Jump to content

Neverne Bebe


Recommended Posts

Beograd, ni pre ni kasnije vec 15. avgusta - stadion ''TAS'', Bebe kao predgrupa legendarnom ''Toto-u''...

To ce u svakom slucaju biti pravi uzitak, voleli ili ne voleli!!!

haha, samo se nadajte da ce to biti na tashu... koliko ce doci ljudi?! 2 hiljade?! duvace promaja...

 

nesto se razmisljam, moze to i u skc da stanE... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Mustaine

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ rock rock

 

vidi, ja gotivim neverne bebe, cak mi se i poslednji album svidja vise nego ekipi koja se ovde skuplja, ali pored tebe i tvojih poruka ima da ih namrznem samo tako. wallbash.gificon_smile.gif

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ rock rock

 

vidi, ja gotivim neverne bebe, cak mi se i poslednji album svidja vise nego ekipi koja se ovde skuplja, ali pored tebe i tvojih poruka ima da ih namrznem samo tako. wallbash.gificon_smile.gif

Pa upravo to. Ja ih ne gotivim, al nema veze, ovakva podrska moze samo da odmogne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se razumemo jednu stvar. Muzicari su jako losi kriticari. tacnije, kriticari koji su se bavili muzikom su obicno propali muzicari koji em sto lece na taj nacin svoje frustracije, em sto stalno to gledaju iz ugla proizvodjaca, tj kako bi oni to isto uradili. Dobar kriticar je onaj koji zna koja su pravila po kojima nesto valja ili ne valja, te onaj ko to gleda iz ugla konzumenta. Sa te tacke gledista ja mogu da kazem da NB umeju da sviraju, znaci imaju muzicki tehnuicki kvalitet, i da su puno ulozili u taj aspekt svog posla. Kreativnost im je, pak, veoma niska. Tacnije to je lose osmisljena komerciajal, pretenciozna i prilicno lose prezantovana. I ponovicu ono stosam i ranije rekao, a to je da je meni to narodnjak. Dakle domaca estrada koja zapravo unistava domaci rock.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si, ja sam tranvestit...

 

Da skratimo polemiku, kao i uvek, sa jednom konstatacijom - kaze covek da znaju da sviraju i da su ulozili u sebe u tom smislu, a da su narodnjak!!!

N.Bebe... Ej, bre, pa to je nonsens.

Dok su se bavili obradama zvucali su kao Pink Floyd ili Prince, a to je nedosanjani san svih bendova koji su upravo od njih kupili fore i fazone i zeleli da bar 30 posto zvuce kao oni.

O cemu ti pricas covece???

Alo, ja postujem bar na 20 tema paralelno, uglavnom je domaci rock u pitanju. Dodji i ti i svi drugi na neku od tih koje se zovu drugacije nego ova pa da tamo malo polemisemo!!!

Da vidimo da li pratite rad Smaka, Leb i sola, Kerbera, Jagoda, Generacije, EKV-a, Orgazma i dr. bendova ili ste samo veliki poznavaoci lika i dela doticnog benda.

Ja sam za prepisku ( argumentovanu ) uvek raspolozena.

Razmislite o tome.

 

P.S. Ali ne ovde, na ovoj temi. Dovoljno toga je vec receno i sve bi bilo ponavljanje vec iznetih stavova.

Uostalom, ukoliko ovde smaram mozda na nekoj od tih drugih tema imam ''pametnija'' razmisljanja.

Laku noc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Evo nove teme.

 

Za one koji zele normalnio da diskutuju, znaci bez spama, vredjanja i prozivki na racun clanova.

 

Ko voli nek izvoli. Nova tema o bendu.

 

Mene Neverne bebe neopisivo zivotno nerviraju.

Hvala bogu pa ljude zabole za tvoje mishljenje wallbash.gif

 

 

 

Neverne Bebe-------> Pokazace se vecheras icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matora crna se i dalje zove Goca. I zaista ubija kako peva. Ona i onaj lik (kome ne znam ime), koji je pevao i svirao akustičnu gitaru su odavno napustili bend i osnovali svoj koji se zove Wild Cats. Nažalost nisam čuo ništa od tog novog benda.

 

U svakom slučaju Neverne Bebe su jedan od naših najboljih bendova ikada, ali bili su daleko bolji u staroj postavi. Previše su otišli u komercijalne vode, i mislim da su dve pevačice veoma veoma suvišne.

 

Poslušajte uživo snimak pesme Divlje Svinje da se čuje šta je pevanje! Ako neko nema pesmu, vičite da je okačim na net.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grupa se zove Cat People a sto se tice debe, verovatno je mislila na Bilija Kinga.

 

 

 

Evo veceras sam po prvi put imao prilike da vidim N.bebe u ovoj po misljenju mnogih najacoj postavi do sada. Utisak je dosta bled i veoma mi je tesko jer se radi o bendu koji mi mnogo znaci. Ne znam zbog cega su pred ovoliki auditorijum izasli sa klubskim repertoarom. Ocekivao sam da ce se Zuba odluciti za cvrsci repertoar pogotovo posle jucerasnje konferencije na kojoj je pominjao promene aranzmana ali nije bitno. Takodje je znao da ce ih tonac sabotirati, sto je i ucinio trostruko smanjivsi ih u odnosu na TOTO. znate svi da su mi skoro sve stvari za zadnjeg albuma draze u originalnim verzijama.Ok Veliki je bog je stvarno ponovo zazivela u novoj verziji ali zasto su onda ostale stvari odsvirane u novim verzijama a da pritom u repertoar nije uvrscena pesma ,,Ljubav,, koja bi sigurno bolje zagrejala masu od vecine koju su odsvirali. Mnogo sam veceras ocekivao od njih a dobio malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SMORILI SU JAO ALA SU SMORILI NECU VISE DA IM IDEM NA SVIRKE I DA IH SLUSAM AKO SE NESTO NE PROMENI I NE UNESU NEKU ZIVOST U SVOJE PESME

 

PA NE MOZES TI KLUPSKI FAZON SVIRANJA DA ISFURAS NA KONCERTU - FALILE SU SAMO NEKE PROMOTERKE DA DELE PICE DOK MI NE OBAVEZNO CAVRLJAMO DOK NEKI BEND SVIRA NESTO I POVREMENO OBRATIMO PAZNJU NA NJIH I TAKO UZAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...