Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Porediti istoriju dogadjaja izmedju Pantere i ac/dc svakako nije najsjajniji primer, da se ne izrazim i grublje.

niko ne poredi istoriju događaja koji su doveli do tragedije. Napominjem kao primer bend koji je izgubio frontmena i postigao velike uspehe nakon toga sa novim. Stvarno sam mišljenja da bi Zakk dostojno mogao da radi posao. Ne bi mogao da zameni Dime-a, ali realno niko ne bi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma razumem ja sta hoces da kazes, ali mislim da na celu temu gledas malo povrsno. Ovde je istorija dogadjaja jako bitna i posledica toga je (indirektna) ubistvo. Mislim da Vinnie ne moze Phila ni nacrtanog vise da gleda, bend je bio Vinniev i Dimebegov. Muziku i ceo muzicko-stilski koncept su napravili njih dvojica. Tenzije koje su dovele do raspada su pocele davno ranije, a ne koji mesec pre tragedije. Zakk je bio samo veliki Dimebagov ortak... ne znam, mozda sam ja presubjektivan, ali ti pokusavam objasniti kao neko ko je za Panteru prvi put cuo 90-te i pomno pratio njihovu karijeru (ciji mi se zadnji deo iskreno skoro pa i nije svidjao) i celu pricu koja je na kraju zavrsila kako je zavrsila.

Je l' ti ocekujes da se oni sve preko noci tek tako pomire, pozovu Zakka (recimo) odrade turneju i onda sednu u studio i pisu nove pesme kao sa nista nije desilo?

Nije poenta sto niko nemoze da zameni Dime (mnogi nastradali clanovi benda su jednostavno bili nezamenjivi u nekom smislu), poenta je sta je dovelo do raspada Pantere i smrti verovatno i najvaznijeg clana.

Edited by hate squad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka si mi objasnio, wow sad mi je lakse...

 

Covek se drogirao, ujebao sve u bendu, poceo da pravi sranja i da ih proziva, onda se povukao i nije im se vise javljao, u medjuvremnu vodio rat preko novina, neprestano kenjajuci po ostalima... ovi digli ruke, osnovali novi bend, ovaj jos vise popizdeo i poceo neprestno da ih proziv i na kraju dodje "fan" opcinjen celom pricom i rokne ovoga.

I onda mi je zao sto sam napravio tu celu atmosferu...

A da je Phil bio nevazan nema veze sa zivotom.

Edited by hate squad
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...