brcka pesadija. icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...