Jump to content

Neverne Bebe


Recommended Posts

Ne kapiraš. To je lukav plan. Svi će sad misliti "Eto, koliko li samo fanova nevernih beba dolazi na ovaj forum odjednom". icon_mrgreen.gif

 

Nije bas taj plan lukav icon_smile.gifmhihi.gif . Mislim, mogla je izvesti to malo manje providno...

 

Primecujete li koincidenciju da svi ti branioci Beba sa razlicitim nick-ovima imaju ukupno samo po jedan post? mhihi.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslat: Apr 21, 2005 3:13:13 am

 

Slučajno sam pritisla nova tema umesto odgovor(brzo će nestati), a htela sam da kažem de je karta u Novom Sadu za Bebe 250 kinti. Provereno, ja rezervisala mesta kojih skoro i da nema... Eto,toliko

---------------------------

Poslat: Apr 21, 2005 3:10:30 pm

 

Samo da znate da na njihove koncerte dolaze strava ribe, verujte mi, provereno...

---------------------------

Poslat: May 09, 2005 4:11:20 pm

 

Lepa polemika nema šta... E pa ja kao žensko tvrdim da su sada sa Janom i Jelenom najmuškiji bend otkada postoje!!! Nemojte samo o tome kako sviraju Milan i Ranđa, i vrapci na grani znaju da su oni ikone naše rok scene. UH, kako grozno zvuči to naša rok scena... Što se tiče pesme Dvoje čuj je sa albuma N.Bebe II iz 1997.god. u originalnoj verziji, uzgred ta pesma je pre par meseci proglašena za HIT DECENIJE kod nas. Ukusi su različiti i to je sasvim ok. Nemojte samo Vladu G. i Bebe, to je baš smešno. Čovek je dobar pop kompozitor ali to nema blage veze sa ovim o čemu pričamo. Pozdrav svima.

---------------------------

Poslat: May 16, 2005 2:20:32 am

 

Zar je rokenrol zaista umro ovde? Pa niko ne piše ništa ni na jednoj temi... A da su tu Ceca i Indira, Seka ili Stoja linija bi bila vruća!!! E moja Srbijo šta si doživela... Uživajte u apatiji, tako je najlakše...

---------------------------

icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dojma sam se da ovo onaj bradati iz nevernih beba loguje po raznim forumima, pa tripuje kako je najbolji. Mislim, ko ovo pise malo je iz BGD, malo je na drugom forumu iz NS .. malo je musko, malo zensko... zna za Foxtrot i njegovog gazdu, a objekat je inace najobicniji kafic u kojem su se kao pravili koncerti, sto znaci da je to neko iz BGD ko je u poslu pa zna za lokalitete i njihove gazde. I svi ti nikovi imaju "ekskluzivnu informaciju" o spotovima koji su snimljeni i terminima kad ce biti pustani, te o 1000 prodatih karata u Vlasotincima. E sad, evo da i ja budem insider pa da kazem da je ovo oko treme laz. U Tremi nij ebilo 1000 ljudi. Bil oje 100000, a na krov SNP se spustio helikopter u kojem su bili licno Mick Jagger i Bono Vox koji su dosli da im se Potpise na ulaznice i tetovira im Neverne bebe na celu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ZeljkoBN

Evo i mene, po prvi put. Iako nisam planirao da dolazim na ovaj forum, ali moram, jer mislim da ste stvarno pretjerali. Napadate ljude dzaba. A kada se neko pojavi ko ih voli onda ga pljujete. Ne znam zasto je uopste i otvorena ova tema, kada ne znate nista pametno napisati. Samo gluposti i nagadjanja.

 

Neko rece Milan je ufuran i arogantan, e pa nije samo covijek pametan i obazire se na budale, pa odmah arogantan. I sve sto duze citam ovaj forum shvatam da je Milan u pravu da muziku koju oni sviraju ne mogu svi da shvate. I jeste tako. Ne moze neko imati IQ jednak broju cipela (pa makar nosim i broj 50), a da razumije njeihovu muziku.

 

Sto se tice toga koliko je ljudi bilo na koncertu u NS. Bilo je izmedju 900 i hiljadu, to govorim prema broju prodatih karata, a znam i ljudi koji su uspjeli uci bez karata. A oni koji ne vjeruju tom podatku, neka odu u Tremu i pitaju.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da li je zabranjeno postovati na vise foruma i iznositi svoje misljenje???

Poenta je samo u tome da forumi na kojima sam ja ili veteran ili moderator(ka) ili obican clan, kao ovde na pr., za vas totalno nepoznata varijanta. I neka tako ostane, bice bolje svima.

I tu ne pisem samo o muzici ( mada mi je to opsesija ) vec o mnogo zivotnijim stvarima i temama...

No, nebitno icon_rolleyes.gif ...

 

Bitno je to koliko zelite da me satanizujete i poistovetite sa nekim drugim a svima je jasno kakva je to laz. Svi ovi novi ljudi, a bice ih jos - verujte mi, vremenom ce vam staviti do znanja da su svoji i jedinstveni.

Nisu vise bitne Bebe - bitno je utakmicu odigrati posteno.

Ukoliko sam ja i Drinic, i Gregor i Zeljko BN i ko zna ko jos onda zaista pricamo o pomerenoj svesti i podmetacini najgore vrste.

Ali, ponavljam, vreme ce pokazati sve.

 

A, do tada, uzivajte misleci ''koliko ste pametni''...

Bas jadno i ruzno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nemam kome da se pravdam, nisam višestruka ličnost, jeste da sam tek došla na ovaj forum, ali to je iz jednog prostog razloga, što nisam imala vremena za forume....Inače pratim ovakve site-ove jer slušam metal...

 

Volim Bebe ali neću vama da se pravdam jer nećete shvatiti. A da Milan dolazi i tu sebe hvali, to zaboravite... Milan je po tom pitanju konzerva, uopšte ne voli Internet, zato ni nemaju svoj site, on to ne podržava.

 

Toliko od mene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ukoliko se vec igramo igre zvane Novi Sad imam pitanje za ''poznavaoce'':

 

Da li su, kada i zbog cega N.Bebe ( mozda nisu, navlaka je u pitanju ) svirale u ''Gradilistu''???

Ako jesu, koliko je bilo ljudi?

Ako nisu, pitanje je nebitno...

 

Da, i nevezano, koliko tamo ljudi moze da stane??

 

P.S. Nikada, ali nikada, Bebe nisu svirale u ''Foxtrotu'' i slicnim malim prostorima.

Ja sam htela reci da je taj prostot '90-tih bio kultan ( iako mali ) jer su ljudi koji to vode davali sansu svima. Zao mi je sto sam uvek neshvacena a toliko se borim i zelim dobro svima. naravno, mislim na bendove i r'n'roll uopste biggrin.gif ...

Btw, koliko sam ja nepoznatih i neafirmisanih bendova u zivotu odgledala i, pri tom, platila kartu - mogla bih knjigu da napisem...

 

Ali, nebitno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice mogu reci da nemam pojma za Gradiliste, to mi je mesto uvek delovalo kao meka za narkomane da tamo otpadaju. A jos me manje briga gde su bebe svirale. Foxtrot nije bas neki kultni prostor. Em je ultra mali i tesan, em su tu hipici izlazili. A hipici su fuj pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kaže se U gradilištu nego NA gradilištu, i Bebe tamo nisu nikada svirale niti će. Tamo može da stane maximum 350 ljudi, da se lepo naguraju...Tamo se održavaju glupe svirke uglavnom...bila sam na 2-3 (Eyesburn, Nightshift...)...i da, uglavnom dolaze narkomani i deca koja to žele da postanu...valjda se tamo osećaju jaki...

 

Ni ne treba "braniti" Bebe, to je glupost...nema zašto neko da ih brani, boli njih iskreno ćošak da li se o njima piše ili ne...

A Foxtrot, hahaha, pa tamo ne može da stane ni 100 ljudi...i tamo se pušta ACDC, Maideni...i naravno jazz i blues, rock... Nema tamo svirki odavno, otkako je gazda preminuo samo puštaju muziku, nema više live...

Eto toliko od novosadjanke...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah to jednoumlje... Jes da sam metalac, ali kada čujem priče tipa 'Milan je umišljen' dođe mi da pukeface.gif

Pa da nije možda Demether slušaniji od njih? Ili možda Alogija? pukeface.gif Ili bilo koji metal band na našim prostorima? A druga mnogo bitnija stvar je da nijedan domaći band (opet mislim na metal) ne može da prismrdi po kvalitetu muzike Bebama. Nemojte da mislite da tražim svađu, samo iznosim svoje stavove...

A doći će i vreme kada će Bebe imati i fanove u inostranstvu, samo neka nastave ovako.

PS- Pojaviće se Gregor i u drugim sobama, ima on šta i tamo da napiše...

 

Hail ba!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kaže se U gradilištu nego NA gradilištu, i Bebe tamo nisu nikada svirale niti će. Tamo može da stane maximum 350 ljudi, da se lepo naguraju...Tamo se održavaju glupe svirke uglavnom...bila sam na 2-3 (Eyesburn, Nightshift...)...i da, uglavnom dolaze narkomani i deca koja to žele da postanu...valjda se tamo osećaju jaki...

 

Ni ne treba "braniti" Bebe, to je glupost...nema zašto neko da ih brani, boli njih iskreno ćošak da li se o njima piše ili ne...

A Foxtrot, hahaha, pa tamo ne može da stane ni 100 ljudi...i tamo se pušta ACDC, Maideni...i naravno jazz i blues, rock... Nema tamo svirki odavno, otkako je gazda preminuo samo puštaju muziku, nema više live...

Eto toliko od novosadjanke...

U je divna jezicka nepravilnost posto koristi i u pamet u glavu. Elem, nije istina da gradiliste prima 350 ljudi, jer da bebe tamo sviraju primilo bi jedno ... 3000 minimum? Foxtrot? Tu bi stalo brat bratu 1500. Bebe su cudo jedno, gde god da sviraju sire prostor da stane vise ljudi. Najnovija japanska tehnologija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha mora da si mislio da ću ja da se popalim kao kakva klinka na ovo što si napisao...Nikako. Niti sam time htela da kažem ništa slično. Gradilište je mali i glup prostor, vrlo loš, ni ja ne bih svirala tamo da imam svoju grupu, tamo se probijaju neafirmisani novosadski bendovi, uglavnom rockeri, i to ona dečurlija koju sam pomenula, koja ne znaju šta bi sa sobom pa tamo idu jer mogu da duvaju i da se prave face...

A foxtrot je zaista mali, tamo ne bi imali mesta za opremu

 

Nisam cinična kad o ovome govorim, zaista kažem kako jeste.

Ako misliš da lupetam a ti dodji u NS pa proveri, a ako si iz NS, svrati na ta dva mesta...Nisam želela da kažem da Bebe "povećavaju"prostor, ako si ti to tako shvatio, to je tvoj problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bojim se da polako shvatate da sam ja samo ja i da drugi ljudi nadolaze.

Proverite moderatori, ja stojim iza svake svoje reci...

A sada iznenadjenje za sve - iako ovo nije forum o N.Sadu, daj da neke stvari demistifikujemo do kraja i onda ( bar ja ) vise necu gusiti o tome.

Naime, 7. novembra 2004. godine N.Bebe svirale su na ''Gradilistu'' ( imam kartu, u pravu sam - kao i uvek, a vi nazovite i pitajte ) a predgrupe su im bile neki ''Redovna stvar'' ili tako nesto iz Zrenjanina i ovi nasi ,,Last station''...

Sta cemo sad?

A koliko ljudi prima pitajte ''Exitovce''??? To je bio njihov prostor, mozda je i sada, ukoliko neko uopste ide tamo. Ja vise ne. Kazu da je na Darku Rundeku bilo dosta ljudi ( neki docek novaka ili nesto slicno ), na Brejkersima jako malo - Cane je zbog toga pizdeo ceo koncert, ja bila. Govorim o nekom aprilu i li maju prosle godine.

I necu vise o N.Sadu, obecavam. neka vam o tome pisu ''poznavaoci'' tipa Gwydiona i njemu slicnih. Sada i sami kapirate koliko to nema veze sa zivotom.

Btw, ja napisem ''Negativ'' u ''Tremi'' ( proveri veliki poznavaoce ) a on ni rec. Pise mi o sastavu ljudi koji kao dolaze tamo i pominje 3 stola.

Vec je 5 ljudi do sada konstatovalo nesto drugo.

Pise o ''Foxtrotu'' i pomjinje hipike a kao metalac je!!!

Itd, itd...

 

Ja sam svoje rekla, vidim da o svemu vise raspravljamo negoli o samim Bebama.

 

A to nije sustina ovog topica.

I, cuvajte se, moji klonovi nadolaze... Bice ih sve vise.

Posto nam dolaze White snake, Toto, Simple red i dr. ( hvala BOGU ), JA CU RAZMISLJATI O TOME I RADOVATI SE...

A neka neko i dalje izigrava pamet i podmece lazi.

Ja se u toj igri ne vidim. Laku noc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...