Jump to content

Marty Friedman


fap_mashina

Recommended Posts

hehe izvini brate slusao sam gotovo sve albume od vaia i satcha ali da su oni brzi batali ti to!!!mislim nije brzina toliko vazna evo pgledaj koliko ih sada ima koji sviraju 300bpm brzo!!!a sto se tice vaia i on zna ponekad da smara!!!jedino satchne smara!ali ipak kako je malmsteen to koristio svaka mu cast!1mislim njegovo vreme je proslo ali opet mu svaka cast!!!

Procitaj pazljivije...njih dvojca Shred-ovanje ostavljaju kod kuce...na njihovim albumima se za razliku od Malmteen-ovih cuje "muzika" a ne skale...tj. haromonski mol icon_smile.gif ...da citiram Dushana...to je kao ono kada nego odvali da Satch nema dobar picking icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...pa zar zaista neko misli da jednom Satrianiju nebi bio problem da sedne i da 10 sati dnevno vezba iskljucivo picking...a to je i radio svojevremeno icon_da.gif ...kao i svi ti "orachi" icon_smile.gif ...postoji razlog zbog cega Satriani i Vai stalno sviraju na G3-u a Malmsteen biva pozvan samo jednom kada Petrucci otkaze turneju zbog obaveza icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Procitaj pazljivije...njih dvojca Shred-ovanje ostavljaju kod kuce...na njihovim albumima se za razliku od Malmteen-ovih cuje "muzika" a ne skale...tj. haromonski mol icon_smile.gif ...da citiram Dushana...to je kao ono kada nego odvali da Satch nema dobar picking icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif ...pa zar zaista neko misli da jednom Satrianiju nebi bio problem da sedne i da 10 sati dnevno vezba iskljucivo picking...a to je i radio svojevremeno icon_da.gif ...kao i svi ti "orachi" icon_smile.gif ...postoji razlog zbog cega Satriani i Vai stalno sviraju na G3-u a Malmsteen biva pozvan samo jednom kada Petrucci otkaze turneju zbog obaveza icon_smile.gif

g3 hehe pa zato sto je g3 mozda niihva ideja bila!mozda su poceli prvi sa tim a oni su ipak prijtelji(satch je ucio vaia).kod satcha se cuje muzika to si u pravu!!!mada rekoh ti i vai smara isto ponekad!!svaka cast dushanu za njegovo znanje ali svako ima svoije misljenje!!a ti govori ono sto ti islis a nemoj slusat druge jer mislis da su bolji od tebe p zato moraju da budu u pravu!!

koliko je puta petrucci svirao sa g3?

koliko je puta eric johnson?

usput malmstenne je zaradio vise para od vaia i od satcha!!i sta hoces sa tim da kazes da ko god svira sa g3 da je super i li da je najbolji!!!

Edited by Yngwie_Malmsteen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citirao sam Dushana zato sto su to cinjenice a ne licni stav icon_da.gif ...ovo drugo u vezi G3-a sam napisao ja...nego...i Petrucci i Eric su svirali 2 puta...na G3 sviraju ljudi koji su dali neki veci doprinos muzici kako svojim tehnickim umecem tako i svojom muzikom...naravno da to nije merilo kvaliteta ali opet daleko od toga da nista ne znaci...sto se tice para Satch je prodao oko 7-8 miliona a Vai 11...a za Malmsteen-a zaista ne znam...daj neke cifre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa solo albuma jeste...i to dosta...ali nemoj da zaboravis da je Vai svirao u Shitsnake-u, tj. Whitesnake-u icon_smile.gif ...samo na jednom albumu doduse ali tu je dobio bar 3-4 milioncica icon_smile.gif ...a tu je i Zappa...

Nemam ICQ i programe slicne njemu zato sto bih onda morao i da stavim neki antivirus...a to ne volim

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da becker mi jeste omiljeni ali onda se ne mogu odlucit od satcha i malmsteena i firedmana i vaia .#

 

gilberta isto obozavam

a vidis skino ti ja video od njega 700mb i sada on tu nesto pokazuje a u pozadini nekpo pravi salatu!!

jooj jest covek lud majko mila

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rustik o cemu ti brate!

Intervju u jednom REX-u:

"Sedeli smo i pilipivo, pijete li vi pivo u Jugoslaviji?"

Yngwie prica o saradnji sa ovim zadnjim pevacem, tj. kako se rodila ideja za saradnju. Pitanje je upuceno novinaru REX-a.

Nervira me kod njega to sto je toliko napaljen, a sto se same muzike tice postujem njegov rad.

Ipak, ovo je tema Marty-ju a ne o Yngwie-ju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Malmsteen je jebac sto cete videti iz sledeceg citata... on se odnosi na to koliko je prodao ploca i tsl...

 

Citiram casopis EXPLOSIVE koji je naprasno prestao da se izdaje, posto je bio glavni sponzor Soulfly-u u BGD-u pre dve godine...

 

Broj 2 - Jul, Avgust 2003

Interviju sa Malmsteenom:

 

Poslednje pitanje:

 

EX- Na kraju..

 

YM- Sta da Vam jos kazem. Uzivajte u koncertu.

 

Dok nam je Yngwie potpisivao albume, saznali smo i da je album Odyssey u Rusiji prodat u 14 miliona primeraka, ali da od svega nije dobio ni pare, da mu se jako svideo gulash...

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif BUDALE! wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Malmsteen je jebac sto cete videti iz sledeceg citata... on se odnosi na to koliko je prodao ploca i tsl...

 

Citiram casopis EXPLOSIVE koji je naprasno prestao da se izdaje, posto je bio glavni sponzor Soulfly-u u BGD-u pre dve godine...

 

Broj 2 - Jul, Avgust 2003

Interviju sa Malmsteenom:

 

Poslednje pitanje:

 

EX- Na kraju..

 

YM- Sta da Vam jos kazem. Uzivajte u koncertu.

 

Dok nam je Yngwie potpisivao albume, saznali smo i da je album Odyssey u Rusiji prodat u 14 miliona primeraka, ali da od svega nije dobio ni pare, da mu se jako svideo gulash...

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif BUDALE! wallbash.gif

hahahahhahahahaaaa laugh.giflaugh.giflaugh.gif

a boze mili boze laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da...

Ali postoji mogucnost da joj je i neko van benda uradio stvar jer su pop-ere, folk-ere i narodnjake u to vrijeme producirali u glavnom propali rokeri icon_wink.gif

Zbog takvih smo danas u ovakvom stanju(mislim na muziku a ne na politiku)!

I onda kad ti krelci krenu sa predavanjima o tome kako je propao RNR!! NA pitanje zasto odgovor je: Vise nema dobrih grupa!! wallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...