Jump to content

Neverne Bebe


Recommended Posts

zbog pisanja na neprijateljskim jezicima cesh da najebes ovde.... icon_smile.gif

 

Tjah, ako nisi znao wc papir kod nas jekrsh. Madjarski, a drzi fabriku leek iz Novog Sada, je odlican. No to tebe i onako ne interesuje.

Edited by Gwydion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha haha haha hahaha nekada zaista ne mogu da verujem kakvih debila ima...da da, neki zaista nemaju ni osnovnu školu...ili se samo ne sećaju šta se tamo učilo...mora da su na ušima imali walkman sa nekom doooobrom muzikom da otkineš, kao npr. "velike" metalce Maidene ili još bolje Bon Jovi-a, lalalaal malo jašemo u noć gde nas čeka devojka sa lepim očima lalala lalala onda padamo sa sprata i upadamo u krevet nekoj ribi lalaala....kakav metal, otkinula sam od sreće, nisam stigla da slušam učiteljicu kad je pričala o gramatici našeg jezika...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha haha haha hahaha nekada zaista ne mogu da verujem kakvih debila ima...da da, neki zaista nemaju ni osnovnu školu...ili se samo ne sećaju šta se tamo učilo...mora da su na ušima imali walkman sa nekom doooobrom muzikom da otkineš, kao npr. "velike" metalce Maidene ili još bolje Bon Jovi-a, lalalaal malo jašemo u noć gde nas čeka devojka sa lepim očima lalala lalala onda padamo sa sprata i upadamo u krevet nekoj ribi lalaala....kakav metal, otkinula sam od sreće, nisam stigla da slušam učiteljicu kad je pričala o gramatici našeg jezika...

Милане, ниси више интересантан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne. mi smo oni koji ne obozavamo kult nevernih beba, i koji ih ne smatramo natprirodnim bicima icon_smile.gif

 

ali ovo - hvala dragom bogu..... bitno da znas neverne bebe. ostali svijet i ne treba da znas, pogotovo ne daj boze mene ali ti to daje za pravo da dajes izjave poput - "nemoj samo TI o vrijedjanju".

 

ti - TI - kao da znas ko sam ja icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

mislim smesno ocekivati 5000 ljudi na bebama... ph34r.gif

 

Dz je ulaz pa eto pljuvaci i fanovi mogu da se skupe na jednom mestu mhihi.gif

Bio sam na koncertu, stvarno je dobar nastup bio. Nemam pojma koliko je ljudi bilo, los sam u procenama, al je bilo mnogo. Tad sam ih prvi prvi put slusao uzivo, nisam imao pojma da tako dobro zvuce. A i nisam imao pojma da ih tolko mnogo ljudi slusa, svugde oko mene ljudi znaju tekstove njihovih pesama napamet, a ja prvi put cujem te pesme. icon_uhoh.gif

Bilo je i pljuvaca, uglavnom u stilu: "Kakve su bre ovo gluposti, bez narodnjaka nema zabave".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije Milan lud da se bakće sa nama ovde, boli njega trtica za to šta mi mislimo...boli njega da li ga vole ili ne...

A isto tako i mene...

Jesam ja nekad rekla da su oni Bogovi i da niko ne sme da ih ne voli...? Pročitajte malo šta sam pisala pa ćete videti da ne... Ja sam ovde da ne bude dosadno metalac.gif i ako niste primetili, ja sam žensko...

Nije mi jasna samo jedna stvar-da li je ova tema otvorena isključivo za pljuvanje po Bebama ili kao i svaka druga, za priču i izlaganje mišljenja? icon_confused.gif

 

Ljudi musik20.gif

 

ps.nisam imala nameru nikoga da vredjam kad sam pomenula Maidene, poštujem njih i njihovu muziku, ali brate svaka pesma liči na drugu...mada i Bodomi su takvi... unsure.gificon_rolleyes.gif

odoh ja... cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...