Jump to content

NAJGORA PESMA VASEG NAJDRAZEG BENDA


diletaNT

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ph34r.gif ne mogu ni za jednu da kazem da je najgora, samo postoje one koje volim puno, vise i nemogucje icon_razz.gif ... Gilmour je faca (sto dokazuje to sto ima album About A Face mhihi.gif )... Ali da su mi, nedajboze, Darkwood-i omiljeni bend situacija bi bila proporcijalno suprotna icon_cool.gif ... i stvarno ne znam sto sam se toliko navrz'o na te Dub_ovce biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Tool - No Quorter.

Mislim, i ta stvar nije losa, nego je aj' da kazemo, najmanje dobra i nije u mom fazonu...

TI NISI NORMALAN TI NISI NORMALAN TI NISI NORMALAN TI NISI NORMALAN TI NISI NORMALAN TI NISI NORMALAN TI NISI NORMALAN TI NISI NORMALAN TI NISI NORMALAN TI NISI NORMALAN TI NISI NORMALAN TI NISI NORMALAN TI NISI NORMALAN TI NISI NORMALAN TI NISI NORMALAN TI NISI NORMALAN TI NISI NORMALAN TI NISI NORMALAN TI NISI NORMALAN TI NISI NORMALAN TI NISI NORMALAN

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

hm misel a zar ne bi bilo bolje da se ova tema preformulise u nesto kao Najgori projekat vaseg omiljenog benda jer redak je slucaj barem po meni da grupa odradi odlican ili dobar album i na njemu losu pesmu,obicno ako useru pesmu,useru i ceo album...

Meni je omiljeni bend queen i realno ne postoji pesma koju bar u nekom trenu ne mogu da slusam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motley Crue- Brandon je sigurno u vrhu (mada je ceo taj album konkurentan), ne znam sta ih je nagnalo da snime takvo smece od pesme, katastrofa, ljigavo do nepodnosljivosti- i do njih, mnogo je.

Ma,da,taj "Generation Swine" im je najgori wallbash.gif .

Ali ta pesma ("Brandon") - ona odudara od celog albuma.Mislim da ju je napisao Tommy Lee povodom rodjenja njegovog sina (dobro,i Pamelinog) Brandon-a.Nisam siguran,ali verovatno je cela pesma njegovo autorsko delo.Mozda on i nije sjajan kompozitor i textopisac,ali ako je on to uradio iz ljubavi prema svom sinu i ako je to bio nacin da izrazi svoje emocije - onda to,po meni,zasluzuje neki respect...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitvno jeste njegova autorska pesma, i koliko god mi bilo ljuko sto je napisao pesmu za maju bebu, zaista mislim da je tu svoju privatnu stvar mogao odvojiti od benda, ili je uraditi malo drugacije, mislim:

Brandon I love you you are

The one Brandon my son

icon_rolleyes.gif

PATETIKA!

 

Mada oni su uvek bili skloni takvim izletima.. Npr- NONA o Sixxovoj pokojnoj babi

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je mnoooogo dobra.... icon_mrgreen.gif

nesto nikad od gunsa nisam volela Since I don't have you....ne znam zasto...... icon_cry.gif

Pa,mozda zato sto to i nije njihova pesma...

A pitam se i gde su nasli bas tu pesmu (iz 50-ih) da obrade.Mora da je neko u bendu JAKO voleo tu pesmu kad je bio mali...kad je cak i spot uradjen za nju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitvno jeste njegova autorska pesma, i koliko god mi bilo ljuko sto je napisao pesmu za maju bebu, zaista mislim da je tu svoju privatnu stvar mogao odvojiti od benda, ili je uraditi malo drugacije

Ne znam gde bi mog'o da je stavi...U neki njegov side-project (Methods Of Mayhem (il' kako vec))...tek tu se ne bi uklopila (sama ta sintagma (Methods Of Mayhem) i "I love you...").Ne uklapa se ni u "Generation Swine" (rek'o sam da odudara),ali nekako mu je valjda bilo bolje tu (sto kazes ti - imali su oni i ranije takvih "izleta"),nego u neki njegov (jos veci i gori) industrial project...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...