Jump to content

Zašto postoji malo žena gitarista?


Dushan S

Recommended Posts

ok, zar ne mislis da imas malo predug jezik? nemam potrebe da od drugih ljudi saznajem stvari o tebi - posto vidim sve o tvom vaspitanju, nema dalje tu sta da se prica.

 

i sad ovako.. pun mi je kurac idiota s yumetala koji jednostavno nemaju osnovnu kulturu niti znaju da se ponasaju. i onda se pitaju `a sto sam to ja warnovan/banovan`?

 

 

 

ajd pa poz.

E alo, sad ti pazi malo icon_smile.gif

Loodi je dobar ko leba al svo dobro vaspitanje mu je ostalo u vojski icon_smile.gif tako da nemo da sudiš o ljudima po postovima s foruma.

 

PS. A da te ima, ima te

icon_smile.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

loodiju hvala sto je fin i dobar - bice da mu nije vaspitanje ostalo u vojsci. icon_da.gif

nije tesko biti fin. biggrin.gif

 

 

 

ko prepozna, ima bambija

 

user posted image

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko prepozna, ima bambija

Jel' si mislila ko prepozna Joan Jett na ovoj slici?

 

Ja imam onaj zaglupljivač slika za internet, jer idem praistorijski, sa modemom najobičnijim, no Joan Jett se da prepoznati čak i u ovoj rezoluciji 10x18 kako mi skenja ovaj ubrzivač...

 

Cheerz! pivopije.gif

 

ps.

Šta je to Bambi? Pretpostavljam da u ovom slučaju nije Disney-ev crtani junak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad si me podsetila. Totalno sam zaboravio na te bambije u muzičkom toboganu. Jebiga, onda sam bio mali, plav, sladak, ćosav, i nije me zanimala muzika, mada sam tobogan gledao.

Postajem senilan...

...pored toga što više nisam ni mali, ni plav, ni sladak, ni ćosav i što sam sada muzičar...

 

Cheerz! pivopije.gif

Edited by Secracon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,ona blize tebi! icon_mrgreen.gif A sto se ticHe slika,nije do mene

vec do onog ko nas slika,ma ne zelis da mi vidis ''lik'' ja sam

jedno ruzno dijete icon_smile.gif zato ponekad i ne volim da kacHim slike! icon_sad.gif

Da te uvijerim,evo jedna kod mene u stanu+svi clanovi:

Gornji red-Slash,ja,pa Stef,zatim donji red-Goxy s bassom+bubnjarista Krelle!

http://i7.photobucket.com/albums/y282/Hell.../blutcult05.jpg

 

Ama sto ste me napali za cHarape,to i jest tr00 Goth'kad su pocijepane! mrred.gif

Znaci, ti si ta u sredini? Jao, slatko malo mezimce... wub.gif

Samo imam jednu VELIKU primedbu - mislim da ne trebas tako mlada da nosis onaj krst naopako!! no.gif

Carape me prepale... icon_uhoh.gif

 

Ajon Mejden rulaju! icon_rockdevil.gifmusik19.gif

 

P.S. Jel mozemo ja i ti da sviramo tribute to... Sinan and Dimmu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci, ti si ta u sredini? Jao, slatko malo mezimce... wub.gif

Samo imam jednu VELIKU primedbu - mislim da ne trebas tako mlada da nosis onaj krst naopako!! no.gif

Carape me prepale... icon_uhoh.gif

 

Ajon Mejden rulaju! icon_rockdevil.gifmusik19.gif

 

P.S. Jel mozemo ja i ti da sviramo tribute to... Sinan and Dimmu?

Pa da,Elly s crno-crvenim sHtraftama! mrred.gif

icon_wink.gif Hvaja sjeco! wub.gif u 2!

Ma ne nosim visHe te izvrnute krstove,dala sam Twiggi sve i jedan

a sHto se ticHe carapa-otkud znam,mozda me neko i zakacio par puta! mhihi.gif

 

icon_rolleyes.gif A jel od Dimme ona pijesma ''Nije mene dusHo ubilo'' icon_smile.gif imam mi

je buraz u mp3 listi,nemam pojma sta ce mu to pored IM! icon_uhoh.gif

 

Ma moze,kako nebi moglo-one tribute in your honour! icon_mrgreen.gifpivopije.gif

Edited by Hellenoranotos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da,Elly s crno-crvenim sHtraftama! mrred.gif

icon_wink.gif Hvaja sjeco! wub.gif u 2!

Ma ne nosim visHe te izvrnute krstove,dala sam Twiggi sve i jedan

a sHto se ticHe carapa-otkud znam,mozda me neko i zakacio par puta! mhihi.gif

 

rolleyes.gif A jel od Dimme ona pijesma ''Nije mene dusHo ubilo'' icon_smile.gif imam mi

je buraz u mp3 listi,nemam pojma sta ce mu to pored IM! icon_uhoh.gif

 

Ma moze,kako nebi moglo-one tribute in your honour! icon_mrgreen.gifpivopije.gif

Reci Twiggy da i ona odraste, da ih prestane nositi (nije vise ql)!

A sto se tice Dimmu-a, mislio sam na Dimmu Borgir, ne DiMu!! icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim,stvarno...svirate punk i rok a ovaj lik nosi dimmu majcu,a ti obrnute krstice...posle ovog ne bih se cudio da Boban iz Nereda na sledecoj svirci se pojavi sa majcom od Dark Funeral icon_smile.gif majke mi,izgledas k'o jagnje na slici ai covek bi rekao da svake nedelje ides u crkvu*ne mislim na probu icon_smile.gif ) a kad ti pogleda na vrat ...ima sta da vidi icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ai covek bi rekao da svake nedelje ides u crkvu*ne mislim na probu

Za tvoju radoznalost idem u crkvu svakog vikenda,

jer nam je studio u sklopu,tako da! A to sto nam je

imidz totalno-drugacHiji od muzike to je nasHe,dobijasH!

 

*Ivane ma koji Dimmy Borgir! icon_rolleyes.gif spare me!

I ne zaJe8avaJ,inacHe ima da ti unisHtim NU-sobu! mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

u wanna piece of me... violent.gificon_smile.gif ivaneee jbt te boco...

elenora koliko znam icon_cry.gif ide u germani pa mi ostavlja sve njene drangulije...

 

ama stvarno ste glupi...oni sviraju svoje strane radove na thrash/death...da da...al' su poznatiji s punk rokom shto se tiche domace scene... icon_da.gificon_rockdevil.gif

 

sinan... laugh.gif shta se izvlachish josh si pod folk mjuzom... icon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim,stvarno...svirate punk i rok a ovaj lik nosi dimmu majcu,a ti obrnute krstice...

Da ti ja kazem nesto, kao prvo zenu mi ne omalovazavaj a ni nas druge,

kao drugo Valentina je u pravi (hvala snajko pivopije.gif ) da razjasnim domaca scena sadrzine punk/rock/domaci rock+strana scena Thrash/DM kombinacija, inace palimo za Germany pa eto vracamo se na TM/DM scenu s originalima, jer pomalo zavrsavamo s punkom i domacim stvarima. Jesil ga ukapiro? icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da ti ja kazem nesto, kao prvo zenu mi ne omalovazavaj a ni nas druge,

kao drugo Valentina je u pravi (hvala snajko  pivopije.gif ) da razjasnim domaca scena sadrzine punk/rock/domaci rock+strana scena Thrash/DM kombinacija, inace palimo za Germany pa eto vracamo se na TM/DM scenu s originalima, jer pomalo zavrsavamo s punkom i domacim stvarima. Jesil ga ukapiro? icon_twisted.gif

jesam covece,ali sta si to istripovao,koga sam ja to omalovazavao?!Zasto bre pravis svadju ni oko cega,bez i jednog jedinog razloga?!kakavih sve ljudi ima...samo hoce prozivke... icon_evil.gif

helly sam samo davao podrsku i stvarno nisam znao da svirate thrash/death,mislio sam da samo svirate punk i domace,jer mi je ona poslala jednu vasu pesmu...cist punk rock tipa brejkersa...a to sto sam rekao da izgleda kao jagnje to je bio kompliment a ne prozivka,jer je jagnje poznato kao simbol umiljatosti!Stvarno nisam znao da nekome treba do tancina da uproscavam svoje postove...jos jednom puna podrska za to sto radite a ti brate ne prenosi svoje privatne probleme na yumetal i isqliraj malo...! no.gif

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to znam vec ,zato sam i stavio onu zvezdicu,kapirash? icon_smile.gifpivopije.gif

Koju zvezdicu, dam ti ja! icon_smile.gif Ma u redu je brate

a vidim da te ona pjesma asocira na Brejkerse, woo hoo

znaci dobri smo! mhihi.gif

Pusti NK, mnogo je naivan ovih dana! icon_biggrin.gif

 

@Gargamel vidis brate, volim i ja da se kurcHim! icon_razz.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

I taj mali broj je sasvim dovoljan!

 

-Alanis Morissette

-Dolly Parton

-Donna R.

-Jenny Lewis

-Joni Mitchell

-Juliana Hatfield

-Kathleen Hanna

-Lisa Loeb

-Liz Phair

-Melissa auf der Maur

-Sherri Dupree

 

and last, but not least

ME! mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...