Jump to content

Rhapsody of Fire


WoI

Recommended Posts

@Bosko

 

Sta ces, ja mislim da je thrash forum jedini na koji nikad nisam otisao. Ili mozda jesam jednom, nemam pojma...

Сваком своје, али је термин рower метал жестоко злоупотребљен.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Y_Tatica@ Haha, secam da sam o tome chitao na nekom forumu..to je on izbacio samo na japanskom trzistu neki pop album pod nekim zajebanim pseudonimom :) Chak sam i imao pre jednu pesmu na kompu..

Znači klasičan euro-trash :) . Mogu i da ga zamislim, on se u svojoj svilenoj piratsko-viteškoj crvenoj košulji cima tamo-amo, pravi showman :) ! Ma, Fabio je kralj! Btw. čitao sam negde da je pravi razlog njegovog odlaska iz Labyrinth-a zbog toga što ostali članovi benda nisu želeli da postanu komercijalni!? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam mislio da su iz Trsta

 

Bejah u Veneciji pre neki dan. Covece, al umeju da se usmrde oni kanali na +36 stepeni C

Pa šta očekuješ praktično seru sebi pod prozor :)

 

Fabio Leone je po meni najbolji power vokal.

Edited by Tor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su poreklom sa relacije Torino-Trst. Fabio-v vokal je moćan i nepredvidiv, a što se akcenta tiče to je njegov zaštitni znak. Ako je neko slušao album Athena-e "A New Religion?" možda je primetio da mu je akcenat mnogo bolji. Znači li to da se Fabio folira? :)

 

Сваком своје, али је термин рower метал жестоко злоупотребљен.

 

Jes' vala. Sve što je nekada bio thrash ili speed danas (tokom 90-ih) pređe u power. Nečuveno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, najjaci su im engleski akcenti kad pricaju na engleskom u ovim behind the scenes snimcima :D

 

Luca jedva progovara engleski :) , mada to nije bitno... Vazno je da je svira/komponije dok moze. Evo slusam sad Black Realms Majesty i neverujem koliko je pesma dobra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam...

Venecija je najsmrdljiviji grad na planeti :puke:

Ја и нисам осетио нешто много од тог чувеног смрада. Мора да сам ишао на погрешна места.

 

Jes' vala. Sve što je nekada bio thrash ili speed danas (tokom 90-ih) pređe u power. Nečuveno.

Хе? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хм, могуће...

Ja sam se razočarao u Rhapsody kad sam čuo od jednog violiniste da je neke violinske deonice u njihovim pesmama nemoguće odsvirati, što znači da ih nisu ni svirali, već podesili na kompjuteru.

Шта их брига, ионако на концертима све те делове пуштају са матрице.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...