Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

ma jesam... samo sto mi, koliko vidim, nisu objavili poruku sazaljenja... jebem im mater! no.gif  pisao sam je 10 minuta, i bash je bila dobra... mater im! no.gif

 

no.gif  no.gif  no.gif

sam si kriv ako se ne foliras.Pise link gde da se javis ako ti ne objave poruku.

 

Btw,cita li iko tekstove ? "great southern trendkill" ima fantasticne tekstove sto se ne bi reklo s obzirom na omot... i zvuk icon_wink.gif

 

@ agressor: Mislim da kada anselmo kaze da ga vise za dugo vremena nece videti muzicki biznis,zvuci prilicno iznenadjujuce...

Edited by diamond73

Share this post


Link to post
Share on other sites

sam si kriv ako se ne foliras.Pise link gde da se javis ako ti ne objave poruku.

 

Btw,cita li iko tekstove ? "great southern trendkill" ima fantasticne tekstove sto se ne bi reklo s obzirom na omot... i zvuk icon_wink.gif

 

@ agressor: Mislim da kada anselmo kaze da ga vise za dugo vremena nece videti muzicki biznis,zvuci prilicno iznenadjujuce...

ne znam zasto bih se folirao... ali ajde... sada sam video... stavili su moju veoma kratku poruku... 21.. ako se dobro secam...

 

nema veze....

 

video sam i Borka Mitica! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jesam... samo sto mi, koliko vidim, nisu objavili poruku sazaljenja... jebem im mater! no.gif pisao sam je 10 minuta, i bash je bila dobra... mater im! no.gif

 

no.gifno.gifno.gif

pa zato uzmes, napises poruku u NOTEPAD-u, i tu ce ti uvek ostati dok ne budes siguran da je na pravom mestu! to ja uvek radim!

 

da se vratim na temu: PANTERA RULEZ! icon_rockdevil.gif nisam ih slusao jedno petnaestak dana, i bas bih mogao da ih pustim, kao podlogu za ucenje... ali mislim da onda od ucenja nema nista! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote gledam danas onaj Pantera home video 3 - watch it go..... i neverujem koji su manijaci... to su dva sata cistog unistenja (a pritom ne mislim na muziku)... ne moze da prodje minut a da neko nesto ne razbije ili bar ne zapali.....

i naravno nezaboravna scena kada nekom liku iz ekipe cede potkoznu bubuljicu na bulji!!! ..... pukeface.gif i'll never eat again...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde si nabavio to? Ja imam prva dva, a taj nikako ne mogu da nabavim. Je l' ima kod skc-a?

 

p.s.

Videćete kad' "NOOUR Drž' da nabijem" (kovinski thrasheri) završi home video inspirisan Panterinim home videima (kako da kažem video u množini icon_confused.gif ), Jack ass-om i sličnim stvarima. Ono je strašno.

Edited by krchulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

PANTERA RULES!!!!!!!!!!!!!!!

 

Svi albumi su im dobri i tako mi je krivo sto su se raspali da ne mogu da opisem i naravno krivo mi je sto j ona budala ubila Dimebag Darrela jednog od najboljih thrash gitarista ikada. Moj omiljeni album je vulgar display of power i cowboys from hell icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde si nabavio to? Ja imam prva dva, a taj nikako ne mogu da nabavim. Je l' ima kod skc-a?

 

p.s.

Videćete kad' "NOOUR Drž' da nabijem" (kovinski thrasheri) završi home video inspirisan Panterinim home videima (kako da kažem video u množini icon_confused.gif ), Jack ass-om i sličnim stvarima. Ono je strašno.

icon_smile.gificon_smile.gif do jaja.. moram da vidim i to...

 

a watch it go sam nabavio od ortaka... ne znam dal ima kod skc-a ali mogu ja da ti narezem anytime...

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gif do jaja.. moram da vidim i to...

 

a watch it go sam nabavio od ortaka... ne znam dal ima kod skc-a ali mogu ja da ti narezem anytime...

U, odlično!

Ja dolazim u BG u sledeću sredu, imam ispit. Aj' kontaktiraću te preko PP da se nađemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...