Jump to content

Neverne Bebe


Recommended Posts

Evo ja uzeo da to konacno preslusam sistematicno. Gitarista ocigledno zna da svira,, ali je totalno sterilan, kao i sve ostalo uostalom. Pustim jednom i nemam nikakvu zelju da pustim ponovo. Znaci ide sve u recycle bin definitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzivo jebu kevu

ja sam ih gotivio i pre ali kad sam ih chuo uzivo!!!

e tad sam se vecj odushevio!

Imao priliku svojevremeno i nista posebno. Tacnije skroz dosadno. A inace otkud tim Nevernim bebama uopste publika na koncertima? Pa kad u Novi Sad dodju Bosanci iz Bjeljine, onako nalik na ekskurziju ili na politicki miting kad se skupi sve sto ima iz pasivnih krajeva pa u veliki grad.

Edited by Gwydion

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad, posto je ovo sa bebama prilicno vec degutantno, a pogotovo to da ih tretiraju kao r'n'r bend (kao da nikad nisu za pare zasvirali i narodnjake), samo zato sto na koncertima sviraju pink floyd, pa Mettalicu i onda Offspring ... ja malo zagrebao po proslosti i nasao u arhivi novosadskog Sveta ultra r'n'r promociju ljutih rokera OK benda. Na promociju u zgradi Pinka januara 2003. godine je bio Dzej, bio duo Luna i svi autori pesama. Marina Tucakovic, Zika i Jelena iz Zane i Milan iz Nevernih beba.

ZNaci po potrebi roker, po potrebi pop, a bogami kadnarodnjaci placaju ondai narodnjak. I tako je propao r'n'r

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa brate i brankovicji su bili na promociji albuma amadeusa :x

 

i shta sad?

mozda su likovi prijatelji... tj ne mozda vecj verovatno...

Ali im nisu pisali pesme za album! A ovaj jeste jedan od autora, uz Marinu Tucakovic i Ziku i Jelenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ZeljkoBN
Imao priliku svojevremeno i nista posebno. Tacnije skroz dosadno. A inace otkud tim Nevernim bebama uopste publika na koncertima? Pa kad u Novi Sad dodju Bosanci iz Bjeljine, onako nalik na ekskurziju ili na politicki miting kad se skupi sve sto ima iz pasivnih krajeva pa u veliki grad.

E ovako kad smo poceli da se vrijedjamo. Prvo nije Bjeljina, nego BIJELJINA.Kao drugo nalazi se Republici Srpskoj.

Trece boli tebe ko odakle dolazi. To je vec tvoj problem. Takvim kao ti ni na famislija na sahranu nebi dosla iz Bijeljine u NS, a o ovakvom necemu da ne pricam. Pa seljak, i na koncert Rolling Stones-a su "ekskurzije" isle u Budimpestu ili Bec. To je prica oko velikih bendova, a ne takvih kao ti, zato kada se Bebe u pitanju, kada cuje ime Neverne bebe treba da ustane, kao kad cuje himnu.

 

I mene i Bijeljinu nemoj da spominjes, jer ni ja tebe ne spominjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako kad smo poceli da se vrijedjamo. Prvo nije Bjeljina, nego BIJELJINA.Kao drugo nalazi se Republici Srpskoj.

Trece boli tebe ko odakle dolazi. To je vec tvoj problem. Takvim kao ti ni na famislija na sahranu nebi dosla iz Bijeljine u NS, a o ovakvom necemu da ne pricam. Pa seljak, i na koncert Rolling Stones-a su "ekskurzije" isle u Budimpestu ili Bec. To je prica oko velikih bendova, a ne takvih kao ti, zato kada se Bebe u pitanju, kada cuje ime Neverne bebe treba da ustane, kao kad cuje himnu.

 

I mene i Bijeljinu nemoj da spominjes, jer ni ja tebe ne spominjem.

Eh, sta da ti kazem. lep vam je taj fan klub sve na celu sa Tarzanom, vidis kako sam dobro informisan, samo ne znam ko je Chita? Ustvari znam, al ajd da ne kazem.

E da ekskurzije. Iz iste te Bosne, konkretno iiz Bjeljine, dolazili su autobusi i kad je Kalicanin pravio one prevare zvane Transplant. A Sta ih je tek bilo na Ceci. No, da ne ulazimo u problematiku r'n'r-a u Bosni, recimo onaj nesrecni koncert u Brckom kad su ovdasnji bendovi morali da nasilno uzimaju kompjutere iz kancelarija na racun troskova koje im nisu platili jer su organizatori pukli na kartama. Sa druge strane u Brckom i bjeljini Goca trzan uvek razbije posetom. Indira i Stoja da ne govorim.

Asad o bebama. Skolski su primernarodnjaka koji se ucure svakoj vlasti i zato ih ima na TV, ima ih u zirijima (Tijanic nagradjuje),. idobijaju nagrade i sl. Mislim da ne idemo u to ciji je predizborni miting zapracvo bio njihov koncert ispred Skupstine kad su svirali sa onim sabanima 357.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako neki lupaju pa to je strašno... Neverne Bebe nemaju nikakvu vezu sa narodnjacima, band sličan Nevernim Bebama je Toto. A opet, u svojoj grupi imaju jednog bluesera (Ranđu), dva prava rockera (Milana i Vlajka) jednog fana popa (Jelenu) i dva metalca (Janu i Kebca). Upravo im ta širolika muzička interesovanja daju jednu jačinu koja ih odvaja od armije jednoumnih bandova... A najbolji primeri u metal muzici nejednoumnih bandova su Metallica (bez St. Angera) i Paradise Lost...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo gledam na TV koncert sa Sajma medija u Novom Sadu. Jedino sto mi se dopalo su oni traktori koje su ovi sa Sajma pustali na screenu iza muzicara. Te dve pevacice - kome su bre one lepe? Em nemaju ukusa da se obuku, em nek urade nesto sa onim dupetima. Jednostavno imaju ruzne guzice, da zivinete na izrazu.

Imaju vokalni potencijal, ali skroz ne znaju da koriste glasove. Uglavnom ispadnu metiljavo, a obrad aJoan Jett koju upravo sviraju je skrnavljenje. Mislim, Joan i ovako omatorela i s aplavom kosom to sto puta bolje radi i ako nista drugo ovo im se ne moze oprostiti. Ovo sto vidim ej definitivno lose. Sad krece obrada Offspring, mislim em deluje anemicno, em zar nisu mogli d aobrade nesto drugo a ne odvratnu Pretty Fly? Plus sto je upravo zasrao sa klavijaturama, tako da je spustio tenziju pesme i onako vec anemicno odsviranu jos je razvodnio, plus sto ne vidim kakvog imasmisla ubacivati Joan Jett i Offsiprig izmedju dve njihove pesme skroz drugacijeg tempa. Mislim posle Offspring odmah ide Da Bog da lažem ? To ko toplo hladno ... ne valja nimalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...