Jump to content

Recommended Posts

greska na plakatu...treba da pise ulaza za homoseksulace 200 dinara...nece tamo ni jedan heteroseksualac otici...mozda neki sto misle da to jesu...ne smaetaju mi komunjare,al ovi su gomila imbecila koja najvise kenja protiv svoje zemlje,a nikada nece nista uraditi pametno za istu...sto vise opljujes samog sebe,to si urbaniji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.mediafire.com/download.php?oqzawjkedno

On The Run-Raised in Captivity

 

on the run.nisam slusao bend ali onaj lik sto peva marko vidojkovic ne svidja mi se lik

 

gomila pederasa u pank bendu...jebene komunjare!!!a i pevac im je najveca novosadska pickica...klasicna gomila komunjarsko/pedrasko/urbano/socijalno obezbedjenih mamini i tatinih sinova koji su najveci kenjatori...

 

da upravo to.ono lako im je da izigravaju neke anarho kurce palce kada su im roditelji puni love.znam da je cela ta novosadska urbano antifa ekipa takva

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kultni britanski pank rok bend The Vibrators nastupiće 21. oktobra u klubu Trema (Pozorišni trg 1) u Novom Sadu.

 

Kao predgrupa nastupiće ženski bend Vibrator u rikverc iz Pančeva.

 

Pretprodaja karata je u toku i, do petka će moći da se kupe na svim Eventim prodajnim mestima po ceni od 1000 dinara, a prvih sto karata po ceni od 800 dinara u Mamut storeu (Zmaj Jovina 15).

Share this post


Link to post
Share on other sites

gomila pederasa u pank bendu...jebene komunjare!!!a i pevac im je najveca novosadska pickica...klasicna gomila komunjarsko/pedrasko/urbano/socijalno obezbedjenih mamini i tatinih sinova koji su najveci kenjatori...

 

Sto neko ne prebije taj sljam? :haha:Vise puta! :haha:

 

Radice Kud Idijoti mini turneju po severnoj Srbiji,planiramo da ih svratimo da odrade i Jagodina/Krusevac neka dva dana spojeno,javicu blagovremeno.

Nego jel bio neko na Vibratorsima,nista ne pricate?Ovi moji matori pankeri Etiopljani svirali kao predgrupa sinoc Vibratorima,kazu da je dobro bilo.

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto neko ne prebije taj sljam? :haha:Vise puta! :haha:

 

Radice Kud Idijoti mini turneju po severnoj Srbiji,planiramo da ih svratimo da odrade i Jagodina/Krusevac neka dva dana spojeno,javicu blagovremeno.

Nego jel bio neko na Vibratorsima,nista ne pricate?Ovi moji matori pankeri Etiopljani svirali kao predgrupa sinoc Vibratorima,kazu da je dobro bilo.

zato sto su zasticeni ko beli medvedi...jebo ih petakov sve u dupe...

 

ja sam cuo da sviraju u ns,al nisam nesto preterano iskazivao zelju da odem...najverovatnije su svirali u crnoj kuci...a to je previse red junion/petakov/canaklsv/gej mesto...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Novi album '2nd' pod SKCNS etiketom ce od sledece nedelje biti u prodaji.

Moci ce da se kupi u prodavnici Mungos ili direktno od benda.

 

Promocija albuma '2nd' odrzace se u subotu 14-og novembra u Crnoj Kuci.(ulaz 250 dinara).

Disk ce se prodavati po promotivnoj ceni.

 

Takodje, na promociji albuma ce se prodavati i LP izdanje albuma pod etiketom Bandworm records.

 

Blitzkrieg - 2nd

 

 

tracklist:

Pesme:

 

1. Opet smo tu

2. Izdaja

3. Laz

4. Daydreams

5. Happy

6. Savrsen dan

7. A song from behind the border

8. Budenje

9. Feda

10. Outro

Share this post


Link to post
Share on other sites

prenesni post jednog mog drugara koji na drugom forumu objasnio zasto u turbo folku postoji pravi pank

 

 

 

 

Da ti znas kakvih ima tekstova u turbofolku - i kakvi to anti-narodnjaci pisu, a budale pevaju bez razumevanja - ti bi, isto kao i ja, plakao od smeha.

Wrecking-dead ti lepo kaze - TEMATIKA je ono sto je blisko panku u svim tim pravcima. A i Tesha je u pravu - turbo ima citavu podgrupu koja opisuje socijalnu tematiku - ja sam jednom poceo temu "da li narodnjaci dobijaju svoj pank" pa ste je obrisali jer nije vezana za pank... ali to ne umanjuje cinjenicu da se turbo podelio u pod pravce.

 

Znaci, izvini, ali gresis u postavci - MENI NIJE *(kao tebi ili, recimo, Belch) BLIZAK RASNO/POLNO/RELIGIOZNI PROBLEM KALIFORNIJE, i ni pored najbolje volje - ne mogu da slusam to. Drago mi je da ponekad kritikuju imperijalnu politiku SAD, ali mislim da su to Dzoni Stulic, Nele Karajlic, Bora Chorba ili Dzukele - odavno mnogo bolje uradili.

Izvini, ali ti ameri, za mene oni nisu prvi izbor panka.

Pre su to Potres, Birtija, Bol ili Shaht.

Ajm sori. NE MOGU DA SE IDENTIFIKUJEM SA AMERICKO i LATINO AMERICKIM PROBLEMIMA. NI SA ENGLESKIM da budem posten. Ali sa onima o kojima peva Saht - mogu, jebiga.

Ja sam brate iz Sapca. Mene tangira diler na cosku kod skole, lokalni obesni gazda, sprega vlasti i mafije na lokalu, deranje koze "odozgo" iz Beograda i kao posledica - duplo oporezivanje. Nervira me vlada skrpljena s'koca i konopca i kilava opozicija, nepismen narod koji gleda Farmu i VB.

Od rasnog momenta u mom svetu - ima samo cigani, (bio jednom jedan crnac, al je bio ok i svi ga voleli i bilo nam zao kad je otisao zbog posla u Italiju), a sto se tice cigana, jebiga, vecina ili prosi (pa izaziva zaljenje kod mene) ili radi u Gradskoj cistoci pa ima moje postovanje jer je grad VEOMA CHIST a oni integrisani u drustvo. Pametni su, ne bave se kriminalom, pa nema ni rasizma.

Ta vrsta rasizma je americka stvar i americki problem... Nasi krimosi su beli... Znaci nasi problemi su drugaciji.

 

Ali o tom KRIMINALU, privatizacijama, kradji, otimanju , pa (iako se ti sa time ne slazes) i NATO pritiscima, bombardovanjem, razbijanjem Srbije, ucenama, otimanjem Kosova, napadima na republiku Srpsku, proteranim Srbima iz Krajine, Beogradizaciji zemlje, diktaturi tajkuna i tako dalje i tako dalje - o tome se, Dzoni, peva i u repu i u hip hopu i u rocku i u turbo folku i u panku (evo recimo MI pevamo - protiv tajkuna, pdv-a, izrabljivanja proletera, zaglupljivanja masa putem mas medija, otimanja kosova, lokalnih partijskih mafijasa, oportunista u partijama itd...) - ali o tome peva i taj Baja mali Knindza, znas...

"mnogo ste pricali, sve obecavali, vi mi "pomagali", a k'vragu me davali...

hvala vam drugovi, sto ste branili, kad ste me branili, vi me sa'ranili...

ponovo pricate, lazima trujete, necu na Kosovo, da li me chujete?"

 

Peva o tome i moj drug Cheda reper, koji dolazi na sve pank svirke jebiga... I jedna devojka koju znam koja pishe pop muziku. Peva o tome i jedan mainstream rock bend koji znam, inspirisan Azrom i Ribljom chorbom...

 

A svako ko peva nesto drugo, osim "mala moja evo ti ga evo" treba da zavredi nasu paznju. To je moje misljenje.

 

Samo bez iskljucivosti...

Edited by Теша Тешановић
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vox Populi slave rođendan

 

Beogradski hardcore punk bend Vox Populi proslaviće 15 godina postojanja koncertom koji će održati u petak, 13. novembra, u Living Roomu beogradskog SKC-a.

 

"Ujedno, ovaj gig biće i najava novog albuma Ne pucaj u glasnika, a posetioci će imati I ekskluzivnu priliku da čuju nove stvari, i da vide (i čuju) nekadašnje članove kao goste opet na bini!", saopštili su organizatori.

 

Najavljeno je i da će svirka biti prilagođena datumu (petak, 13), pa će publika takođe imati priliku da vidi i Jasona Voorheesa, junaka istoimenog horror serijala.

 

Vox Populi su poznati po angažovanim tekstovima koji tretiraju svakodnevne probleme i oslikavaju beskompromisnu borbu za punk ideale.

 

Prokrstarili su Srbiju i bivšu SFRJ, nastupali na Exitu i svim eminentnijim domaćim festivalima, uključujući i podršku svim kultnim punk bendovima koji su gostovali kod nas: The Exploited, GBH, UK Subs, Anti Nowhere League, One Way System, Peter And The Test Tube Babies, Motus, Hladno Pivo, D.R.I ...

 

Bend je do sada objavio debi Ne možeš svima udovoljiti (2002), Live and bloody loud ep (2004), Zgarišta naših ideala (2005).

 

Karte za ovaj koncert koštaju 250 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...