Jump to content

666- At Calling Death


Frankenchrist

Recommended Posts

Evo, posle bas dosta vremena, opet sam odgledao ovaj film. Nadam se da ga je vecina ljudi sa ovog sajta odgledala i zna vec o cemu se radi, ali evo za neupucene:

U filmu se pojavljuje dosta poznatih licnosti iz sveta metala kao sto su Glen Benton, Chuck Shuldiner, Abbath, Demonaz, Cannibal Corpse, Paradise Lost... film je sniman '90ih godina, i govori o tematici i ideologiji Black i Death bendova.

Zanima me vase misljenje, sta vi mislite o ovom filmu, o komentarima kako od strane ljudi iz bendova tako i ljudi iz onog disko kluba i recimo neko poredjenje scene, danas, i one pre 10 godina, to jest kad je sniman film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledao sam ga davno, pre nekih 5 godina... Koliko se sećam, black metal bendova ni nema osim Immortal i Ancient Rites, a to je najveći propust filma jer je priča dokumentarca u suštini inspirisana sranjima što su pravili Burzum & co. Ne sećam se najbolje komentara osim likova iz Gravea, Pungent Stencha, Cathedrala, Morgotha i još po nekog možda... Uglavnom, komentari svih bendova su OK, osim Glen Bentona i Demonaza koji prilično smaraju & kenjaju.

Mišljenja ljudi iz diskaća su sasvim očekivana, obična glupa fora za prikazivanje gistro asocijalnosti kod metalaca. Još gluplja fora je onaj razgovor sa vođom nekog satanističkog kruga na kraju...

A death metal je tih godina bio 5 puta bolji nego death metal danas.

U principu super film, voleo bih da ga imam na divx-u...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam ga davno, pre nekih 5 godina... Koliko se sećam, black metal bendova ni nema osim Immortal i Ancient Rites, a to je najveći propust filma jer je priča dokumentarca u suštini inspirisana sranjima što su pravili Burzum & co. Ne sećam se najbolje komentara osim likova iz Gravea, Pungent Stencha, Cathedrala, Morgotha i još po nekog možda... Uglavnom, komentari svih bendova su OK, osim Glen Bentona i Demonaza koji prilično smaraju & kenjaju.

Mišljenja ljudi iz diskaća su sasvim očekivana, obična glupa fora za prikazivanje gistro asocijalnosti kod metalaca. Još gluplja fora je onaj razgovor sa vođom nekog satanističkog kruga na kraju...

A death metal je tih godina bio 5 puta bolji nego death metal danas.

U principu super film, voleo bih da ga imam na divx-u...

Da, i ja sam ga gledao pre brdo vremena, i eto slucajno sam pre neki dan naleteo na njega na DCu pa se malo prisetio.

Slazem se da im je mnogo veliki propust manjak BM bendova, pored onih sto si naveo, pojavljuje se jos i Mika iz Impaled Nazarene i to je sve, a film je sniman bas u vreme kada je ubijen Euronymous.

Glen je u to vreme bio u tom tripu, tad je jos promovisao DEICIDE pa je bilo za ocekivati haha, a Abbath je cini se bio poprilicno pijan cim je onoliko kenjao. icon_smile.gif

Skroz dobar film stvarno ga treba odgedati.

 

p.s. Ja sam ovu temu otvorio na Opstoj metal diskusiji, sta ce ona ovde? Mislim ako ovaj film nema veze sa metalom onda jebiga..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ga odgledao davno,davno,davno,i to nekih 50-ak puta i smatram da ga svako treba pogledati bar toliko puta icon_da.gif

pre sam ga imao na video traci,ali sam prodao video i presao na novije tehnologije (citaj diskove)...ali probacu ga nabaviti od frenda iz norveske....manje zbog sebe,vise zbog drugih icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...