Jump to content

Recommended Posts

Nije Bono Vox panker on je uradio samo 1 pesmu

sa grin dej -on tu peva svoj Stil - Rok.

-*-*-*

Nemam pojma za politiku Ako vec znate nesto iskopirajte cele

intervjue na Topic da se procita,

Ja mogu Samo Bukvalno Da Vam prevedem:

Safer-znaci patiti,hau kud hel bi eni wors -kako bi

pakao mogo biti gori neka fabrika na Crvenom omotu???

agajst the grejn-protiv Zrnevlja-Staon ima protiv kukuruza???

generator,proces of bilif-proces Verovanja....

-----

Vati Zvani Eksplijted je Bio Legija Stranaca po Ugovoru.

Na albumima se pominje Yugoslavija.-*-

Share this post


Link to post
Share on other sites

agajst the grejn-protiv Zrnevlja-Staon ima protiv kukuruza???

 

:) То царе :D Доле кукуруз, пшеница идер алес!!!! :)

 

Vati Zvani Eksplijted je Bio Legija Stranaca po Ugovoru.

Na albumima se pominje Yugoslavija.-*-

 

Вати "звани Експлојтед" био Легија странаца "по уговору"? Мора да је тамо упознао овог нашег Легију. То је био почетак једног дивног пријатељства (заједно су се шарали) и тако су створене толике лепе песме о Југославији... :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne gledam ni ja spanske serije pa opet govorim spanski ko maternji...Zezam se naravno...Kad malo porastes bice ti jasnije sta je pank.

 

hasan dudic je pank ali stvarno.u njegovoj muzici ima vishe panka od 90 odsto "pank" bendova

 

 

20646757.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

punk=moja prva ljubav :]

 

volem Offspring,Misfits,Dropkick Murphys,Bad Religion,Minor Threat,NOFX,The Exploited,Blood For Blood,Pennywise,Black Flag,Anti Flag,Rancid,Operation Ivy,Subhumans,Bad Brains,Dead Kennedys,Flogging Molly,Reel Big Fish(ska ska ska),Goblini,Atheist Rap,Gavrilo Princip,Skepsa,Nishta Ali Logopedi,CRVI :D etc. :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ni obrnuti krst da stave oko vrata...nanicu im njihovu...bend je super...nadji album,pa preslusaj...ako nisi...ako jesi i kazes da su pozeraj...onda ga mos jebati..pitao bih te zasto su pozeraj,pa bi ti poceo da trucas neke budalastine za neko urlikanje krava po pasnjacima...i rekao bi da je to najtru jebac ovaca sa planina koji super peva stare hitove o jebanju koza...i okacio bi link za semhudina muzikravica...tako neke fore...

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskren da budem,bemi se iako su pozeri...meni su ok...znam pesmu...neko mu je to obradio/maznuo...pa su svi mislili da to peva taj neki lik,a ne asim...ja prilicno znam tih pesama...najbolji drugar iz srednje je ultra brutal narodnjak...radi sada po tim novosadskim radio stanicama...ne znam dal znas...al evo ti

 

http://www.youtube.com/watch?v=2niIeim3Eag

 

nisam nasao onu njenu "vjencanica"

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskren da budem,bemi se iako su pozeri...meni su ok...znam pesmu...neko mu je to obradio/maznuo...pa su svi mislili da to peva taj neki lik,a ne asim...ja prilicno znam tih pesama...najbolji drugar iz srednje je ultra brutal narodnjak...radi sada po tim novosadskim radio stanicama...ne znam dal znas...al evo ti

 

http://www.youtube.com/watch?v=2niIeim3Eag

 

nisam nasao onu njenu "vjencanica"

 

pa pesma to je poznata jer je to izvorna sevdalinka.a da i ja sam imao brutal narodnjaka drugara iz srednje,sa death metala i gitare presao na klavijature i sada svira narodnjacke tezge,on me je i uputio u ovu muziku.znam za tu hajriju gegaj,neznam sta njoj dodju ado i izet gegaj,jer su oni neki rod,znam da je ado shiptar iz ulcinja

evo sta je ona takodje pevala http://www.youtube.com/watch?v=OD0KygFJdzI...feature=related

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Punk je jako dobar volim uglavnom bendove koji su melodični, svirali oni neki punk/rock ili punk/metal. Naprimjer: ramones, sex pistols, therapy, zabranjeno pušenje.

 

 

therapy? i zabranjeno pushenje nisu punk :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...